Jak velký pád přežije kočka?

Místo pro všechny s kladným vztahem ke zvířatům. Pojďte se podělit o své zážitky se zvířaty v přírodě i doma..

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod elit 26. 10. 2005 17:40

Kocka je mile, pritulne zviratko, co voni, jeji hovna abnormalne *****, nikdy nikoho neskrabla a ani mysicky nehoni. jen blazen by s ni delal neco tak kruteho jako pad ci hod ze schodu.
elit
Poslední varování

Odeslat příspěvekod hotspot 26. 10. 2005 17:42

LOL :))
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SystemSecurity 26. 10. 2005 18:07

elit píše:Kocka je mile, pritulne zviratko, co voni, jeji hovna abnormalne *****, nikdy nikoho neskrabla a ani mysicky nehoni. jen blazen by s ni delal neco tak kruteho jako pad ci hod ze schodu.

Tak tady něco nehraje :-).
This world(war) sucks! :-)
SystemSecurity
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elit 26. 10. 2005 18:17

Taky se mi zda..neni to totiz pravda!
elit
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Loptoš 26. 10. 2005 19:13

no ja vam neviem, kamaratova padla s 10posch. a prezila - na travu, druha padla na beton a boli z nej rezne...
1. Do problematiky vnikas spravne vtedy, ked jej zvonka - zvnutra porozumies skor, akoby si zacal so studiom.
2. Tvoje pokusy musia byt zopakovatelne, aby sa zakazdym rovnakym sposobom nepodarili.
3. Never v zazraky, opieraj sa o ne !
Loptoš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iva 28. 10. 2005 11:07

Mam jen pripominku...
Kdyz jsem si precetla, ze nekomu vadi probirani, jak velky pad prezije kocka, zminuje se tu neco o tyrani zvirat.... Taky se v posledni dobe hodne dba o dodrzovani temat v dredu.... Tak me napadlo

http://forum.pauza.cz/viewtopic.php?t=6 ... c&start=15

ze je zvlastni, ze tady to nikomu nevadilo, kdyz se tu probiralo upalovani kocek /pouze chudak "kockomil" Adams se chabe branil/ Pritom probirat "upalovani kocek" v tematu "Jakemu nabozenstvi verite" mi pripada trochu nevkusne. Asi nemam ten spravny smysl pro humor, takze vsem kteri se nad tim vlaknem skvele bavite se za svoji pripominku omlouvam.
Pokud satanisti ve svych ritualech upaluji kocky, tak mi pres SZ hodte odkaz, rada si o tom neco prectu.....
iva
Návštěvník

Odeslat příspěvekod elit 28. 10. 2005 12:05

Kocka je mile, cistotne zvire, nehodici se pro jakekoli sporty spojene s hodem ci vrhem. Ba ani na sport automobilovy, jelikoz ze zkusenosti vyplyva, ze pro svuj uprk je nevhodnym tercem.
elit
Poslední varování

Odeslat příspěvekod mbing 28. 10. 2005 12:16

Proti-řečíš si.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elit 28. 10. 2005 12:17

To ja jsem si uvedomil, ze to tak je a doprucuji smazat tento topic. Kocicky se proste z oken za zadnym ucelem nevyhazuji. Autor tohoto topicu zjevne trpi salenim smyslu a nerozumim, proc to tu uz davno neni zamkle. Zbytecne to poukazuje na benevolentnost moderatoru k osudum kocek. Jeste neni pozde.
elit
Poslední varování

Odeslat příspěvekod hotspot 28. 10. 2005 12:35

elit: Proč tolik stojíš o hádky? Když nedokážeš pochopit odlehčenější téma a máš potřebu všechno brát smrtelně vážně tak nelez na Pauzu... pokud vím byl jsi to právě TY kdo přišel s vyhazováním koček z okna.
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elit 28. 10. 2005 12:38

Ale ja jsem si to dneska rozmyslel, protoze me tady chteji vyhodit a ode dneska jsem se rozhodl, ze budu bojovat za prava kocek. a uz nikdy zadnou nikam nehodim a taky tu co jsem vyhodil budu doma opecovavat a uz nebude span ve starym kominu, ale dam ji domu a bude spat se mnou a budu ji aji koupat a z malinkatych prkynek ji postavim malinkatou boudicku a tam bude bydlet a dam ji tam taky malinkatou lampicku aby si mohla treba koukat na packy a pecovat o ne.
elit
Poslední varování

Odeslat příspěvekod 2Pix 28. 10. 2005 13:26

elit : souhlas s tim cos myslel ....
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod ES0 28. 10. 2005 14:25

cheche, jak tady kazdy hraje na ochrance zviratek,
byli jste nekdy na vesnici?
kdyz si vzpomenu jak pomaham dedovi se zabijackou jak jsem cely od krve, to je porad, "podrz to tady, usekni tohle, bacha ted to strikne, sakra to je sajrajt" :-)
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elit 28. 10. 2005 15:05

eso: doufam, ze se tak nechovate i ke kocickam a kocourkum!!!
elit
Poslední varování

Odeslat příspěvekod ES0 28. 10. 2005 15:13

no, ano, kdyz jsem byl malej, tak jsem za to dedu rad nemel, ale ted to chapu, kdyz ma kocka snad 2x za rok 5 kotat, tak co s tim? kdo to ma zivit?
btw, ne aby se tady do me nekdo pustil, timto tady neschvaluji elitovy pokusy na kockach, ale chtel jsem tim rici, ze zivot neni jen behani nahatej po louce plny kvetinek, ale ze ta smrt k tomu patri :wink:
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků