Jak si zanechat vzkaz na příští život

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod michal-20 9. 2. 2011 20:48

Tak jsem přemýšlel o existenci a podobných filozofických věcech. Nevěřím na takové nesmysly, že jsem tady velkou náhodou a jen jednou. To by bylo příliš podezřelé. Podle mé teorie se každý po jeho smrti znovu narodí a tak to jde pořád dokola. Bohužel si náš minulý život nepamatujeme. A tak bych si chtěl pro sebe napsat vzkaz do budoucna. Počítám i s technologickým vývojem, dosažený věk odhaduju na 60 let a tou dobou bych si chtěl uložit všechny vzpomínky na externí disk a zanechat pro své budoucí já.
Problém je snad jen v tom, jak si zajistit, abych to pak našel. Neznám svou budoucí identitu, kdy a kde se narodím a podobně. A samozřejmě mé budoucí já o tom nebude vědět, ani že má něco takového hledat a kde. A také jak to vyrobit s důkazem, že to je opravdu od mého minulého já?

Vidíte, zdá se to být veliký problém, ale společně určitě najdeme nějaké řešení.

Proč jen jsem se nenarodil o 500 let později? Mohl jsem mít k dispozici tu technologii, o které se dnešnímu lidstvu ani nezdá.
michal-20
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq0 9. 2. 2011 21:29

michal-20 píše:Podle mé teorie se každý po jeho smrti znovu narodí a tak to jde pořád dokola.
To trochu zavání Nietzscheho teorií věčného návratu, kterou zrovna nemusím...

A narodíš se jako červ nebo jako člověk?
A na Zemi nebo někde úplně někde jinde?
A budeš mít hmotné tělo?
A...

To se pak ty vzkazy blbě hledají ;-)
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 10. 2. 2011 01:32

Ahoj Marequ, Ty jsi ma To sebral! Ty zlý, :,,... 2 000 let, co já jsem se Vás nahledal...Co Já jsem se napřeftěloval! Já nemoh přijít do Tý hospody???...Zabili mě!?...,,. Pápulus a Bulb(v?)a.
Pusť si Forbíny od Wericha a bude Ti to jasný Michale, hej. Tulák Časem a Prostorem, Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 10. 2. 2011 13:33

Začal bych hledáním vzkazu z minulého života. Pokud ho najdeš, použij ten stejný, je velká šance, že ho v příštím životě zase najdeš. A pokud žádný nenajdeš, tak použij nějaký úplně jiný vzkaz, pak vylučovací metodou se dobereš ke správnému výsledku.

Nezapomeň, že pokud budeš červ, tak budeš mít jen málo času na hledání.
4honza
Datel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 10. 2. 2011 14:28

Pokud bude červ, tak třeba znamení na střeše Národního divadla najde také velice obtížně.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq0 10. 2. 2011 18:26

Když jsem byl dítě, tak jsem měl v noci sen, že mám ve své skříni nějakou novou hračku. Hned po probuzení běžím ke skříni a tam nic není. 8-)

Blbé no...
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 10. 2. 2011 19:15

To bylo znamení. Ovšem ta hračka baly pravděpodobně úplně v jiné skříni.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků