Hadi

Místo pro všechny s kladným vztahem ke zvířatům. Pojďte se podělit o své zážitky se zvířaty v přírodě i doma..

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Player. 9. 5. 2010 20:22

Dokaze si taky had vybudovat nejaku citovu vazbu na cloveka? Proste, ze ked uvidi pana, tak zbystrie a zacne vrtiet chvostom, tesit sa.
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 9. 5. 2010 22:17

o tom silně pochybuju
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 9. 5. 2010 22:25

Player. píše: vrtiet chvostom


Had je vlastně celej chvost :-D
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 10. 5. 2010 05:57

Player. píše:Dokaze si taky had vybudovat nejaku citovu vazbu na cloveka? Proste, ze ked uvidi pana, tak zbystrie a zacne vrtiet chvostom, tesit sa.

No chřestýš určitě. Jen nedovedu posoudit, zda vrtí radostí.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sante23 20. 1. 2012 08:45

Had si nikdy citovou vazbu na svého majitele nevybuduje. Nejsou to zvířata vhodná jako domácí mazlíček. Na to je pes nebo kočka. Had není kontaktní zvíře a zbytečná manipulace ho stresuje.
Sante23
Čtenář

Odeslat příspěvekod jezek 1. 2. 2013 07:10

Zdravím lidi. O víkendu jsme doma začali s chovem užovky. Včera proběhlo první krmení, ale mám pocit, že má holka ještě hlad. Tak nějak moc "chodila" pořád dokola. Kupoval jsem hada přímo od chovatele, ale včera jsem se mu nedovolal. Bydlí v místech, kde je to se signálem problematické, tak bych se chtěl zeptat, jestli je jedno holátko pro cca 40cm dlouhou užovku dostatečné nebo ji můžu dávat klidně víc.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků