Jak velký pád přežije kočka?

Místo pro všechny s kladným vztahem ke zvířatům. Pojďte se podělit o své zážitky se zvířaty v přírodě i doma..

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod iwigirl 28. 10. 2005 22:36

//tema o kastraci presunuto do samostatneho threadu
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod arwinexwixton 1. 1. 2008 16:27

iwigirl píše://tema o kastraci presunuto do samostatneho threadu

koho chtěli kastrovat? :D
uhmm...
arwinexwixton
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AliGiro 5. 2. 2008 23:59

nevím kolik to bylo metrů ale podle mě fakt hodně ale jeden můj kámoš má kočku která už po 4.skočila z 11.patra.Ale pokaždý to přežila...Jedná se o Perskou či jak se tomu nadává
I do not know with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones. - Albert Einstein

Life´s a piece of *****
when you look at it
AliGiro
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bombul 6. 2. 2008 15:03

AliGiro píše: z 11.patra


:shock: dobree...to by som nepovedala :lol:
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AliGiro 6. 2. 2008 15:25

bombul píše:
AliGiro píše: z 11.patra


:shock: dobree...to by som nepovedala :lol:


njn.Ti si uměli vybrat.Už mají asi 9.kočku....
I do not know with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones. - Albert Einstein

Life´s a piece of *****
when you look at it
AliGiro
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 6. 2. 2008 15:50

AliGiro píše:njn.Ti si uměli vybrat.Už mají asi 9.kočku...../quote]
co s nima dělají? 9 koček x 9 životů = 81 "úmrtí" :D :lol:
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 6. 2. 2008 16:48

Kamarádky pes vyskočil z okna druhého patra jejich domu, taky pěkná výška. Sebral se a odkráčel pryč :D
Jinak u prarodičů spadla kočka ze střechy rodiného domu a byla ok :)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AliGiro 7. 2. 2008 22:21

jannnn píše:
AliGiro píše:njn.Ti si uměli vybrat.Už mají asi 9.kočku...../quote]co s nima dělají? 9 koček x 9 životů = 81 "úmrtí" :D :lol:o/quote]

no tak s těma kočičíma životama to není tak jak se říká.Ale řekl bych že by to mělo být 8 koček x 9 životů =72 "úmrtí"...Tu devátou kočku pořád mají...
I do not know with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones. - Albert Einstein

Life´s a piece of *****
when you look at it
AliGiro
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 8. 2. 2008 12:10

AliGiro píše:nevím kolik to bylo metrů ale podle mě fakt hodně ale jeden můj kámoš má kočku která už po 4.skočila z 11.patra.Ale pokaždý to přežila...Jedná se o Perskou či jak se tomu nadáváj/quote]

Bohuzial ta kamarat taha za nos. Susedom macka skocila z 9-teho poschodia a padla pekne na noziky, lenze z noziciek jej vyleteli kosticky a dalej uz netreba popisovat. Nastastie som tuto zalezitost nevidel na vlastne oci, ale dobre si pamatam ako si nas skrecok hodil sipku z 11-teho priamo na chodnik a nevyzeral velmi k svetu.
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 8. 2. 2008 12:14

Třeba skočila do bazénu, co ty víš :mrgreen:
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Heady569 8. 2. 2008 13:26

mno tak k tomuhle se můžu vyjádřit ze své vlastní zkušenosti... náš kocour skočil ze 4. patra (cca 8-10) metrů a přežil....
prostě jednoho dne sem přišel domů a jako vždycky se pozdravil s kočkama, ale doběhl místo dvou jenom jeden, tk nejdřív jakože nic, asi je "zaneprázdněn", mno ale po 2, 3 hodinách sem znervózněl a začal ho hledat.. po 2 hodinách hledání sem došel k závěru že v bytě prostě není, hledal sem všude... tak sem vylezl na chodbu sli náhodou neproklouzl dveřma... až asi po další hodině mě napadlo vylízt ven a obejít barák.... chudák byl schoulenej dole asi 2 metry nalevo od baráku, rozklepanej a vyděšenej... vysvětluju si to asi takhle = často se procházel po zábradlí, a jediná cesta jak se na to zábradlí dostat bylo skočit ze stolu... no chlapec to asi trochu přepísk a zábradlí přeletěl.... pak asi tejden nebyl schopnej skočit z postele jak ho bolely packy.. měl štěstí že se zřejmě trefil na trávu, kdyby dopadl na beton, nejspíš by to tak dobře nezkončilo
D3vilR4ge
Heady569
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AliGiro 8. 2. 2008 14:51

Player. píše:
AliGiro píše:nevím kolik to bylo metrů ale podle mě fakt hodně ale jeden můj kámoš má kočku která už po 4.skočila z 11.patra.Ale pokaždý to přežila...Jedná se o Perskou či jak se tomu nadáváj/quote]
Bohuzial ta kamarat taha za nos. Susedom macka skocila z 9-teho poschodia a padla pekne na noziky, lenze z noziciek jej vyleteli kosticky a dalej uz netreba popisovat. Nastastie som tuto zalezitost nevidel na vlastne oci, ale dobre si pamatam ako si nas skrecok hodil sipku z 11-teho priamo na chodnik a nevyzeral velmi k svetu.

netahá.jeden pád jsem viděl v přímém přenosu a ta kočka to v poho přežila
I do not know with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones. - Albert Einstein

Life´s a piece of *****
when you look at it
AliGiro
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Heady569 8. 2. 2008 15:05

v přímém přenosu? to jako vyhodili kočku z okna? :shock:
D3vilR4ge
Heady569
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 8. 2. 2008 15:14

ok, takze macka spadla s 11-teho poschodia, to je cca 30 metrov, spadla na zem za cca 2.5 sekundy rychlostou asi 90km/h. Predstav si, co sa stane s autom ak narazi v takejto rychlosti do betonovej steny a co to asi tak moze urobit s mackou.
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Heady569 8. 2. 2008 15:21

na 90km/h si přišel jak? 30 metrů za 2,5s? to je trochu moc rychle ne?
D3vilR4ge
Heady569
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků