Kolik vážíte?

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MgX 24. 8. 2012 15:11

:mrgreen:
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 24. 8. 2012 16:05

Jůůů, tak já nás nedoháním ani náhodou.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chameleon 24. 8. 2012 16:42

Pomalu ale jistě vás taky doháním :-(
chameleon
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 24. 8. 2012 17:13

Uz nemas 40kg? :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chameleon 24. 8. 2012 17:14

Bohužel :-( Poslední dva roky váha leze nahoru a nechce se zastavit, mrcha jedna
chameleon
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 24. 8. 2012 17:31

Treba nejsi tlusta ale tehotna... :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chameleon 24. 8. 2012 17:58

Čtyři roky?! :shock:
chameleon
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 24. 8. 2012 18:55

Ja taky 4 roky cekam miminko :D A vubec, pred 4 roky jsi byla porad vychrtla ;)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chameleon 24. 8. 2012 21:00

Třeba bych chtěla být vychrtlá dál. Mohla jsem toho sežrat, kolik jsem chtěla...
chameleon
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 24. 8. 2012 21:39

Holt ti neni 20 a budes se muset hlidat vic a vic :) Jsem o dva roky a mesic mladsi a tenhle problem se taky objevil... a dost me to stve :)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roxor 25. 8. 2012 06:08

Proste sa máme dobre.
Je to tak jednoduché sadnúť do auta, odviesť sa do hypermarku, naložiť si vozík potravinami kopcom, líznuť kreditku a doma napakovať komoru a chladničku.
Nedávno som pozeral dokument o Krovákoch. Bola mi hanba :-[
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chameleon 25. 8. 2012 08:56

Autem téměř nejezdím, chodím denně na dlouhé procházky se psem. Běhám s ním agility, dělám dogfrisbee. Nepřecpávám se. A stále to nestačí
chameleon
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roxor 25. 8. 2012 18:28

Myslím, že je to takto:
Každý máme "predurčenú váhu". Je to veľmi individuálne, takže aj pre 160cm chlapa to môže byť 90kg. Je to jeho optimálna váha. Bohužiaľ v dnešných dobách to nie je ideálny pomer. Možno pred niekoľkými storočiami, alebo v iných kultúrach by mal výsostné postavenie.
Ale ... lekári, fit tréneri, móda a celkový trend diktuje pre ženy napr. 90-60-90. Blbosť, ale dogma nepustí. A ľudia sa trápia. Obchodníci zarábajú, lekári majú solventnú klientelu (včetne psychiatrov), fitneska sa plnia, frčia diéty.
Riešením je uvedomiť si svoju ideálnu váhu. Kedy sa dobre cítime, dokážeme podávať výkony. Každe telo je vysoko individuálne. Veď je to veľmi zložitý organizmus, ktorý vlastne z 90% pracuje automaticky, s vlastnou spätnou kontrolou a opravnými, či samoregulovacími operáciami. Nezasahujme príliš drasticky do tohto systému. Mali by sme vedieť, čo nám prospieva a čoškodí.
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 25. 8. 2012 19:08

roxor: pruser zacina v dobe, kdy se proste nemuzu dostat ze svy vahy a presto vim, ze to neni idealni... nicim si klouby (staci zhubnout 5kg a kotnik drzi daleko vic... jenze tech 5 naberu behem tydne zpet), plete se mi pupek, problemy se zrakem :D atd... co pak, zejo...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 25. 8. 2012 22:02

No a ja mam zruba stejnou vahu jako pred 4 lety, ale to telo neni co bylo pred 4 roky.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků