Komáři

Místo pro všechny s kladným vztahem ke zvířatům. Pojďte se podělit o své zážitky se zvířaty v přírodě i doma..

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod zuzkys 20. 7. 2009 23:55

Čoveče jak tak čtu tvé příspěvky - ty rozhodně nepatříš do moderní civilizace....
Ty by ses nejlépe hodil někam doprostřed pralesa mezi opičky.... :D .... bez urážky...
zuzkys
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S-Tony 20. 7. 2009 23:58

No to by bylo fajn. Celé tělo chlupaté, komáři na tebe nemůžou. Jako vůdce tlupy máš na starost více samiček a nemusíš vydělávat prachy na jídlo.
Škoda, že jsem se narodil jako člověk. Čert aby to vzal. Do přírody mně to táhne hodně.

No něco se používat musí, ale proboha s mírou. I když se to přežene s obyčejnou voňavkou, tak to stojí za houby. Ještě větší smard než ten původní. Fuj
Já jsem kuchař, já mám vytříbený nos na vůně a pachy. Na mně se musí opatrně. :mrgreen:
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod Dr.Gonzo 21. 7. 2009 00:49

No to zase ale dovol abych použil jedno z mojich pořekadel "lepší více vonět než trochu *****ět" :) Mám-li to říct lidsky. Raději převoněná ženská než ženská s kouskem hovna na botě...Zase být ale tak extrémně opatrný jako ty...Nemusím kouřit abych si dal do auta voňavku.Prostě tam ta voňavka jen tak příjemně voní. Bereš to moc vážně Tony...Pravděpodobnost že si zdraví zničíš sprejem na komáry nebo voňavkou do auta je asi milionkrát menší než pravděpodobnost toho, že si ho zničíš tím co všechno do sebe vdechneš při cestě do práce...
EDIT: *****ět je sprosté slovo? No to bude asi tím že to obsahuje slovo *****...To je hrozné ty slovníky vaše :)
Dr.Gonzo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S-Tony 21. 7. 2009 09:38

Já do práce nechodím. Sedím zavřený doma, mám permanentně puštěný čistič vzduchu a jím jen ovesnou kaši, kukuřici a piju jen zelený čaj nebo čistou vodu. Neberu žádné tabletky. Když jdu ven tam mám slunenční brýle, čepici, deštník proti slunci, roušku a dlouhý kabát Jako Majkl Džeksn. A taky pro náhle případy sebou nosím příruční kyslíkovou bombu s horským vzduchem 8-)
A jinak se koupu každý den, tak se zase tak moc vonět nemusím. Abych si nemusel mít hlavu šámpony, tak jsem se raději oholil dohola.
Když se dívám na televizi, tak minimálně se vzdálenosti 8 metrů abych se vyhnul záření. Ve stěnách domu mám zabudovaný alobal, aby mi do pokoje nepronikalo eketromagnetické záření. Mobil zapínám jen když potřebuju telefonovat a to si ho držím ještě tam metr od ucha.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod zuzkys 21. 7. 2009 11:50

:tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani
zuzkys
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Dr.Gonzo 21. 7. 2009 14:31

Tak na metrovou telku se dívám ze zhruba jednoho metru...Mozek si zvykne :) Ale čoveče odkud bereš horský vzduch v bombě? Přemýšlím že objednám Rakouské Alpy nebo Mount Everest ten je teďka v akci. Jedna bomba zdarma....Viděl jsem to na Horst Fuchs TV...
Dr.Gonzo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mr.David 21. 7. 2009 23:16

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mr.David
Čtenář

Předchozí stránka