Máte blog? Co si myslíte o blogování?

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Ares952 9. 5. 2007 06:01

ja mam na svych strankach neco jako blog, ale moc nebloguju, spise zaznamenavam svoje myslenky, pripadne, ze se mi neco libilo :twisted:
Naděje je motorem duše
Ares952
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DarkLady 11. 5. 2007 14:27

AndrewJ končí s blogem. Na nějaký čas, věřím, že to nebude dlouho. A při té příležitosti jsem chtěla poznamenat jeden fenomén, který s tím souvisí. Jednou za čas má každý blogger krizi. Někdo přestane úplně, jiný jen nějakou dobu nepíše, další svojí krizi prožívá tak nějak klaustrofobicky - najednou mu vadí, že to ostatní čtou a sám sebe cenzuruje... A tak jsem se chtěla místních bloggerů zeptat, jestli se s tím už setkali. A jestli se jim to vrací v nějakých vlnách?
+ 23.6.2007
DarkLady
Návštěvník

Odeslat příspěvekod roxor 2. 9. 2014 08:37

Áno, mám .... je viacmenej orientovaný na postrehy z bežného života,
http://sandal.blog.pravda.sk/
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kotatko99 13. 9. 2014 10:37

No mám své webovky, kde takovou odlehčenou formou řeším více či méně vážná témata. Hlavně tedy z pozice ženy ;-) Tak když tak mrkněte, možná se minimálně pobavíte.http://mezinamidevcaty.esy.es/
kotatko99
Čtenář

Odeslat příspěvekod Zenstina 12. 1. 2015 15:22

Ahoj, blog mám, ale beru to spíše jako takovou oddychovku, kde se můžu vykecat, pobavit či kreativně vyřádit, případně jako žena trochu beztrestně pomluvit chlapy :-D http://www.mezinamizenami.blogspot.com/
Zenstina
Čtenář

Odeslat příspěvekod suk 12. 1. 2015 23:18

Takova oddychovka, kvuli ktere se clovek zaregistruje, aby mohl propagovat svuj bezcenny blog? Divne...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 13. 1. 2015 17:46

Tak když se lidi registrují kvůli tomu, aby v 58 threadech sdělili, že sháněli kávovar a ten konkrétní u toho konkrétního prodejce jim přijde nejlepší a zeptali se k tomu ještě, co si o tom myslí ostatní ....

Jinak blog jsem měl, byla to taková oddychovka pro přátele a známé. Teď blog nemám a taky žiju :-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wallas 24. 3. 2015 12:35

Kdysi jsem o sobě anonymně psal blog. Ještě teď se budím hrůzou ze spaní s představou, že mě někdo poznal a zveřejnil moji pravou identitu.
wallas
Čtenář

Odeslat příspěvekod trent 25. 10. 2015 19:22

Počítá se když mám blok? Občas si do něho kreslím, nebo něco napíšu. Zkoušel jsem ho připojit k internetu, ale není tam nikde zásuvka.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 27. 10. 2015 16:38

Připojuje se bezdrátově. Ty bys jako zkušený bloker měl vědět, ne?
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 27. 10. 2015 17:37

Zajdu se zeptat do papírnictví, kde se to zapíná.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 6. 11. 2015 08:05

Jé, to bych si rád natočil :D
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 6. 11. 2015 17:03

Tak pozdě. Říkali, že to nejde. Nemohl ses zmýlit?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thunderdome 21. 11. 2019 21:17

AndrewJ píše:Máte blog? Co si myslíte o blogování? Čtete pravidelně nějaké blogy? Jaké?

Já jsem si založil blog poměrně nedávno. Myslím si, že blog je skvělá věc, zejména pak odborné blogy, i když já sám žádné blogy pravidelně nesleduju.. (hlavně kvůli tomu, že neumím anglicky)


Ani ja neviem anglicky ale je kopa blogov v slovenčine, češtine, maďarčine ktorým rozumiem. Nesledujem ich účelovo ale obvykle si niečo hľadám cez google a ono ma odkáže obvykle na nejaký blog alebo fórum. Dokonca častejšie ako na originál webstránku. Dnes je už velice moc blogov tak preraziť sa tým už nedá lebo ste len kvapka v mori. Dnes začať s blogom je ako nosiť drevo do lesa. Ale ako hobbi pre vlastné potešenie poslúži. A ak píšete o nejakej špeciálnej veci tak tým pomôžete googlujúcim ľuďom nájsť niečo špeciálne.

Dnešné blogy sa už plne vyrovnajú klasickej webstránke. Dajú sa nahrávať prílohy na server cez administráciu takže mnoho stránok je už vo forme blogu ktoré panúkajú napríklad stiahnutie ovládačov na už zastaralé nepodporované počítače či smartfóny. Nadšenci si založia blog na nejakej subdoméne a prevádzkujú ho za nulové náklady. Pomôžu však malej skupine ľudí čo chcú oživiť staršie veci ale oficálna webstránka výrobcu už nemá podporu. V tomto vidím budúcnosť blogu. Venovať sa veciam ktorým sa už nikde inde nevenujú.
Thunderdome
Čtenář
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků