Výstava pavouků

Místo pro všechny s kladným vztahem ke zvířatům. Pojďte se podělit o své zážitky se zvířaty v přírodě i doma..

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Kirkwood 14. 8. 2009 16:43

Ahoj.

Chtěla bych se zeptat,zda někdo nevíte nějaké výstavě pavouků. Nejlépe v Praze.S přítelem si chceme pořídit nového pavouka a prý je lepší výběr na výstavách..

Děkuji
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod ES02 14. 8. 2009 18:46

no vy musite byt ale povedeny parecek :)
ES02
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S-Tony 14. 8. 2009 23:09

Stačí projít pár sklepů. Tam jich je.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod Kirkwood 15. 8. 2009 09:09

Člověk chce jenom poradit a už je nenormální jen kvůli tomu, že někdo nemusí pavouky :roll: :-\
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 16. 8. 2009 07:47

Bohužel Kirkwood, teď je na Spaidry i jiné mílášky mrtvá sezona, vydrž do podzimka, to se burzy a výstavy zase rozjedou...Marcel od Zvonu.
Jinak je dobré mít Cedulu na dveřích, místo obligátní,,Pozor zlý Pes !,,...Ehm ,,Pozor ! Hladový Sklípkani a Tarantule, He...,, je to prostě opět ,,IN,,...no von takovej párek uprchlejch Cvrčků je též horor.
Marcel Kudlvasr
Přeborník

Odeslat příspěvekod mtmccox2 7. 9. 2009 21:49

A čím se to tak krmí?
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův

Odeslat příspěvekod MarkFX 7. 9. 2009 21:57

myšma :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod mtmccox2 7. 9. 2009 22:40

aha, tak proto Kirkwood potřebuje pavouka - ony se jí přemnožili myšičky :D

na jednu stranu chápu, chovat kocoura jenom kvůli myším je plýtvání, pár sklípkanů postačí --
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův

Odeslat příspěvekod Kirkwood 8. 9. 2009 11:15

mtmccox2: myšky nechovám ;-) vetšinou cvrčky, ale přítel mi říkal, že mu dal i holátko :-D
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 8. 9. 2009 22:56

Ahoj Kirkwood, řekl sem září! Hej, ...tak si piš: 12.9. Ládví Praha, 26.9. Ostrava, jeden od Pabouků pouští sbírku?! Za rozumnou cenu...200-500...spiderman.ahoj(v)seznam.cz...tel.777 943 973,...snad i poštou?! Domluv se a chce to honem, že, nebo osobní předávka na burze: Praha a Ostrava?! No jinak se mi Ozvi na SZ a pokecáme , díky předem, STarec Marcel od Zvonu,...já trápím jenom rybičky, budu muset na burzu taky.
Jo net str:iFauna.cz...JO JO ,když je to,,macek či Mackova,,jakákoliv holátka nou problema...
Marcel Kudlvasr
Přeborník

Odeslat příspěvekod Kirkwood 9. 9. 2009 13:35

Oo děkuji za info ;-)
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 22. 9. 2009 14:54

Btw, obcas jsem navstevoval akvaristicky vystavy a tam se taky nachazeli pavouci... ESA neposlouchej, pavouci sou krasny ... (zviratka? :D )
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod B.B.Kingblues 4. 5. 2010 18:40

ja chovám niekolko druhov a su docela tichý 8-D .ale na Boa constrictor nemaju ten vzbudzuje u návštev respekt :-D .
moja zestava je so mnou spokojná,a nepotrebujem absolutne novinky.
B.B.Kingblues
Čtenář

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor