Pelech pro psa

Místo pro všechny s kladným vztahem ke zvířatům. Pojďte se podělit o své zážitky se zvířaty v přírodě i doma..

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Klarous 12. 7. 2014 00:56

Zdravím chci pořídit psovi nějakej solidni pelišek, který by se lehko čistil a nechytal moc pachy nevíte jestli se něco takového vůbec děla? :D
Klarous
Čtenář

Odeslat příspěvekod malejarda 12. 7. 2014 01:42

Cokla strc do trouby a jeho pach spolehlive deaktivuje cinske koreni, ale to uz patri spise do sekce o vareni.
malejarda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 12. 7. 2014 13:27

Na psa hodně česneku.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkoos 12. 7. 2014 18:43

Ahoj ja si svého psa hýčkam v tomhle http://fatboy.cz/produkt/doggielounge#498, lehce se čistí od chlupu a skvrn a nechyta pachy proto jsem do tohohle investoval... A to, že by to tady někdo řešil tak, že by psa dal radši na česnek nechapu... Proč takoví lide mají potřebu se tu k tomu vyjadřovat když nejsou k věci a mají akorat stupidni kecy ty si nechte na koledu a radši pište k tématu.
Majkoos
Čtenář

Odeslat příspěvekod malejarda 12. 7. 2014 18:55

Cokl patri do boudy na dvorek nebo na zahradu, drzet psa v byte, to je tyrani zvirat, radeji ho strcte do trouby.
malejarda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 12. 7. 2014 20:30

Když jsem byl na vojně, všichni psi v okolí už troubou prošli, takže na řadu přišly slepice, kočky...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 13. 7. 2014 22:59

http://www.4home.cz/nerezovy-pekac-shin ... kem-38-cm/
Stačil by takový plechový pelíšek
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 15. 7. 2014 16:46

Majkoos píše:A to, že by to tady někdo řešil tak, že by psa dal radši na česnek nechapu...

Nepsal jsem psa na česnek. Na psa hodně česneku. Aby to nešlo cítit po psovi. Tak se to dělá třeba u klobásků ze psího masa. Výborná věc.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků