Mysi, potkani a podobne

Místo pro všechny s kladným vztahem ke zvířatům. Pojďte se podělit o své zážitky se zvířaty v přírodě i doma..

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Štítíte se myší a potkanů?
Ano 5 %  9%  [ 5 ]
Ne 43 %  84%  [ 43 ]
Co je to potkan? 3 %  5%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 51

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 3. 2. 2007 14:00

Mate nekdo mys, potkana nebo podobne zvire? A jestli jo, jak presvedcit rodice, ze i potkan je plnohodnotne zvire?

Mel jsem laboratorni mysku, ted mam dva piskomily. Jeste mi ke stesti chybi potkan, ale jen pri zmince, ze se mi moc libi a ze by se jemu urcite libilo i u nas v byte, se nasi pravidelne skoro osypou a vzdycky to dopadne stejne - :pozor2. Ale prece se kvuli tomu neodstehuju na koleje...
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod r.polasek 3. 2. 2007 14:17

Nemám, jen jsem měl dřív křečky. Jsou to milá zvířátka.
Kámoš nedávno donesl potkana do školy, byla to sranda když nám tam běhal po noteboocích, ale trošku mi to přišlo jako škaredé zvířátko :(
Nemám rád blbce, primitivy, socany a lidi, kteří nerozlišují I a Y.
r.polasek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 3. 2. 2007 14:29

Nic jiného než Činčilu si už nepořídím ;). Jemný kožíšek. Žije mnohem víc let než cokoli vyjmenované. Ale kadí o 106. U potkana se mi nelíbí například ten ocas, jinak OK.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod r.polasek 3. 2. 2007 14:33

No ten ocas je takový tlustý a hoodně dlouhý :) Měřili jsme to a ocas měl delší jak celé tělo.
U těchto zvířátek mi vadí, že je člověk nemůže mít v pokoji, páč děsně *****í :(
Nemám rád blbce, primitivy, socany a lidi, kteří nerozlišují I a Y.
r.polasek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 3. 2. 2007 14:36

Mysi ano, s tim mam zkusenost, ze jak se jim necisti pelisek tak to pak vydatne *****. U potkanu to vyzkousene nemam, ale pry jsou cistotnejsi nez mysi... Ale uplne dokonale zvire v tomhle ohledu je piskomil. Temer nepijou, tim padem necuraj a *****. Akorat sem tam nejakej bobek. Ale jeste nikdy se mi nestalo, ze by mi nabobkovali treba po stole, kdyz je mam pustene na prochazce (to mi mysak delal permanentne)
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 3. 2. 2007 14:40

Činčila taky vůbec *****í (pokud si nevymáchá ocas v moči). Čůrat chodí do rohu. Jinak má takovou úchylku, že si sedává na misku s granulemi a kadi tam.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 3. 2. 2007 14:43

Potkaní ocas taky nemusím, ale další nevýhodou je nízký věk. Kolegyně z práce teď smutní, že ji umírá potkan a nemá ani tři roky.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 3. 2. 2007 14:45

mě taková havět vubec nevadí, ale doma to nemám... vlastně doma sem neměl nikdy žádny zviře, akurát na zahradě velkyho psa...

Kámoš měl ochočenýho potkana, říkal mu Adolf Hitler :hm . Když sme se u něho stavili, tak vyšel před barák s Dolfíkem na ramenou, ale tedka nedávno mu zemřel, prej mu v břichu narostl nádor velikosti tenisového míčku... :?

A druhý kámoš doma pěstuje celý stádo myší, to má pro hady.. Ale taky občas vynde před dům s maší v ruce nebo v kapsi. A když je hodně teplo, tak aj s hadem omotaným kolem krku 8)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod r.polasek 3. 2. 2007 14:48

Mně se křeček vždycky vykadil kde mohl :D Naštěstí to nebyla nijaká katastrofa :D A čůrat se taky všichni naučili na stejné místo, to byl vždycky humáč!!
Nemám rád blbce, primitivy, socany a lidi, kteří nerozlišují I a Y.
r.polasek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 3. 2. 2007 14:50

Spouste lidi se nelibi ten holy ocasek u potkanu, to je pravda. Ono u normalniho potkana to tak neprijde, ale u druhu sphynx, kdy je ten potkan plesaty cely, je to jeste mnohem horsi :)

Jinak ohledne tech piskomilu jsem to myslel tak, ze tim, ze necuraji, jim ***** ani podestylka a nemusi se proto tak casto menit.
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 3. 2. 2007 15:07

Moje činčila voní (nejsem fetišista :mrgreen:), často senem.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 3. 2. 2007 15:27

mbing píše:Činčila taky vůbec *****í (pokud si nevymáchá ocas v moči). Čůrat chodí do rohu. Jinak má takovou úchylku, že si sedává na misku s granulemi a kadi tam.e/quote]


a od koho to asi tak pochytila, co? :D
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod r.polasek 3. 2. 2007 15:31

Jaký majitel, taková činčila :D
Nemám rád blbce, primitivy, socany a lidi, kteří nerozlišují I a Y.
r.polasek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mickaelb 3. 2. 2007 23:58

Tak mysi se nestitim, potkanu mame vsude plno tak ty strilim, ale stejne to neni platne, mnozi se to jako dive :)
Takze z toho plyne ze ho jeste jako domaciho mazlicka nepotrebuju :)
mickaelb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mawe47 4. 2. 2007 09:34

ja zadne takove zviratko nemam... kdysi sem premluvila mamku na krecka, ale podle ni to ***** a nic podobneho do domu uz nesmi...
Jinak se mi to libi... a jednou sme byli v takovym podniku kde se vari a kamoska nechala svyho potkana ohlodavat v taliri na stole kus masa, a to ste meli videt vyraz toho cisnika:)
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků