Mizerná ochrana zvířat

Místo pro všechny s kladným vztahem ke zvířatům. Pojďte se podělit o své zážitky se zvířaty v přírodě i doma..

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod michal-20 28. 3. 2011 19:22

Už mě štve, jak myslivci zabíjí zvířata jen tak pro radost. Občas někomu zabijou i pejska nebo kočičku a nic jim nehrozí. Jakoby zvířata nebyly živé bytosti. Je na čase s tím skoncovat. Zvířata by měla mít stejná práva jako lidé a jejich zastřelení myslivcem by se mělo posuzovat jako vražda a zavírat za to na doživotí do kriminálu. S tím je potřeba už něco udělat a tak chci napsat petici a zahrnout zvířata na stejnou úroveň jako člověka.
michal-20
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 29. 3. 2011 19:15

Takže pokud někdo zabije třeba 7 letý dítě tak to bude stejné jako zabít kočku?

P.S. zvířatům neubližuji a také to nemám rád. Tresty by měli být přísnější, ale rozhodně ne stejné.
vaclavbarak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michal-20 29. 3. 2011 20:13

Přesně tak. V některých případech by ty tresty měly být naopak ještě větší. Např. za znásilnění. Znásilnění kočky člověkem bude pro tu kočku vzhledem k anatomickým rozměrům horší než při znásilnění člověka. Za to by měla být alespoň veřejná poprava.

-- 29. 3. 2011 21:17 --

Ještě bych dodal, že některé trestné činy by se měly odpustit. Např. když matka zabije dítě při porodu. Jedná se totiž o normální chování dané přírodou. I v zoologické zahradě můžeme někdy pozorovat, že sloní matka zaútočí na svého potomka nebo i jiné druhy se navzájem pozabíjí nebo požerou. Jedná se tedy o přirozenou vlastnost zvířat a tedy i lidí.
michal-20
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 29. 3. 2011 20:29

odpustit. Např. když matka zabije dítě při porodu
??? Tak to se si rozhodně neshodneme.

Co bys asi řekl svojí manželce nebo přítelkyni, když by zabila svoje dítě po porodu?
(pokud by to dítě bylo tvoje) --- v pohodě hlavně že Micka je živá a zdravá.
vaclavbarak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michal-20 29. 3. 2011 20:42

Dítě nemám, to mě netrápí. Ale mám čičinku a mám ji moc rád.
michal-20
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 31. 3. 2011 22:42

Kočka nebo komár? Jaký je v tom rozdíl. Když to bude otravovat, slízne si to :twisted:
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků