vrácení peněz

Zde můžete konzultovat s ostatními své právní problémy s reklamacemi, výměnou zboží, odstoupením od smlouvy a věci s tím související

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod apac11 20. 3. 2010 14:45

Ahoj mám problém s notebookem . V září roku 2008 sem zakoupil notebook a v červnu 2009 sem jej poslal na první reklamaci kde vyměnili základní desku. Za měsíc sem ho posílal opět , prozměnu odešel HDD a chladiče . Letos v lednu sem ho posílal do servisu opět , přestala načítat DVD mechanika . Po dvou měsících opět nenačítá DVD mechanika . Zajímalo by mne jestli mohu požadovat výměnu celého notebooku , nebo zda se mohu dožadovat vrácení peněz . Nebo aspoň poradit jak se mám zachovat dále . Předem děkuji za rady. :-)
apac11
Čtenář

Odeslat příspěvekod trent 21. 3. 2010 11:55

Pokud se nepletu,tak musí být 3x reklamace na stejnou závadu, aby se mohlo odstoupit od kupní smlouvy.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod apac11 21. 3. 2010 12:22

To je sice pravda , ale je tam snad i nějaká možnost asi čtyř reklamací které spolu vzájemně nemají nic společného , nebo něco takového . Sám nevím jak to přesně je . ;-]
apac11
Čtenář

Odeslat příspěvekod trent 21. 3. 2010 13:35

Reklamační řád?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 21. 3. 2010 13:49

Pokud se nepletu, tak je to 3 stejné, nebo 4 různé, takže bys měl mít nárok na vrácení peněz. Samozřejmě je ale na místě si přečíst reklamační řád.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marty89 22. 3. 2010 07:37

Ano, je to tak jak řekl hobitt, 3 stejné nebo 4 různé.
Legen - wait for it... dary
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 22. 3. 2010 10:07

Nebo tři vady bránící řádnému užívání současně.
Anonymous


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků