Psoun prériový

Místo pro všechny s kladným vztahem ke zvířatům. Pojďte se podělit o své zážitky se zvířaty v přírodě i doma..

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Ally 28. 4. 2007 17:27

Zatím máme psa a králíčka, ale oba jsou už v důchodovém věku, tak časem uvidíme, jakého mazlíka si pořídíme potom.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 29. 4. 2007 20:14

tydle ty krysy maji u nas v zoo. asi pred ctrnacti dnama jsem na ne koukal snad hodinu. taky bych si to poridil, ale nevim kde bych to choval. leda ze bych si oplotil staveniste a ty mrchy by me to tam hlidali :wink:
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tera 22. 9. 2007 08:22

Já mám doma psouna,je to velice milé zvířátko,když se mu člověk věnuje a dostatečně ho ochočí.Rozhodně ale není vhodný pro děti,umí hezky kousnout.Cena se pohybuje okolo 3tisíc kč za dospělého pdouna a za mládě je to od 5 do 8tis.Psoun potřebuje hodně pozornosti a spoustu vašeho času.Více informací najdete na http://www.psoun.wz.cz,www.psoun.com,ww ... .cz/psouni , :D
tera
Čtenář

Odeslat příspěvekod Bibendum 7. 10. 2007 16:34

Má ho sestra a jako moc milé zvířátko mi nepřijde. Aspoň tedy moje prsty si často spletlo s potravou :) Nejhorší náladu mají přes zimu, jinak se to dá. Jak psal(a) tera, tak je to pro někoho kdo má něj hodně času. Jinak je také k vidění třeba v brněnské zoo.
Kdyby architekti stavěli domy tak, jak programátoři dělají programy, dokázal by jediný datel zbořit celá města.
Bibendum
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lilithis 14. 2. 2008 17:04

Psouna jsem si taky před časem přála. Nakonec mám papouška a měla sem králíčka.

Psouni prý jsou docela nesnesitelní v době, kdy se běžně mají pářit. To prý docela koušou. Možná jde o to co popisuje Bibendum.
Lilithis
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cucka 5. 8. 2008 19:07

Ja psouna mam asi 4 roky. Koupila jsem ho jako ročního už vykastrovanýho kluka. Díky kastraci měl říji jen jednou když dospíval a to bylo teda fakt peklo! Zvykli jsme si na sebe velmi rychle, psoun se kamaradi i skockama, kralikem a potkanem a veskere vztahy bez problemu. Jen jednou mi vyjel po kamaradky mopsovy a nekdy vyjede po cizich lidech. Jinaj je to mazlík a miláček celé rodiny. Ted má bohuzel ale zdravotní problémy jezdíme kazdej den k veterináři, dostává antibiotika a další injekce. Bud je to infekce a nebo mu mozna odchazeji jatra, pry s tim maji psouni problemy. Tak mu držte palečky at to přežije ...
Obrázek
Obrázek
cucka
Čtenář

Odeslat příspěvekod aquarkko 5. 8. 2008 20:58

no, hezká potvůrka :) ale jestliže má už pět let, tak stejně už moc dlouho žít nebude, ne?
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 5. 8. 2008 21:07

aquarkko: to nebylo moc hezky napsané. dožívá se max 10 let, spíš tak 8, záleží na zdravotní stránce.
Kick the baboon....
michee
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 5. 8. 2008 21:11

nevím, asi nevím ty správný "citlivý" buňky, ale tohle beru reálně...myslela jsem, že to žije tak málo jako potkánky, křečci a tak...
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 5. 8. 2008 21:17

však jo :-)...já jsem teď taková cíťa, tak proto jsem na to lehce narážela. Psouna bych s křéčou moc nesrovnávala - to je totiž narozdíl od něho a potkana naprostý debil a nikdy se nic nenaučí, navíc žije max 2 roky.Známá má psounky a jsou prý vcelku učenlivé :).
Kick the baboon....
michee
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 5. 8. 2008 21:22

to bych si mohla teda pořídit časem k potkánkům :)
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cucka 6. 8. 2008 11:06

Jak jste mluvili o inteligenci tak fakt můžu říct, že potkánek je docela hloupoučkej. Psoun se naučí spoustu věcí, přiběhne na zavolání, na pobídku zapanáčkuje a hlavně se hrozně rychle učej lumpárny:-D Potkanka přiběhne na zavolání jedině když se bojí, ale o nepřiběhne na zavolání, le spíš jenom na ten hlas a je jedno jak na ní volam. Ale můžu říct, že králíci jsou hodně inteligentní, to bych dřív nikdy nevěila. Když mohla být králice puštěná po bytě tak sme všichni zjistili co se v ní skrývá. Měa svoje oblíbený křeslo a když jí ho někdo zasednul, tak běhala okolo křesla a dupala dokud se ten člověk nezvedl a nepustil jí tam. Když někdo zahodil něco na zem, co tam nepatřilo, třeba triko, papírek nbo cokoli jinýho, tak to okamžitě roztrhala (uklízečka) Kdekoli a kdykoli našla jídlo třeba i salám nám sežrala:-D Když přišla kočka, tak králík byl šéf. Králice to kotě proháněla po celym bytě a nedala jí pokoj, ale časem jí to přešlo. Musim pa
cucka
Čtenář

Odeslat příspěvekod michee 6. 8. 2008 11:30

Právěže i potkánci jsou chytří. Známý má potkánka a poslouchá ho jako pejsek, ale ono asi kus on kusu - stejně jako jeden pejsek je hloupý a jiný zase extra chytrý.
Kick the baboon....
michee
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků