Co znamená váš nick?

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Drejkaa 9. 2. 2012 22:08

Kdybych ho měla,tak to sem ani nepíšu...ale zítra koupím,mňam :love:
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 9. 2. 2012 22:46

Pivo domů? Navrhuji zajít na točené.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 9. 2. 2012 22:48

Já vám něco řeknu...je 22:48 a jak to čtu pořád dokola, mám chuť na pívo jako kráva. Už mě s tím nerozčilujte. Ne, že bych doma neměl lahev piva, ale před spaním? To by nebylo ono :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 9. 2. 2012 23:08

Ale točené je točené... Z lahve jsem akorát nafouklej a chce se mi pak jen spát a jinak nic.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 10. 2. 2012 08:15

MgX píše:Já vám něco řeknu...je 22:48 a jak to čtu pořád dokola, mám chuť na pívo jako kráva. Už mě s tím nerozčilujte. Ne, že bych doma neměl lahev piva, ale před spaním? To by nebylo ono :-)


Já mít včera doma lahvinku,tak si ho klidně vezmu do postele před spaním a hezky bych s ním usla.... :love:
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 10. 2. 2012 10:34

To se mi stalo, když se mi narodil syn. Domů jsem přijel asi ve 3/4 na tři ráno, tak jsem si otevřel pivo, lehnul si k televizi, jednou se napil a usnul. Probudil jsem se asi za 2 hodiny a kupodivu jsem ho ani nerozlil.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 11. 2. 2012 21:21

Tak to jsi byl buď u porodu,nebo jsibyl už opiťučký :D
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 11. 2. 2012 21:50

Byl jsem u porodu a když jsem takhle pozdě přijel domu, udělal jsem si večeři, otevřel pivo.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 13. 2. 2012 19:49

Tady to vlákno je dobrý číst,když člověk neví na co má chuť :-) já to zas tak nějak pročetla a přišla jsem k tomu,že jsem si otevřela pivko :love: ještě,že už nekouřím,to bych musela jít do ty zimy ven...brrrrr
Ale to je....krásně vychlazený :love: :love: :-* mňam
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 20. 6. 2012 14:08

Jsi někde v Norsku? Já bych hned šel do nějaký zimy. Ale jediná co tu je tak se nachází v lednici a tam se při nejlepší vůli nevejdu.

Ale pivo není blbý nápad - ze své židle do výčepu to mám 28 metrů. Tak snad dojdu (a snad i zpět)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 20. 6. 2012 14:59

Venku je hrozně,ale doma mám příjemně.Včera jsem vyzkoušela nové ochucené pivčo a fakt mě to osvěžilo....a doma zas nic nemám :(

-- 20. 6. 2012 16:01 --

Slonik píše:Jsi někde v Norsku? Já bych hned šel do nějaký zimy. Ale jediná co tu je tak se nachází v lednici a tam se při nejlepší vůli nevejdu.

Hele sloníku,dyt já to psala v únoru :mrgreen:

Ale pivo není blbý nápad - ze své židle do výčepu to mám 28 metrů. Tak snad dojdu (a snad i zpět)
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 20. 6. 2012 16:00

Jaké? Grepový starouš? Nebo limetovo-bezinkový G?

Nojo, já na datumy moc nekoukám ... a pak vypadám jako idiot. Ostatně ani v únoru nebyla moc zima ;-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 20. 6. 2012 18:13

Nee,nějaký nový B. myslím malina a něco a fakt výborný a výborně vychlazený :)

Já tady taky psala na nějaký článek co byl aktuální dva roky zpět,tak nejsi sám ;-)
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 21. 6. 2012 14:03

Malinový Bernard?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 21. 6. 2012 17:04

Nee ;-]
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků