Kolik koncertů jste za svůj život zatím navštívili?

Festival, koncert, nebo veřejná párty: Podělte se s námi o vaše plány a zážitky, dejte nám vědět o akcích konaných ve vašem okolí

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MarasX55 20. 9. 2010 12:40

Koby píše:Já byl na U2 v Mnichově, paráda :-)



Závidím :)
MarasX55
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suk 30. 9. 2010 10:41

tak vcera Anaal Nathrakh a Isacaarum.
Mozna to ani neni prekvapenim, ale zpevak AN proste zpivat neumi. Stal jsem vepredu, takze zvuk byl celkove natolik naprd, ze jsem mel pocit, ze posloucham nejakou novou neznamou kapelu :(
Isacaarum byli paradni.
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 2. 10. 2010 09:34

Dnes budu po dlouhé době na koncertě střízlivá. Ale štve mně, že mexičani nedorazili :-( >:-(
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 2. 10. 2010 17:08

Mexicani? Fendery nebo nejaka skupina? :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 3. 10. 2010 11:45

suk: Evil Eyes, ale nedorazili. Sponzor jim neproplatil letenky, i když měli v ČR turné :/
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 28. 10. 2010 10:40

The Peacocks, Pod Lampou, Plzeň :-)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinsip 28. 10. 2010 15:01

Když budu počítat fesťáky jako jeden koncert, tak už jsem možná i 100vku překročil. Pokud každý jednotlivý koncert/vystoupení, tak určitě přes 500. Dneska jdu na Annihilator 8-)
martinsip
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danca7 24. 11. 2010 13:48

Zdravím

já byla 4x ve Vizovicích na MoR, 1x na Benátský Noci, 1x v Praze v Abatonu na Haggardech a 1x v Čez Aréně v Pardubicích na Tarje Turunen a už hoooodně dávno 1x na Okoři se šťávou. Nově mi nová práce neumožnuje dostat se domů dřívě jak v 22hodin takže jdu max. do koupelny a pak do postele :(
Danca7
Čtenář

Odeslat příspěvekod LammerOutsider 29. 12. 2010 01:13

Kdo všechno z vás byl letos v praze v Arše na jednom z koncertů Einstürzende neubauten, The Residents nebo Laibach? Byly tydle tři epické kapely hned po sobě v rozmezí cca 14 dnů v Praze! :) (dvě oslavy třicetin a jeden normál koncert)
LammerOutsider
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jaromir 12. 7. 2011 19:44

Poslední dva roky navštěvuji 1 - 3 koncerty týdně :). Je to má profese, jsem se dal na focení a užívám si to :). Pro mě mimořádné byly Scorpions v Bratislavě a Ostravě, Iron Maiden v Ostravě a nebo Moby na Sázavafestu. Ale miluji zejména klubová vystoupení, které navštěvuji fakt pořád, takových 100 mám rozhodně za sebou. a kolem 50 velkých festivalů. Vše v poslední době i fotím, takže se dostanu i ke skupinám atd.
jaromir
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Antika 22. 9. 2011 22:19

Kolik jich bylo, to uz si presne nepamatuju, ale muj prvni koncert byl ZZ Top. Dale jsem navstivila show Scorpionu, Judas Priest (ty dokonce 2x), Whitesnake, Paul Di'Anna, Motörhead a Metallicy. Sla jsem se i podivat na oba dva tuzemske rocniky Sonispehere festivalu.
Nejvic jsem si uzila letosni koncert Megadeth (spolecne se Slayer), ponevadz je to ma nejoblibenejsi kapela. :)
Antika
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suk 22. 9. 2011 22:53

Megabored :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Antika 24. 9. 2011 14:07

takovou kapelu neznam :P
Antika
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suk 3. 2. 2012 15:05

Tak jsem vcera navstivil svuj prvni konzert 8-)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 19. 4. 2012 11:06

A copak to bylo? :-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků