Vy a dochvilnost?

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod jannnn 21. 6. 2008 23:02

By mě zajímalo, jak jste na tom s dochvilností. Protože alespoň u starší generace, jako jsou mí rodiče, je sraz v 6 hodin opravdu srazem přesně v 6, radši pro jistotu ještě o 15 minut dřív. Zatímco my, když řeknem, že se někde sejdem v 9, tak tam je stejně většina tak na půl desátou. A všichni to berou, všichni jsou na to zvyklý, nikomu to nevadí.

Tak bych rád věděl, jak je to u vás, jestli jste vždy všude na minutu přesně, snažíte se dodržovat alespoň "akademickou čtvrthodinku", či je dohodnutý termín pouze opravdu orientační :-)

(Teď nemyslim něco, kde na čase záleží, jako je třeba odjezd vlaku apod, ale když se máte s někým sejít, někde být, něco udělat, atd...)
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 21. 6. 2008 23:18

Pokud mi nebrání technika, tak jsem dochvilný. :-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod aquarkko 21. 6. 2008 23:20

akademickou čtvrthodinku dodržuju ve škole vždycky :D ne, vážně, málokdy se mi podaří přijít do hodiny včas, i když ne vždycky mou vinou. na autobus většinou chodím tak akorát, na rande včas, pokud stíhám, když ne a už moc přetahuju, zavolám a omluvím se. kdyby mi někdo pravidelně chodil na rande/na návštěvu apod. o půl hodiny později, dřív nebo později mě to otráví tak, že už bych neměla chuť se s ním stýkat
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 22. 6. 2008 01:01

Pokud mi nebrání technika, počítač a spánek, tedy věci, u kterých čas hrozně letí, tak jsem dochvilný. :)

Rande .. všas
Schůzka .. včas
Škola .. neodhadnu, takže pozdě
Vlak .. včas
Doktor .. nebylo moc příležitostí být u doktora, ale včas
Úkol .. nespěchám, takže pozdě

Nedochvilnost u ostatní osoby toleruji pokud ji nezpůsobil, protože nemám problém čekat.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cumel30 22. 6. 2008 05:30

Rande-pol hodinu pred,Schôdzka-na minútu presne,Škola-tam som meškal pravidelne,Vlak-pätnásť minút pred,Autobus-nechodím,zlé skúsenosti,Doktor-5 minút pred,ale v čakárni 3 hodiny,Superfórum-pravidelne načas,Robota-na čas presne,Na pivo-to sa musí dodržiavať,väčšinou chodím hodinu pred,Sex-pravidelne načas,úlohy-bol som šikovný robil som si poctivo,preto teraz makám na štyri zmeny vo fabrike. :-! :-l :-- :'(
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod averton 22. 6. 2008 06:15

Praca - nacas
Stretnutie - nacas
Rande - 15 minut po (nikdy nestiham vzdy sa mi do toho nieco pripletie :-)) )
it´s all about priorities :D
averton
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chameleon 22. 6. 2008 08:08

Všude se snažím chodit včas, akorát do školy mi to nějak nevychází. Ale i tam dodržuju akademickou čtvrthodinku. :-)
chameleon
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 22. 6. 2008 09:24

snažím se včas, nedochvilnost u sebe nenávidím, u ostatních mi nevadí :)
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod kukin 22. 6. 2008 10:02

pokud možno včas, případně "5 minut napřed";)

hlasování by se hodilo :idea:
Po nás potopa.

na doma: foobar2000 + Carat RUBY2 / NAD C545BEE + C352BEE + KEF iQ30 + Audio-Technica ATH-A900X
do práce: HRT microStreamer + Audio-Technica ATH-A500X
kukin
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jeffe 22. 6. 2008 10:20

Podle me to souvisi i s pouzivanim mobilnich telefonu. Kdyz nebyli tak clovek chvili pockal a pak si rekl ze tomu druhemu do toho asi neco prislo a uz nemel sanci dat mu o tom vedet a jednoduse odesel. Ted lide spolehaji na to ze muzou zavolat jestli jdou pozde a taky na to ze cekajici neodejde bez toho aby jim zavolal co se deje. Beru do uvahy s kym se mam sejit a jestli ze zkusenosti vim ze obvykle prijde pozde tak se moc nesnazim byt tam vcas.
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 22. 6. 2008 10:37

do školy nespěchám... autobusy mi neujížděj... různý schůzky atd tak většinou do těch 15 minut nebo včas.. :)

ale třeba u táty je to o něčme jinym... ten nechodí včas snad nikdy :D
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 22. 6. 2008 10:53

Pro jistotu mám hodinky o dvě minuty na před, abych nechodil pozdě... ale jak kdy, snažím se
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 22. 6. 2008 10:53

jak tetka... "jo, já su jenom v obchodě, za čtvrt hodiny su tam", a já čekám hodinu....dvě....
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 22. 6. 2008 11:01

s tim busem mi to připomíná něco, co prostě nepochopim ... ať jdu ráno na jakýkoli bus do školy, nikdy ho nestihnu a musim jet až ti dalšim :D A to mam zastávku cca 50m daloko a je to témeř startovní, takže jezděj přesně na čas :]

Jinak teda na rande chodim taky včas :-) ... stejně jako na schůzky s někym důležitějšim nebo s někym, po kom něco chci :D
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 22. 6. 2008 11:05

to je normální, taky jsem celou povinnou školní docházku měla zastávku skoro před domem a vždycky jsem utíkala poslední, nejednou mi ujel :D
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků