Maturitní ples

Festival, koncert, nebo veřejná párty: Podělte se s námi o vaše plány a zážitky, dejte nám vědět o akcích konaných ve vašem okolí

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Freelie 24. 6. 2014 21:01

Zdravím, chtěl jsem se optat, jestli tu někdo nemá zkušenosti s pořádáním maturitních plesů.
Potřeboval bych vědět, co vše je k tomu potřebné a také hlavně to, jestli se vyplatí obstarat si pití na baru sám a co by to obnášelo. Jak vypočítat kolik pití a od čeho co nakoupit, případné pojištění proti ztrátě kasy a také pokud by byly potřebné nějaké povolení. Děkuji za každou radu.
Freelie
Čtenář

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 24. 6. 2014 22:08

Nepotřebuješ nic, stačí se jen ožrat do mrtva :mrgreen:
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 24. 9. 2014 13:28

Je k tomu potreba:
  • Misto, kde se to bude konat s tanecnim salem, s podiem a nejakyma vedlejsima salama pro sezeni, chlastani, pripadne saly pro dalsi druhy zabavy (disko, student. kapely etc)
  • Tanecni kapela, ktera tam bude hrat
  • Pripadne jiny kapely (treba z rad studentu), co nekde v jinem sale zahraji pro kolegy
  • Zvukari pro kapely
  • Domluvit se s OSA kvuli tem kapelam
  • Security
  • Moderator atd

Pokud jde o chlast, tam je moznosti vic. Kdybys zarizoval sam, tak vseobecne pivo + tvrdej. Na pivo nejaky pipy a pohon (biogon ci kompresor) aby se stihalo tocit.

Na openair akci, kam prislo okolo 3000 lidi jsme vytocili asi 70 sudu. Nicmene to bych na maturaku nepocital, tam spis tak 10 - 20. Vetsinou se da domluvit s pivovarem/dodavatelem na dodani nejakyho mnozstvi sudu a nasledny vraceni nenarazenych. S tvrdym netusim, ci je neco takovyho mozny.

Spousta veci jde nechat zaridit (dobry den, poradam akci a chci aby mi tam nekdo zaridil jidlo a piti) nebo treba muze byt dostupna jiz v miste (ozvuceni, catering...)

PS: Neporadal jsem nikdy maturitni ples (pouze festak + ted samostatnej koncert), jen jsem nejaky navstivil a mam povzdaleny tuseni, jak to tam probiha.
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků