vegetariánství

Místo pro všechny s kladným vztahem ke zvířatům. Pojďte se podělit o své zážitky se zvířaty v přírodě i doma..

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod mbing 10. 9. 2009 16:45

Marcel Kudlvasr píše:Hmmm Mbingu, u Tebe i u mne je to jasná zpráva, ale lajsneš si to u vlastních Dětí, TO s tím ortodoxním vegantstvím?! Já bych Ti to nedoporučoval, riskuješ ,,Blbísky,, a nemáš nárok u IQ 120-150 a více...A přetěžování Kilometry a zátěží bych taky nedoporučoval, budeš z nich mít svalnaté Trpaslíky, atd. Přeci jenom je dobré posuzovat problema z více stran+ pár praktických hodnověrných příkladů...jinak chudáci Tvoje Děti, držím palec ať jsou zdravé.
Děti mít nebudu. ;-)
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 10. 9. 2009 18:02

Já jsem Ti to nezakazoval, a Mbing: Nikdy , neříkej Nikdy...No , když tak si na
Marcela vzpomeň i takovéto probléma řešime- 4O letá praxe(pedagogicko-pediatrická Psycho Poradna ,,U Zvonu,,...ceny mírné a opatěra vzorná, tisíce děkovných dopisů...). STarec Marcel od Zvonu
P.S. Pro Kamarády gratuito.
Marcel Kudlvasr
Přeborník

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 10. 9. 2009 21:43

eRiper píše:Když to vezmem do extrému, tak v obchodech leží taky jen "mrtvá" zelenina a ovoce. Nerostou tam snad keře že? Tím nechci nic namítat proti zelenine. Jim ji po kilech.

Tak to uz je pak Frutariánství
Což je jedno z méně častých druhů vegetariánství a jedná se o striktní formu veganství, kdy strava zahrnuje pouze ovoce, ořechy, semena, a jiné plody. Při sběru plodů navíc nesmí být zraněna rostlina, a proto jedí někteří frutariáni jen plody, které spadly na zem. Frutariáni běžně jedí fazole, rajčata, okurky, dýně, ale vyhýbají se bramborům nebo špenátu :roll:
Některé věci nechápu, ale když tyto lidi neodsuzuji...
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S-Tony 10. 9. 2009 22:48

Podle mně je nejlepší hned po narození spáchat sebevraždu a neuškodím ani zvířeti ani rostlině.

Maty.Lara píše:proto jedí někteří frutariáni jen plody, které spadly na zem.

No v létě u nás to ještě jde, to i něco popadá. Ale čekat uprostřed zimy v marketu celý den až něco někomu spadne na zem. To musí být zábava :D
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod beowafle 7. 5. 2010 19:38

S-Tony píše:Podle mně je nejlepší hned po narození spáchat sebevraždu a neuškodím ani zvířeti ani rostlině.

To je trochu blbost, protože k běžným typům sebevražd potřebuješ věci z živočichů a rostlin vyrobené (nůž, benzín, provaz).
beowafle
Návštěvník

Předchozí stránka