Dokázali byste zabít psa?

Místo pro všechny s kladným vztahem ke zvířatům. Pojďte se podělit o své zážitky se zvířaty v přírodě i doma..

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Weslo 3. 10. 2009 10:27

No tak hlavně nemá co jaký dítě ani dospělý na cizího psa šahat.Tohle kdyby všichni rodiče vštípili svým dětem tak by těch pokousanejch bylo o dost lmíň.

Ovšem oni to dělají právě naopak - pes je zlý, kousne tě.No a pak už je to jasné.Dítě začne vřeštět pes se dostane do stresu a je to hned,

Nehleďe na to že normální pes si tě nikdy všímat nebude - veškeré problémy s chováním psa jsou způsobeny majitelem a tedy bychom mohli začít majitele utrácet.

Osobně mám v plánu pořídit svému 50kg miláčkovi obojek s nápisem "žeru děti a důchodce" protože obě dvě skupiny mě svým chováním k (nejen mým) psům neskutečně serou (čest vyjímkám)
Weslo RepRezent® vegetarián a odpůrce týrání zvířat ©
Weslo
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 3. 10. 2009 11:49

Ty seš fakt na Hlavu, Weslo, řekl jsem něco o šahání na cizí Psy?! Tady jde o probíhání mezi dětmi s drátěným košíkem-styl buldozer a naskakování na ně , a na porážení, mimoběhem...Ty si to asi nikdy neviděl, tak se di podívat někam na sídliště a na hřiště.Takže doufám Ty Frajere, že máš toho svýho Hafana s náhubkem a na Vodítku! Když se kolem Dětí a důchodců pohybujete, no i mezi normálními lidmi, kromě psí louky(vyznačené... Neboť ,,volné pobíhání psů jest na veřejných místech zakázáno!,,) a volného terénu bez zástavby a dej si majzla na hafuše v Lese, tam bych Ti ho také nedoporučoval pouštět na volno, tam platěj další pravidla, he...Děkuji Ti předem. Starec -důchodce Marcel od Zvonu...a do Hlavy zvířete , vidíš ještě hůř než do člověka...,,ty normální čloevěče,,.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weslo 3. 10. 2009 12:18

Marcel Kudlvasr píše:Ty seš fakt na Hlavu, Weslo, řekl jsem něco o šahání na cizí Psy?! Tady jde o probíhání mezi dětmi s drátěným košíkem-styl buldozer a naskakování na ně , a na porážení, mimoběhem...

Neříkal si o tom nic ale mám s tím bohaté zkušenosti a nejednou jsem řval na debilní rodiče ať si toho haranta naučej se chovat ke psům.Velká část pokousaných si to způsobí sama - svým chováním.
Marcel Kudlvasr píše:Ty si to asi nikdy neviděl, tak se di podívat někam na sídliště a na hřiště.Takže doufám Ty Frajere, že máš toho svýho Hafana s náhubkem a na Vodítku! Když se kolem Dětí a důchodců pohybujete, no i mezi normálními lidmi, kromě psí louky(vyznačené... Neboť ,,volné pobíhání psů jest na veřejných místech zakázáno!,,) a volného terénu bez zástavby

Já chodil se svým drobečkem dva roky každý den do Riegrových sadů - dětí i jiných psů tam bylo dost a tebou popisované chování jsem opravdu nikdy neviděl.To že se nějáký trotl o svého psa nestará neznamená že to nedělají všichni víš?Jinak samozřejmě s ním chodil na volno a bez náhubku.Teď už ve městě nežiju takže tvé obavy jsou zbytečné.Pouštím své psy ve volném terénu za vesnicí kde se též venčí důchodci a maminky s dětmi.Je tam krásně vidět kdo je zmagořenej zprávama z TV Noha jak je každej pes nebezpečnej a kdo ještě nezapomněl používat hlavu.
Marcel Kudlvasr píše: a dej si majzla na hafuše v Lese, tam bych Ti ho také nedoporučoval pouštět na volno, tam platěj další pravidla, he

Jojo chodí tam banda ozbrojenej vožralů (často to táhne až ke mě) kteří si myslí že rozumí přírodě.Celej rok zabíjejí psy a kočky aby jim prospívala zvěř a pak je na podzim všechnu postřílí - dementi - jinak to nazvat neumím.
Marcel Kudlvasr píše:.a do Hlavy zvířete , vidíš ještě hůř než do člověka...,,ty normální čloevěče,,.

To si mi připomněl jak mě otravoval nějáký dement v metru že ho můj pes ležící asi 2 metry od něj obtěžuje - prej jakou má jistotu že ho nepokouše... No ptal jsem se ho jakou já mám jistotu že on mého psa nepokouše ... akorát se u všichni smáli chudákovi.Kvůli svým fóbiím zapomíná na rozum.
Weslo RepRezent® vegetarián a odpůrce týrání zvířat ©
Weslo
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 3. 10. 2009 15:59

Jo v pohodě Weslo, aspoň něco...ten venkov, že. Přejícně Ti ho závidím i Tvoji Smečce...Tulák Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pamela81 12. 8. 2010 09:31

co to je za hrozná otázkaaa?? :shock: NEEEEEEE ale člověka JOOOO :-))
Pamela81
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 12. 8. 2010 10:02

Takze se verejne priznavas ze jsi narusena a nechybi moc abys nekoho zabila? Vzhledem ke klidu, ktery jsi zde predvedla predavam tvoji IP adresu na policii aby to prosetrila zaroven s podezrenim na zoofilii
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinsip 12. 8. 2010 10:04

kubakod píše:Ja vzal pulcihlovku a bum bum :-( Byl to muj prvni pes, jezevcik. Mel sem ho mac rad, proto sem ho zabil.

VRAHU :!:
martinsip
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pamela81 12. 8. 2010 10:16

suk píše:Takze se verejne priznavas ze jsi narusena a nechybi moc abys nekoho zabila? Vzhledem ke klidu, ktery jsi zde predvedla predavam tvoji IP adresu na policii aby to prosetrila zaroven s podezrenim na zoofilii


mělo to být vtip..... :-))
Pamela81
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 12. 8. 2010 14:10

Tak na to pozor. Suk nikdy nežertuje, a v tvém případě už bych si začal shánět kvalitního právního zástupce.
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pamela81 12. 8. 2010 15:18

hahaha už se bojim :-)
Pamela81
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 14. 8. 2010 12:00

Nepodceňuj suka. On nikdy nežertuje. A když už, tak to stejně myslí z poloviny vážně.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Antika 1. 9. 2011 10:56

Dokazala bych psa zabit (nebo jen poslat na smrt), kdybych vedela, ze se hodne trapi - at uz kvuli nejake nevylecitelne nemoci nebo si zpusobil ci mu nekdo zpusobil nejake velmi vazne zraneni, u ktereho je minimalni sance, ze se z toho vyleci. To je potom lepsi neprotahovat jeho utrpeni a ukoncit to. Rozhodne se mu ulevi a je to kolikrat to nejepsi, co clovek muze udelat.

Zdraveho psa, ktery ma chut do zivota bych nikdo nedokazala zabit. Mam problem zabit mouchu, natoz psa...
Antika
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Drejkaa 11. 2. 2012 18:12

Tebe bych zabila cihlou a klidně třikrát,fuj na blití mi je z Tebe!Ještě napíšeš,že jsi ho měl rád!!!Kdyby to tak bylo,tak ho odvezeš k veterináři na uspání i kdyby to bylo sto kilometrů.
Mě jednou vlítnul do auta pes,jen z boku,nikde krev,jen chudáček zažil takový šok,až z toho umřel :'( :'( :'( a to jsem sháněla hodinu vetrináře,zaplatila RTG a všechno kolem a neměla jsem toho psa ráda,páč nebyl můj,ale trauma jsem z toho měla měsíc,A dodnes když vidím psa bez vodítka,tak málem vždy zastavím,protože si na to vzpomenu.
Nevadí mi,když se zvířata zabíjej pro jídlo,ale když někdo zabije psa,nebo kočku,nebo ty zvířata týra,tak bych toho člověka snad dokázala zabít taky,protože to ani není člověk.
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 11. 2. 2012 18:44

Jo, to znam. Clovek si tak v poklidu stoji s autem a najednou do nej zboku naboura pes...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 11. 2. 2012 18:55

Já nestála,já jela,akorát ta slečna vyletěla z hospody i se psem a ten mi to hodil rovnou do auta :(
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků