Kastrace u zvířat- ano či ne?

Místo pro všechny s kladným vztahem ke zvířatům. Pojďte se podělit o své zážitky se zvířaty v přírodě i doma..

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MarkFX 22. 4. 2008 14:21

souhlasím s 2Pixem že na vesnici je uplně normální přirozené malé kotata topit, jinak se ty hujdy přemnoží, už tak to pořád po nocích řve a všude lozí...

Občas k přirozenému úbytku pomůže automobil nebo kamion, aspon u nás nebyva přejetých víc ježků než koček :-D

A ještě musím podotknout že naše vesnice patří k modernější, žádný zapadákov kde každý chová ovce a krávy... :-)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Noovo 22. 4. 2008 17:01

z nasich tri psu v rodine jsme nechali kastrovat jednoho, kvuli zdravotnim problemum a to v hodne pokrocilem veku...kdyby jsme nemuseli, tak rozhodne bychom to neudelali :-)
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod bombul 22. 4. 2008 21:14

Kamratka ma kastrovaneho kocura a to by ste veru nechceli zazit....neviem ale take hyperaktivne zviera som este nevidela, on ked je v nalade radsej sa mu vyhnut ak nechcete skoncit ako jeho pokusny panak... :-/
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Noovo 23. 4. 2008 17:16

bombul: ten nas maly kastrat :-[ ...neni hyperaktivni vubec byl v pohode dycky :-) ...kocky jsou proste sibnute porad, at kastrovane nebo ne, hryzajici a skrabajici kocku bych teda nesnesla, by si sbalila par svestek a sla do sveta :-D
hlavne asi kocky ani nepochopi, kdyz na ne clovek krici, ze se to nesmi...tak to asi delaji porad ne :hm

psa kdyz clovek okrikne, tak vi, ze se to nesmi, ale kocka se asi neda naucit poslouchat a nebo jo?

Love is a Losing Game

Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod bombul 23. 4. 2008 20:29

No to je jasne ze macky su aktivne ci kastrovane alebo nie...ale u tohoto dotycneho jedinca sa to zacala naozaj prejavovat az po kastracii preto to kazdy pripisuje prave tomu. :-\

A co sa tyka pocuvania na povel tak to podla mna tazko....macka je od prirody individualista ona ti nebude skakat ako ty piskas. Ale mozno sa mylim... ;-]
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod aquarkko 23. 4. 2008 22:25

na žrádlo a zavolání a hlazení, ale ne na povely sedni, lehni, přines :)
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod Noovo 24. 4. 2008 17:10

kocka me proste nebavi :-D

Love is a Losing Game

Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod bombul 25. 4. 2008 13:18

aqua: Ako to myslis na hladenie? Este chapem ze ju dokazes naucit na zradlo ale hladenie?
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod aquarkko 28. 4. 2008 19:46

no jakože kočky se rády nechávaj hladit, a když ju hladíš, tak se tulí a neutíká - tak jsem to myslela :wink:
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod bombul 28. 4. 2008 21:08

Aha tak to ano...ja som to pochopila tak, ze vydas povel a ona pride a necha sa hladit. :D
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Noovo 29. 4. 2008 16:58

aquarkko píše:no jakože kočky se rády nechávaj hladit, a když ju hladíš, tak se tulí a neutíká - tak jsem to myslela :wink:

to pes taky, s tim rozdilem, ze te neposkrabe a nepohryze jako ty potvory kocky :-D

Love is a Losing Game

Noovo
Přeborník

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor