Nevyzvednutí zásilky z eshopu - poštovné?

Zde můžete konzultovat s ostatními své právní problémy s reklamacemi, výměnou zboží, odstoupením od smlouvy a věci s tím související

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Slonik 28. 2. 2013 00:27

Jaké slušnosti? Fakta.Nikdo neznáme podmínky toho shopu a protože si jeho název "nepamatuješ" tak se to ani nedozvíme
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rocksta.r 28. 2. 2013 01:03

Ale já zde přece vůbec neřeším Vaši neznalost mého problému. Já s ním chtěl jen poradit a už je to pasé neb jsem si ho vyřešil sám a dříve.
rocksta.r
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Slonik 28. 2. 2013 01:05

Aha, stačilo říct
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 28. 2. 2013 11:32

A jaký jsi vlastně měl problém? Něco jsi objednal, oni to poslali a v době, kdy to putovalo k Tobě, jsi objednávku stornoval. Po pravddě celkem chápu, že ti vrátili peníze bez poštovného. A 100Kč za poštu je celkem běžně účtovaná cena, byť je asi vyšší, než opravdu stojí poštovní služby.
Ale jo, uznávám, že 14 dní před Vánocema je nejhorší doba jakpro prodejce, tak pro kupujícího. Mám pro Tebe ale dobrou radu a zadarmo. Nakupuj parfumerii v netovém obchodě, který má i kamennou prodejnu v Praze. Můžeš si objednávku osobně vyzvednout a pak vyrazit třeba na Petřín.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rocksta.r 28. 2. 2013 15:16

Vis, ja moc v ceskech shopech nenakupuju, protoze je zpravidla provozuji neschopne dyliny, pripadne lide schopni, avsak poznamenani kulturpu neschopu. Tyden pred stedrym dnem u Tyrwhitta nakupoval obleceni a UK me to doslo za tri dny. Vanoce jako argument neberu, krom toho jsem hned dostal penize a zadne reakce jsem se nedockal ani za 14 dni. Ja kulturu neschopu neakceptuji.
rocksta.r
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lexx 28. 2. 2013 15:48

Zvláštní, že jsem ještě s eshopem problém neměl. Naposledy objednán mobil na datart.cz ve tři odpoledne, druhý den ráno zvonil pošťák se zásilkou. A poštovné bylo zdarma :-)
Ono někdy to chce přemýšlet a brát od zavedených obchodů, nounejmy sic mohou být levnější, ale kvalita jaksi pokulhává.
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rocksta.r 28. 2. 2013 16:43

Asi nemas velky naroky. Gratuluju.
rocksta.r
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Slonik 28. 2. 2013 17:18

Lexx: Jsi nenáročný zákazník, protože ses spokojil s dodáním za 18 hodin. :D

Jinak souhlas - Datart je na tohle fakt dobrej. Jsem totiž taky nenáročný zákazník a doručení do 24 hodin mi stačí. V UK nakupuju akorát hořčici a ta zpravidla dorazí do týdne, což mi taky vyhovuje.

V lowcost shopech příliš nenakupuju a pokud ano, tak nikdy dárky a vždy na dobírku.
(Už mi rezonuje ono k*lesovské "a jak můžu vědět, že tam nebude cihla?)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rocksta.r 28. 2. 2013 17:50

Ja v UK nakoupil obleceni za desitky, mozna stovky tisic a nemam steach. V prumernem cr shopu po zkusenostech ano. Holt jiny kraj, jiny mrav.
rocksta.r
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 1. 3. 2013 09:22

rocksta.r: to seš teda kabrňák, ale faktem, že třeba výše zmiňovanný datart ve výsledku vychází srovnatelně jako nákup z Británie, takže tvá reakce o nenáročnosti zákazníka je mimo mísu.
A jsem zase u toho. Průměrný čech jen mlátí hubou, jak je všechno na *****, jak to jinde dělají lépe, místo aby hnul *****í a šel vyplnit onu pomylsnou díru v trhu a dokázal, že i po česku to jde udělat dobře a kvalitně.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rocksta.r 1. 3. 2013 10:21

Kde v Datartu prodávaj kašmírový svetry, kožené rámové boty, kvalitní a dobře šité bavlněné košile apod.? Rád se přiučím.
rocksta.r
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Slonik 1. 3. 2013 10:30

A člověk by si říkal, že někdo kdo utrácí statisíce za kašmírové svetry, kožené rámové boty a dobře šité bavlněné košile z UK nebude dárky nakupovat v lowcostovém ostravském e-shopu kde je to samá dylina a debil.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rocksta.r 1. 3. 2013 10:34

No, taky jsem nic neutratil. A kdyby, jako dárek pro dylinku je to dobrý.
rocksta.r
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 1. 3. 2013 14:15

Po pravde, bez ohledu na financni moznosti mi prijde debilni kupovat obleceni na internetu. Clovek na urovni by tak rozhodne neucinil aby nevypadal v kasmirovem svetru, jako by byl po starsim brachovi.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 1. 3. 2013 16:16

dylinku? Není nad to být gentleman.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků