Máte domácího mazlíčka? Zažíváte s ním srandu?

Místo pro všechny s kladným vztahem ke zvířatům. Pojďte se podělit o své zážitky se zvířaty v přírodě i doma..

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Grammator 9. 11. 2009 09:20

já viděl skutečně desítky (snad i přes 100) psů (důvěrně, to co potkám na ulici nepočítám), kamarádi atd... pes mě kousl dvakrát, oba měli pod 30cm v kohoutku...
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 9. 11. 2009 10:00

trent píše:že procento napadení je u těhle plemen vyšš
coz je ale zase o lidech... kdyz nekdo chce mit zlyho psa, skutecne si neporidi jezevcika...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 9. 11. 2009 11:42

Podívej se Grammátore, už za se JÁ, Já...to si nech od Cestu, jestli né Tebe , tak mne vždy zajímají všichni lidi, Takže Psa utratit a Páníčka zavřít, ale né za ublížení na zdraví kdo ví jestli na Dva roky, já bych mu napálil daleko víc, A konečně udělat něco se zákonem o psech a vyhláškách...Tulák Marcel od Zvonu
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 9. 11. 2009 14:12

nascrolluj v tématu zakázali by jste psi? kousek dozadu, píšu tam naprosto to samé, a já jen prezentuju svojí zkušenost, já mluvim o sobě, ty zase mluvíš furt o mě, jsi snad proto lepší?
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 9. 11. 2009 17:35

Omyl, Já mluvím o Tvých výrocích v zájmu všech, to je podstatný rozdíl příště si fakt rozmýšlej než něco na veřejnosri plácneš, co s tím způsobíš, a nebudeš mít Problema...děkuji Marcel od Zvonu
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 9. 11. 2009 19:59

vadí ti něco konkrétního nebo jentak plkáš?
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 10. 11. 2009 14:43

Hmmm, já Psa nemám, máš ho Ty...Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anmara 15. 12. 2009 14:24

Marcel Kudlvasr píše:No bohužel Trente, tady končí veškerá sranda, ten klouček je podchlazenej 28 stupňů, div, že ho vůbec dovezli do nemocnice Hradec, v umělém spánku asi ho našli pozdě, že jim tak vychlad než přijela záchranka, hrozí totální sepce! a když to přežije tak ho jen tak dohromady nedaj- plastika, že a ten kluk bude na prášky do konce života...smutnej Tulák Marcel od Zvonu...


jak to, že kloučka našli pozdě, že stihnul tak prochladnout (to se totiž nestane z minutky na minutku)? to ho ten pes odtáhl kdovíkam tak daleko, že rodiče nestihli zasáhnout... a následně ho nemohli dlouho najít? nebo jde o zanedbání péče ze strany rodičů, kterým bylo jedno, kde se klouček pohybuje (a pravděpodobně ani nezaregistrovali, že křičí o pomoc - poněvadž si nedovedu představit, že by po napadení psem nekřičel - pokud by mu tedy ten pes neprokousl rovnou krk, což se asi nestalo... to by asi nepřežil, že)?

btw... kuchyňským nože nebo sekerou je také spáchána spousta nepravostí a přesto na jejich držení a použití "extra papíry" nepotřebujete... tím se nechci zastávat lidí, co si pořídí psa, kterého nedokáží zvládnout... nebo si ho nedej bože opravdu pořídí jen na to, aby s ním terorizovali své okolí... ale tak jako je to u střelných zbraní, tak žádná povinnost "vlastnit papír" grázlovi nezabrání v pořízení si pistole a jejím použití... Už vidím nadšené policisty, jak prochází parky a kontrolují pejskaře, jestli mají na svého psa to správné povolení...
Anmara
Čtenář

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 17. 12. 2009 14:11

No Anmara, jsou za to placený a byla by to jejich povinnost daná a podepřená Zákony, jako je to jinde na ,,Západě,,... jako se kontrolují Zbrojáky na Zbraň, pak by nebylo co tady řešit...fungující policie(he i ta Finanční!!) je základ, každého právního Státu, že. Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anmara 20. 12. 2009 18:45

Marcel Kudlvasr píše:No Anmara, jsou za to placený a byla by to jejich povinnost daná a podepřená Zákony, jako je to jinde na ,,Západě,,... jako se kontrolují Zbrojáky na Zbraň, pak by nebylo co tady řešit...fungující policie(he i ta Finanční!!) je základ, každého právního Státu, že. Marcel od Zvonu.


No, první odstavec jste "taktně přešel"... na to zřejmě odpověď nemáte, že? Ale hlavně, že máte jasno v tom ostatním...
Anmara
Čtenář

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 23. 2. 2010 18:32

Obrázek
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 23. 2. 2010 21:20

Ťuhýk: jee ten je peknej:) to je king spanel?
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tukatkat 23. 2. 2010 22:38

Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless.
Tukatkat
Miss Páníček 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 24. 2. 2010 18:05

Noovo: jo, náš Charlie je kavalír :)
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 1. 3. 2010 19:23

Ťuhýk: kolik mu je? To zůstane takhle malý?
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků