Garáž versus zbytek SuperFora?

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MgX 12. 2. 2010 21:27

powerball píše:a ja rikam ze moderator z fora kde pribyde kdz se dari 20 prispevku denne nema co kritizovat komunikaci na garazi :D

No, myslím, že jsme na tom podstatně líp, než 20 příspěvků za den, ale .... někdy nejde o kvantitu, ale o kvalitu 8-) 8-P :-D
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 12. 2. 2010 21:30

Mikey89 píše:c) Expanze Garáže do ostatních koutů SF

za nás ...

Vítáme vás a doufáme, že vám maminky do baťůžků nabalily cosi dobrého na papůůůů, i na brm-brm :mrgreen:
Neberte to zle, nechci, abyste nám zde pomřeli hlady, či žízní .... :lol:
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mikey89 12. 2. 2010 21:34

Když tak ulovíme nějakýho Pauzistu....
'01 BMW E39 530i. . . . . . 170kW @ 5900 rpm
'07 Ford Focus CC 1.6 . . . 74kW @ 6000 rpm
Mikey89
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 12. 2. 2010 21:35

Mikey89 to nemůžete, to by potvrdilo názor, který jsem nedávno někde četl, že Garáž začíná teplat :mrgreen:
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 12. 2. 2010 21:53

My jsme tu všichni milí a přívětiví, takže uděláme vše, aby se naši věrozvěstové z garáže cítili na pauze jako doma...
:kuk:
Obrázek
4honza
Datel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 12. 2. 2010 21:59

hyza píše:Zdravim. Nejde si nevsimnut, ze velka cast uzivatelov superfora istym sposobom nemusi forum autorevue.cz respektive garaz...Cim to je? Ludia su tam mili, modi su tam prijemni...Citim sa tam dobre :-)

pripada mi vsak ze jedini kto narusuju rovnovahu garaze su uzivatelia pochadzajuci z primarne inych for superfora...Cim to je? Preco su taki - niekto by to mohol nazvat - obmedzeni? :hm :eh

funguju nějaky rok na celém superforu: mezi garáží a zbytkem je zásadní rozdíl:
když jinde na něco zeptám, nebo něco řeším, 95% příspěvků se snaží pomoci, 70% je k tematu, v 80% se diskuse nezvrtne v flllame,

garáž? pozitivní fakt poděl deseti a fakt, který tazateli nepomuže, deseti vynásob. neboli když se zde někdo táže na motorismus, málo lidí chce pomoci a nebo mu vubec pomuže. tak proto asi.

nejfunkčnější*) forum vnimám na navigovat, pak s lehkým odstupem hifi a živě, pak dlouho nic, a pak teprve garáz. do zbytku nechodím. nechci urážet, popisuju co vnímám.

*) funkční forum = obracím se na něj, když neco nevím a potřebuju něco a pomuže mi skutečně!
Naposledy upravil audis dne 13. 2. 2010 02:20, celkově upraveno 1
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 13. 2. 2010 00:47

No nemám garáž a Š 105S Gorská Koza je již dávno v Plechovým Nebi?! Jestli někomu s jinejma papírama neslouží dál?! Tož ,,Garáž,,není můj písek. Jezdím Raylly na Starým Psovi(Písí) = již nejsem svobodný člověk. Přesto Vám Tu smradlavou svobodu přeju a doufám, že ma někdy vemete na Stopu, he. Ponocnej Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 13. 2. 2010 01:12

MgX píše:
powerball píše:a ja rikam ze moderator z fora kde pribyde kdz se dari 20 prispevku denne nema co kritizovat komunikaci na garazi :D

No, myslím, že jsme na tom podstatně líp, než 20 příspěvků za den, ale .... někdy nejde o kvantitu, ale o kvalitu 8-) 8-P :-D

na garazi je kvalita spojena s kvantiou a kolik teda ma te za den ? 38 ?
seek discomfort
powerball
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 13. 2. 2010 07:49

Od kdy určuje denní počet příspěvků kvalitu fóra?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 13. 2. 2010 08:21

no ne ono jde o to ze na foru kam se moc nepise moc zabava neni
seek discomfort
powerball
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 13. 2. 2010 08:31

Mě stačí zábava, která je zde. V garáži se v každém vlákně zhruba po 5 příspěvčích ztrhne flame a případně zesměšňování se navzájem, nebo případných tazatelů k tématu. To mi moc zábavné nepřijde. Naopak je to mnohdy dost odrazující.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hyza 14. 2. 2010 14:26

MgX píše:Kruci, tak sem si to narychlo prošel - závěr je jasný...

Garáž začíná postupně zanikat. Kromě toho, že se tam již tolik nekomunikuje, tudíž se nasazují baťůžky a chodí se do okolních „vesnic“, tak si ještě v nouzi za svého dobyvatele zvolila uživatele s nickem hyza, kterého před nedávnem - většinou - zatracovala...

Garáži, kam kráčíš? Říkám si, že přichází ... za a) krize, za b) konec Garáže ;-)

1. garaz neni v nudzi
2. do okolnych vesnic sa chodi bo sa chce, a je to v prospech garaze
3. mna nikto nevolil

MELLO píše:Já sem Metůdek a hyza je Kokůtek. :-P

nemluv :-)
Namluv si, co chceš.
Arguing on the Internet: "Somebody's wrong!"
-------------------------------------------------------------------------------------------
Militia est vita hominis super terram.
Bella res est mori sua morte.
Hyza
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 14. 2. 2010 18:15

4honza píše:My jsme tu všichni milí a přívětiví, takže uděláme vše, aby se naši věrozvěstové z garáže cítili na pauze jako doma...
:kuk:
Obrázek

Toto jsem vždycky chtěl mít, ale teď už jsem na to velký :oops:
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod DevAstor 14. 2. 2010 18:27

To je blbost, kašli na předsudky, ;) na toto nemůžeš být nikdy moc velký. :lol:
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 15. 2. 2010 11:30

Ency píše:
trent píše:Proč musíte držet spolu?

Protože hobita máme rádi, už ste viděli prezentaci o hobitovi?

neviděli, ukažte :-))
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků