Máte blog? Co si myslíte o blogování?

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod asperia 4. 5. 2007 15:09

DarkLady píše:poslyš, to není o správném a nesprávném blogu... Už jsem to tu, myslím, i psala. Blogy se dají dělit do mnoha kategorií. Jsou blogy dívčí, plné srdíček, medvídků Me to You, pak jsou blogy "puberťaček" plné Tokio Hotel, bredůpitů nebo jemu podobných (na mou duši - přijdou mi všichni stejní), pak jsou blogy - deníčky (můj, emorjino apod.) a pak blogy odborné, poloodborné, zájmové... Je toho fůra. Nedá se ani o jednom říct, že jedna forma blogu je správnější formou než druhá. Ty jdeš svojí cestou. Pokud Tě to baví, pak Ti přeju hodně štěstí a pokračuj. A že k Tobě na blog nikdo nechodí? A copak to píšeš proto, aby jsi měla vysokou návštěvnost? Nebo to píšeš pro sebe? Pokud se honíš jen za vysokou návštěvností, pak na ty stránky umísti svojí fotku v rouše Evině, sem tam přidej nějakou erotickou povídku, která se tváří jako pravá a máš vystaráno...a/quote]

nestojím o vysokou návštěvnost, ale aspoŇ o nějakou :mrgreen:
a žádný Evy tam umisťovat nebudu :mrgreen:
asperia
Čtenář

Odeslat příspěvekod DarkLady 4. 5. 2007 15:16

neboj, však se čtenáři objeví ;) chce to čas. To jenom Bůh pracoval sedm dní a to ještě mám ošklivý pocit, že to dělal tak dlouho, aby se náhodou mezi lidma neříkalo, že to odfláknul;)
+ 23.6.2007
DarkLady
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MgX 4. 5. 2007 15:30

DarkLady píše::D že to ale láká, co? ;)-/quote]


ani nééé :roll: :lol:
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DarkLady 4. 5. 2007 15:45

jsme už OT ;)
+ 23.6.2007
DarkLady
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MgX 4. 5. 2007 15:50

Dobrá, obsahuje Tvůj blog nějaké zajímavé fotky?? :lol:

Nebo tam máš jen ,,jiné" fotky. Nebo jsi svůj ,,tajný" blog ,,nevylepšila" ničím podobným??
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DarkLady 4. 5. 2007 15:56

fotky tam nějaké mám, ale ne svoje. Na jediné fotce (svojí) kterou jsem zvažovala umístit na blog byla moje ruka, na které byla ještě připevněná kanyla a to bylo těsně po operaci... Ale nakonec jsem jí tam nedala, protože by to stejně nikoho nezajímalo
+ 23.6.2007
DarkLady
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bombul 5. 5. 2007 18:17

prispievam na kamaratov blog ale vlastny nemam adresa je hl2run.blogspot.com
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DarkLady 5. 5. 2007 19:00

A co Ti brani aby sis zalozil blog vlastni?;-)
+ 23.6.2007
DarkLady
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MgX 5. 5. 2007 19:38

DarkLady píše:fotky tam nějaké mám, ale ne svoje. Na jediné fotce (svojí) kterou jsem zvažovala umístit na blog byla moje ruka, na které byla ještě připevněná kanyla a to bylo těsně po operaci... Ale nakonec jsem jí tam nedala, protože by to stejně nikoho nezajímalo /quote]


Dej tam svoje foto, ne nějaké ,,dark" téma a napiš link. Já Ti to pak celé, klidně přes SZ, zhodnotím :lol: ;-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DarkLady 6. 5. 2007 07:44

Nezhodnotis, protoze se tam bez pozvanky nedostanes :-P
+ 23.6.2007
DarkLady
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MgX 6. 5. 2007 14:48

.... jsem předpokládal, že pozvánku dostanu .... ;-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DarkLady 6. 5. 2007 14:53

K cemu by Ti byla? Mam pocit, jako by jste se na me domluvili: AndrewJ, Bobronenko, Johnnym, ted Ty... co vas k tomu vede, propana, vzdyt je to naprosto nezajimavy:-)
+ 23.6.2007
DarkLady
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 6. 5. 2007 17:23

mám se taky přidat?? :twisted:
nakonec tě dostanem a dáš nám... ehm, tu pozvánku samozřejmě :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 6. 5. 2007 18:51

DarkLady píše:K cemu by Ti byla? Mam pocit, jako by jste se na me domluvili: AndrewJ, Bobronenko, Johnnym, ted Ty... co vas k tomu vede, propana, vzdyt je to naprosto nezajimavy:-)


K té pozvánce Tě nenutím! :) Jen jsem myslel, že mně ji dáš dobrovolně
:arrow: když nic, tak nic :arrow: nikam, kam nejsem zván, se necpu :)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DarkLady 8. 5. 2007 09:04

Mam dalsi blog, co stoji za pozornost. nejsem si ale moc jista, jestli tu uz neni zmineny
http://www.lorrain.bloguje.cz
+ 23.6.2007
DarkLady
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků