Zlobíte/zlobili jste ve škole holky?

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Nobles 2. 11. 2006 20:39

no ja jsem spíš divák a kochám se tím co dokažou někteří nadrženci vymyslet :lol: někdy jsem se hodně zasmál bylo to takový ty normálky voda na triko, tahání za kalhotky(tanga), a podobně :-P
Nobles
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Strikero 7. 1. 2007 21:27

zlobil hlavne v devitce, velka sranda to byla :D
Co mas urobit zajtra odloz napozajtra, co mas urobit dnes na to sa vyser a mas dva dni volna.
Strikero
Návštěvník

Odeslat příspěvekod r.polasek 7. 1. 2007 21:39

Zlobili? My sme je šikanovali přímo :) Protože byly nehorázně blbé :) Teď to nemyslím na holky obecně, jen ty naše ve třídě, to bylo stádo...
Nemám rád blbce, primitivy, socany a lidi, kteří nerozlišují I a Y.
r.polasek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 7. 1. 2007 22:18

r.polasek píše:Protože byly nehorázně blbé :) Teď to nemyslím na holky obecněo/quote]

už ses poučil z vedlejšího threadu?? :twisted:

Joo, ja tak trochu zlobím moju sousedku, ale že bych ju tahal za tangáče, tak z toho už sem vyrostl... 8)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 7. 1. 2007 22:20

Já teď zlobím už jen manželku,


z povinnosti :mrgreen:
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Jílke 8. 1. 2007 16:43

ja ani ne .. Ale jednou jeden kluk z vedlejsi tridy si prines do skoly vycpanyho ptaka a behal tim po tride a uitelka mu napsala do zakovsky poznamku nejak za ohrozovani holek a behani po tride ptakem :)
Jílke
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standys 10. 1. 2007 16:41

Já byl spíš pozorovatel.Kluci svlíkli holku, ječela na kvadrát, já se na ní přišel podívat, viděl jsem, odešel jsem, přiběhl školník s říďou, rozdali klukům pár po držce a do žákajdy a já byl z obliga. Troch vyčůraný, ale bezprůserový.
standys
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 10. 1. 2007 21:19

standys: Jenze tohle je uz podleme za hranici srandy, to fakt skoncilo jenom poznamkou v zakajde?
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 11. 1. 2007 19:29

standys: Tohle už se dá hodnotit i jako pokus o znásilnění....
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standys 11. 1. 2007 19:47

Tihle kluci svlíkali holky už v mateřský. V dětství tím byli prosnulí....
Dnes to jsou už otcové od rodin a myslím si že na těch děvčatech to nic nezanechalo. denně je potkávám a vypadají dobře. Mají i děti...
Ony se zase tak moc holky nebránili... navíc na rozlučce v 8mé třídě to holky klukům vrátili na rozlučce, když se s nimi šli koupat, nechali je naskákat do rybníka nahatý a pak jim sebrali šaty a odešli,...

Jestli jsem to napsal tak, že to bylo brutální, tak věřte že ne
standys
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kathylinka 21. 4. 2010 17:52

Proboha, jak to tady čtu, tak spousta z toho, co popisujete, už dávno překročila hranici nějakého nevinného kočkování a je to šikana nebo sexuální obtěžování. To, co udělali standysovi kamarádi, je opravdu za všemi hranicemi a to, že svlíkali holky od MŠ, je neomlouvá, naopak. Stahování kalhot a triček a zvedání sukní, jak tady píše např. suk a další, to je trochu moc. Víte hoši, že kdybyste byli plnoletí, jdete za to k soudu? Matýsek a jeho kamarádi museli být taky pěkná čísla. Přivázat holku na celou noc ke stromu a nechat ji tam o samotě je o život, napadlo vás kluci, že to nemusela přežít, stačilo by kdyby jí štípl nějaký brouk, na kterého je alergická? Radši nechci vědět, v jakém stavu jste ji ráno rozvazovali. Takže legrace a nevinný flirt ano, ale s mírou a opatrností!
kathylinka
Čtenář

Odeslat příspěvekod suk 21. 4. 2010 18:32

kathylinka: nekdy to mozna bylo drsny, ale kdyz jsou devcata vysmaty a jeste k tomu provokujou, opravdu jim to tak strasne vadi? Asi jo, jinak by to nedelaly, ze?
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 21. 4. 2010 19:42

U nás tak max lití dezinfekce za krk... (jo a jeden spolužák spolužačce pálil vlasy).
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 22. 4. 2010 06:13

no tak toho byla hromada, ale spíš na profesory, kamarád měl chleba se sádlem, tak jím pomazal prostor hned za dveřmi, přišla profesorka a nehorázně si rozbila hubu, jenže ten kamarád už stál připravenej z hadrem a jen co sebou flákla tak jí řekl "pozor, tam mi upadl chleba se sádlem" takže byl z obliga... normální nehoda né?

jinak na výletech sme holky házeli do vody, nebo sme jí opili, a když usnula tak sme jí svlíkli do spodního prádla, a stčili k někomu jinému "společensky unavenému", oba se pak ráno nestačili divit, ale byl z toho i jeden pár :mrgreen:
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 22. 4. 2010 07:19

No Coment, Gramme, že...nedivím se Kathy, že vyšuměla, ale to již patří do jinejch chlífků, že vedle. STarec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků