Odstoupení od smlouvy ve 14ti denní lhůtě T-Mobile

Zde můžete konzultovat s ostatními své právní problémy s reklamacemi, výměnou zboží, odstoupením od smlouvy a věci s tím související

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod 1-Honza 10. 3. 2018 16:02

Zdravím, před pár dny jsem se nechal ukecat na pevný internet od společnosti T-Mobile. Můj stávající poskytovatel internetu, mi však následně nabídl mnohem výhodnější tarif, takže jsem se rozhodl od smlouvy s T-Mobile odstoupit. Smlouvu jsem uzavřel po telefonu, následně mi byla doručena kurýrem v písemné formě a na místě mého bydliště jsem ji podepsal. Technik od T-Mobile má dorazit až za týden, takže nemám žádné zařízení, ani nemohu využívat služeb. Chtěl bych se zeptat jak to správně sepsat, aby bylo odstoupení od smlouvy platné. Trochu jsem už pátral na netu, ale nejsem si jistý jak přesně by to mělo vypadat. Také si nejsem jistý podle jakého paragrafu odstupuji jestli podle § 53 odst. 7 nebo, e § 57 odst. 1 ?

Děkuji
1-Honza
Čtenář

Odeslat příspěvekod MgX 10. 3. 2018 20:15

Moc tomu nerozumím, nicméně bych se podíval na web T-Mobile, zda tam přímo nemá vzorové odstoupení od smlouvy. Někdy to tak operátoři mají.

V doručených podmínkách by minimálně mělo být toto uvedeno, včetně paragrafů. Chce to číst, nebo využít služeb nějaké bezplatné právní poradny (právní linky d-Testu atp.)... jestli to vnímáš vážně a chceš mít jistotu.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evelista 5. 5. 2019 00:21

Tko to ma dobre udelany, max jen koukat kam posilas modem ci tel, akceptujou dustribucni stredisko pro vraceni co mas ve smlouve, je to stejna adresa co ti to poslali, tech stredisek bylo myslim 3.
evelista
Čtenář
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků