Máte blog? Co si myslíte o blogování?

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod asperia 4. 5. 2007 16:09

DarkLady píše:poslyš, to není o správném a nesprávném blogu... Už jsem to tu, myslím, i psala. Blogy se dají dělit do mnoha kategorií. Jsou blogy dívčí, plné srdíček, medvídků Me to You, pak jsou blogy "puberťaček" plné Tokio Hotel, bredůpitů nebo jemu podobných (na mou duši - přijdou mi všichni stejní), pak jsou blogy - deníčky (můj, emorjino apod.) a pak blogy odborné, poloodborné, zájmové... Je toho fůra. Nedá se ani o jednom říct, že jedna forma blogu je správnější formou než druhá. Ty jdeš svojí cestou. Pokud Tě to baví, pak Ti přeju hodně štěstí a pokračuj. A že k Tobě na blog nikdo nechodí? A copak to píšeš proto, aby jsi měla vysokou návštěvnost? Nebo to píšeš pro sebe? Pokud se honíš jen za vysokou návštěvností, pak na ty stránky umísti svojí fotku v rouše Evině, sem tam přidej nějakou erotickou povídku, která se tváří jako pravá a máš vystaráno...a/quote]

nestojím o vysokou návštěvnost, ale aspoŇ o nějakou :mrgreen:
a žádný Evy tam umisťovat nebudu :mrgreen:
asperia
Čtenář

Odeslat příspěvekod DarkLady 4. 5. 2007 16:16

neboj, však se čtenáři objeví ;) chce to čas. To jenom Bůh pracoval sedm dní a to ještě mám ošklivý pocit, že to dělal tak dlouho, aby se náhodou mezi lidma neříkalo, že to odfláknul;)
+ 23.6.2007
DarkLady
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MgX 4. 5. 2007 16:30

DarkLady píše::D že to ale láká, co? ;)-/quote]

ani nééé :roll: :lol:
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod DarkLady 4. 5. 2007 16:45

jsme už OT ;)
+ 23.6.2007
DarkLady
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MgX 4. 5. 2007 16:50

Dobrá, obsahuje Tvůj blog nějaké zajímavé fotky?? :lol:

Nebo tam máš jen ,,jiné" fotky. Nebo jsi svůj ,,tajný" blog ,,nevylepšila" ničím podobným??
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod DarkLady 4. 5. 2007 16:56

fotky tam nějaké mám, ale ne svoje. Na jediné fotce (svojí) kterou jsem zvažovala umístit na blog byla moje ruka, na které byla ještě připevněná kanyla a to bylo těsně po operaci... Ale nakonec jsem jí tam nedala, protože by to stejně nikoho nezajímalo
+ 23.6.2007
DarkLady
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bombul 5. 5. 2007 19:17

prispievam na kamaratov blog ale vlastny nemam adresa je hl2run.blogspot.com
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod DarkLady 5. 5. 2007 20:00

A co Ti brani aby sis zalozil blog vlastni?;-)
+ 23.6.2007
DarkLady
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MgX 5. 5. 2007 20:38

DarkLady píše:fotky tam nějaké mám, ale ne svoje. Na jediné fotce (svojí) kterou jsem zvažovala umístit na blog byla moje ruka, na které byla ještě připevněná kanyla a to bylo těsně po operaci... Ale nakonec jsem jí tam nedala, protože by to stejně nikoho nezajímalo /quote]

Dej tam svoje foto, ne nějaké ,,dark" téma a napiš link. Já Ti to pak celé, klidně přes SZ, zhodnotím :lol: ;-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod DarkLady 6. 5. 2007 08:44

Nezhodnotis, protoze se tam bez pozvanky nedostanes :-P
+ 23.6.2007
DarkLady
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MgX 6. 5. 2007 15:48

.... jsem předpokládal, že pozvánku dostanu .... ;-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod DarkLady 6. 5. 2007 15:53

K cemu by Ti byla? Mam pocit, jako by jste se na me domluvili: AndrewJ, Bobronenko, Johnnym, ted Ty... co vas k tomu vede, propana, vzdyt je to naprosto nezajimavy:-)
+ 23.6.2007
DarkLady
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 6. 5. 2007 18:23

mám se taky přidat?? :twisted:
nakonec tě dostanem a dáš nám... ehm, tu pozvánku samozřejmě :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod MgX 6. 5. 2007 19:51

DarkLady píše:K cemu by Ti byla? Mam pocit, jako by jste se na me domluvili: AndrewJ, Bobronenko, Johnnym, ted Ty... co vas k tomu vede, propana, vzdyt je to naprosto nezajimavy:-)

K té pozvánce Tě nenutím! :) Jen jsem myslel, že mně ji dáš dobrovolně
:arrow: když nic, tak nic :arrow: nikam, kam nejsem zván, se necpu :)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod DarkLady 8. 5. 2007 10:04

Mam dalsi blog, co stoji za pozornost. nejsem si ale moc jista, jestli tu uz neni zmineny
http://www.lorrain.bloguje.cz
+ 23.6.2007
DarkLady
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor