Zaplatili byste za web?

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Kolik byste zaplatili za web?
Nic 13 %  56%  [ 13 ]
100 az 399 Kc 2 %  8%  [ 2 ]
400 az 699 Kc 2 %  8%  [ 2 ]
700 az 1 000 Kc 0 %  0%  [ 0 ]
1 000 Kc a vice 6 %  26%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 23

Odeslat příspěvekod Pade 30. 8. 2006 15:44

3)
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod Pade 30. 8. 2006 15:44

posli adminovi ziadost na hlasovanie :wink:
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod icikus 30. 8. 2006 16:05

Myslím, že z pozice webmastera je optimální tak 2000 :D Kamarád dělal web pro nějakou firmu asi o sedmdesáti stránkách.. Za 15 tisíc. Jasně, že je to firma a trošku víc podstránek, ale přece, 700 mi přijde aji na tohle málo ;)
icikus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod game_over 30. 8. 2006 18:19

pod 2000 bych nešel, pokud to má alespon trochu vypadat
game_over
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 30. 8. 2006 18:47

tak za takove stranky bych se mozna i stydel, protoze je tam cyhb jak nase**, jinak otazka zni, ze ja bych chtel udelat stranky, nebo bych je delal pro nekoho???? Nejak jsem to nepochopil!!

Jinak, kdybych mel po nekom chtit, aby mi udelal stranky, tak bych si je bud udelal sam, ale to by asi dopadlo spatne a nebo bych rekl brachovi a ten by mi je udelal zadara....

Ale myslim, ze za takove stranky tak 400-700
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 30. 8. 2006 19:14

nic udělal bych si je sám...

ale ideální cena za statickej web s 10 stránkama je podle mě okolo těch 1000 - 1300 ;)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chlipnik 30. 8. 2006 19:22

ne, umim to, mam na to dost známejch a i bez nich to zvládám, takže nic
Přeji si pravicový převrat ve své zemi!

CSPP (Casova Skupina Pro Převrat) :D
chlipnik
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krtenek 30. 8. 2006 19:46

Ne, takový sem si udělal sám a zadarmo.
krtenek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod par 30. 8. 2006 20:23

Nějak si to nedokážu představit. Za pěknou a originální šablonu se mi zdají všechny z těch částek malé. A dělat něco pro pár statických stránek ? Možná že by nějaký student.
par
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 2Pix 31. 8. 2006 10:20

spravna cena je tak 3000 za uvodni stranku + 300 za kazdou dalsi podstranku ... takze se dostaneme na profi stranky tak kolem petky sestky ... + udrzovat .... ale hlavni je vosefovat ve smlouve dusevni vlastnictvi .... + zdrojaky :-))))
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod vizitix 31. 8. 2006 16:14

Pokuď bych chtěl stránky tak si je udělám sám a jednoduchý a aspoň bych nemusel platit za to že mi je někdo udělá.
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod par 1. 9. 2006 16:43

vizitix píše:Pokuď bych chtěl stránky tak si je udělám sám a jednoduchý a aspoň bych nemusel platit za to že mi je někdo udělá.k/quote]


Já si dělám stránky sám, ale jenom proto že jde o propagaci mé freeware hry a zdá se mi za to trapné platit. I když bych si mohl dovolit něco za to zaplatit. (Tím nemyslím ty trapné sumy na začátku.) Kdybych však měl firmu, určitě bych si ty stránky nedělal sám.
par
Návštěvník

Odeslat příspěvekod adamek.jan 1. 9. 2006 17:15

Ve webdesignu se pohybuju a nedovedu si predstavit jak by vypadala stranka za 1 000 Kc. Jinak sem pridal anketu. Myslim ze v tomto pripade bysme se meli pohybovat minimalne kolem 4 000 Kc za kompletni web.
adamek.jan
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mbing 1. 9. 2006 19:14

Souhlas s Honzou. Proč je ta anketa rozdělená tak podrobně? Proč to nedát v řádech tisíců?
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adamek.jan 1. 9. 2006 19:16

To mbing: Anketu jsem udelal stejne jako byla vypsana v prvnim prispevku.
adamek.jan
Nadšenec

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků