Jaky nejvetsi TRAPAS se Vam povedl?

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod hobitt 2. 1. 2011 02:30

Já si vzpomněl na příhodu, kdy jsem chtěl slečnu vzít na nezvyklé místo. Nakonec se k nám nabalilo několik dalších lidí, ale to by bylo i jedno. Zkrátka a dobře, šli jsme na střechu jednoho objektu.

Smůla ovšem byla, že slečna jako malá střechou propadla a od té doby se bojí výšek a střech zvlášť. :nenapadne:
1997 Škoda Octavia 1.9 TDI SLX Ghetto Line
2015 Renault Master 2.3 dCi L3H2
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod Slonik 2. 1. 2011 05:31

To byl ten sex na střeše o kterém jsi hovořil?
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod hobitt 2. 1. 2011 11:18

Ne.
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod trent 2. 1. 2011 20:09

Když jsem začal chodit se svou ženou, tak jsem se chtěl blejsknout a koupil jsem lístky Tři mušketýry(na muzikály si nepotrpím, ale ona byla ráda). Byl jsem si vyzvednout lístky v pasáži divadla Broadway. Když pak přislo na představení, nějak jsem se opozdili, takže jsme spěchali, žena dokonce jela i jednu stanici metrem. Do divadla Broadway jsme vběhli asi o 5 minut po začátku představení. Obsluze jsme ukázali lístky, ty na ně koukli a poslali nás o patro níž. Tam na to koukli další a odvedli nás ke dveřím do sálu. Otevřeli dveře a hned u nic byla dvě volná místa, jinak plno. Tak jsme zasedli a koukali. Zhruba po minutě jsem jsem od herce zaslechl oslovení Angelika. V duchu mi proběhla otázka, jestli v mušketýrech byla nějaká Angelika. Tak jsem se zeptal i ženy. Tak se taky divila. Po dalších větách nebylo pochyb, že jsme na jiném představení. Ovšem i v jiném divadle. Ačkoliv jsem si lístky vybíral u Broadwaye, představení bylo v Hibernii, což je zhruba přes ulici.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod hobitt 2. 1. 2011 20:49

To je dobré! :tleskani:
hobitt
Přeborník

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení