Zakázali byste psy?

Místo pro všechny s kladným vztahem ke zvířatům. Pojďte se podělit o své zážitky se zvířaty v přírodě i doma..

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod michal-18 4. 8. 2008 15:22

Každou chvíli někoho napadne pes. Malé procento z toho se dostane do televize, o většině z toho se ani nedozvíme. Také mě psi štvou, hlavně když mě nějaký otravuje. Na vesnicích úplná katastrofa. Skoro u každého baráku, když projdu kolem, řve nějaký malý vořech.
Přiznám se, že nemám rád zvířata a psy bych úplně zakázal.
michal-18
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andrew_R 4. 8. 2008 15:37

A co s nima? Všechny je sníme?
To say 'I love you' one must know first how to say the 'I.'
Andrew_R
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michal-18 4. 8. 2008 15:53

Jo. Nevidím na tom nic špatného. Někde se nesmí jíst krávy, jinde psy a někde možná veverky. Je to jenom o zvyku. Psí maso určitě bude fajn. Já je nejím jenom proto, že nejsou v obchodech běžně k dostání. Psí maso se dá sice sehnat u Vietnamců, ale to by mohlo být prošlé, proto ho nekupuju. A odchytávat psy na vlastní pěst někde v parku zdá se být riskantní.
michal-18
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 4. 8. 2008 16:18

Já bych zakázal lidi, ty jsou ještě horší.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ally 4. 8. 2008 16:19

Dobrý Michale P., souhlasím :tleskani :tleskani :tleskani :mrgreen:
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 4. 8. 2008 16:24

Jenže lidi pro lidi zakázat nelze.
Ale například takové držení velkých a nebezpečných psů lze upravit vyhláškou. Povinný speciální výcvik pro každého většího psa, nutnost náhubku na veřejnosti, psychologické testy pro každého kdo chce psa atd.
Ratlíci, pudlové atd mi nevadí. Tomu se lze ubránit jedním kopancem a maximálně vám potrhají nohavice. Ale na to aby jste se ubránili vlčákovi nebo dobrmanovi potřebujete ideálně plynovou pistoli. Holýma rukama dost těžko.
Mně taky už psi napadli a jsem tudíž pro přísnější pravidla.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andrew_R 4. 8. 2008 16:26

michal-18: Osobně s tím nemám problém, s tím masem. Ale já si dám jenom kousek nohy a ty sám všechny psy prostě nesežereš. Na ulicích se nemůžou válet. Vymysli něco chytřejšího.
To say 'I love you' one must know first how to say the 'I.'
Andrew_R
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 4. 8. 2008 16:49

michal-18 píše:Každou chvíli někoho napadne pes. Malé procento z toho se dostane do televize, o většině z toho se ani nedozvíme. Také mě psi štvou, hlavně když mě nějaký otravuje. Na vesnicích úplná katastrofa. Skoro u každého baráku, když projdu kolem, řve nějaký malý vořech.
Přiznám se, že nemám rád zvířata a psy bych úplně zakázal.

takova blbost, prave ze v TV toho prezentujou az moc...vis to mas to same jako utoky zraloku na lidi, porad to prezentujou, ze jsou nebezpecnii a pritom my jsme nebezpecni pro lidi, protoze malo lidi vi, kolik zraloku pozabijime my :roll:
a vsechno je jenom o lidech ne o psech, tak nejprve zakaz nementni lidi, co si ty psy zbytecne porizuji, aniz by nad nima meli kontrolu...hou domluvila jsem :grr:
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 4. 8. 2008 17:00

Noovo píše:vis to mas to same jako utoky zraloku na lidi, porad to prezentujou, ze jsou nebezpecnii a pritom my jsme nebezpecni pro lidi, protoze malo lidi vi, kolik zraloku pozabijime my :roll:


Takže když občas žralok zabije člověk tak se nic neděje, protože my jsme zabili těch žraloků více a mají na to právo. Ty čekáš až se to vyrovná a pak budeš mít radost?
Tak to potom doporučuji zabít a zranit pár desítek psů jen tak, protože psi zabijou nebo poškodí člověka častěji než naopak. Aspoň v čr. A chceme přece aby byla rovnováha, že :roll:
Ale ono se to možná vyrovnalo tím, že občas nějaký řidič nějakého přejede autem. Tak aspoň že tak ;-]

Jako jsou dvě možnosti. Buď zakázat psy nebo děti. Protože ani v jednom případě nebude docházet k pokousaní nebo zabití dětí psem.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 4. 8. 2008 17:13

Razantně s vámi nesouhlasím. Už mám druhého psa a je to opravdu jen o lidech (majitelích). První pes byl ovčák. Vycvičený, nikdy na nikoho nevyjel, jen když nám někdo vlezl třeba před vráta, tak na něj štěkal, ale proto toho psa máme.
Teď mám takového malého ořecha a ten je spíš jen tak pro zábavu. A taky nikdy nikoho nenapadl.
Neříkám, že nemůže nikoho napadnout, ale je to vážně o lidech.
Je plno zvířat, které běžně napadají lidi - v Africe je jich opravdu hodně.
Je jen na člověkovi, že si psa zdomácnil, že ho nenechal divokého pobíhat někde po lese, jako plno jiných zvířat.
A taky si myslím, že není pravda, že by psi ubližovali častěji lidem, než lidi psům. Lidi tlučou psi jen aby je poslouchali.

Nestačí vám to, že jsme "nejchytřejší tvorové" na naší planetě, vy tady ještě chcete být nakonec sami?
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -vasek- 4. 8. 2008 18:40

S-Tony píše:Tak to potom doporučuji zabít a zranit pár desítek psů jen tak, protože psi zabijou nebo poškodí člověka častěji než naopak. Aspoň v čr. A chceme přece aby byla rovnováha, že :roll:

Jsi si tím tak jistý? :hm

A k tématu. Zajímavý nápad.
Což takhle zakázat veškere dopravní prostředky, predevším auta, neboť jsou často nehody a umírá veliká spousta lidí... A nebo internet. Na spoustě seznamek otravují staří chclípnici mladé blbé holky. Což takhle pro jistotu zakázat internet jako celek?
...
Naposledy upravil Michal P dne 4. 8. 2008 18:45, celkově upraveno 1
Důvod: Místo psaní více příspěvků po sobě používej tlačítko upravit.
-vasek-
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 4. 8. 2008 18:49

Já bych zakázal kočky minimálně proto že je nemám rád.. A psy bych nechal, ti mi nevadí..

Taky pocházím z vesnice a psi tady na nikoho neskáčou, nekoušou, nejsou tady problémy..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michal-18 4. 8. 2008 18:59

Michal P: co ti vadí na mém tématu o pádu psa? Jiné téma o pádu kočky ti nevadí? Stejně tak může padat i cokoliv jiného.
Mimochodem kočky mám docela rád. Proto ji mám ve svém profilu.
michal-18
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 4. 8. 2008 19:17

To, co máš v avataru, není kočka.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michal-18 4. 8. 2008 19:20

Víš to jistě?
michal-18
Čtenář
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků