Ztracené zásilky z eBay

Zde můžete konzultovat s ostatními své právní problémy s reklamacemi, výměnou zboží, odstoupením od smlouvy a věci s tím související

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod georg68 2. 6. 2015 10:04

Zdravím,

začal jsem letos na eBay nakupovat originální DVD. Většinou z GB, občas z USA nebo i Austrálie.
Objednávám vždy 1 kus od různých prodejců, ale stane se že je na cestě více zásilek.
No a stalo se, že ze začátku dubna mi stále nedošly rovnou 3 zásilky, 2 z GB a jedna z Austrálie.
Prodejce z GB je spolehlivý, jeho DVD bývají do týdne u mě. U prodejce z Austrálie jsem
nakupoval poprvé. Protože se jedná o zásilky, které mohly dorazit ve stejný čas,
obávám se, že někde na cestě měl někdo dlouhé prsty. Ptám se tedy, zda jde u naší pošty
nějak dohledat zásilku, která byla poslána jako 'Standard Int'l Postage' (nedoporučeně, bublinková obálka). Prodejce nechci obviňovat a žádat po něm vrácení peněz, na 99% to nebude jeho vina.
Pokud máte někdo zkušenost, podělte se prosím. Díky.
georg68
Návštěvník

Odeslat příspěvekod guru jára 2. 6. 2015 18:52

Kdyz neni sledovaci cislo, tak to dohledat nejde. Pokud nechces reklamovat nedodani zbozi u prodavajiciho, tak se musis smirit s tim, ze budes bez zbozi.
guru jára
Čtenář


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků