Dotaz ohledně fóra

Rady, náměty a připomínky k tomuto fóru

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod branda 26. 1. 2008 14:59

Omlouvám se předem za nevýstižný název tématu, ale nenapadla mě ta správná myšlenka jek jej nazvat. Nejsem zde dlouho, ale toto fórum se mi zdá být hodně zajímavým, z důvodu obrovské šíře témat, takže skoro každý si zde může najít to své oblíbené. A teď k věci: chci se zeptat jestli moderátor pokaždé promaže příspěvky do témat automaticky, nebo jen v případě kdy je sám autorem tématu?
branda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Michal P 26. 1. 2008 15:52

Nevím přesně jak to myslíš, moderátor promaže jen to co v tom tématu nemá co dělat. Případně celé téma může přesunout jinam. S tím kdo je autorem tématu jeho moderátorská činnost moc nesouvisí.

Jinak musím říct že poslední dobou tu moc zásahů moderátorů není potřeba.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Deleted user 26. 1. 2008 15:57

Moderátor by měl zasáhnout do vznikajícího binčusu v plném rozsahu svých práv, nikoliv jen v tématech, která sám zakládá. Naopak - témata jím založená by neměla být moderovaná jiným způsobem než ostatní diskuze ve fóru.

Zkrátka - všechna témata v rámci sekce jsou si co do správy rovna, pokud není u některého z nich výslovně řečeno jinak. :-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod branda 26. 1. 2008 16:17

Jedná se konkrétně o tento případ:http://pauza.zive.cz/viewtopic.php?t=6074. Bylo tam pár příspěvků odstraněných( nejen můj). Každý má možnost upravit svůj příspěvek ale ne máznout odpovědi druhých protože je to osobní? Pokud se za něco stydím co jsem napsal tak to smažu sám a nebo poprosím adm. A ne jen nechat odpovědi, které se hodí, ne?
branda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Deleted user 26. 1. 2008 16:36

Promazané byly příspěvky, označené jako off-topic, společně s dotazem, který tyto příspěvky mimo téma vyvolal. Myslím, že pokud sám autor přehodnotil svůj dotaz jako ne úplně vhodný pro další vývoj diskuze, asi nemohl postupovat jinak.

Aspoň se tam teď diskutuje k věci, a ne o matematických rovnicích o mezilidských vztazích, což by zrovna moc přínos nemělo. ;-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod branda 26. 1. 2008 18:59

Děkuji za odpověď. Témata se musí zároveň s příspěvky vést samozřejmě k cíli, které jsou k tomu určeny. Měli bychom dbát na to, aby jakákoliv odchylka od tohoto byla důsledně eliminována. To je přeci naším společným cílem a jsem přesvědčen, že valná většina souhlasí. Proto popřeji všem zúčasněným mnoho zdaru do další práce, a úspěchů v práci. S pzdravem Branda
branda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lexx 26. 1. 2008 20:51

branda píše:Měli bychom dbát na to, aby jakákoliv odchylka od tohoto byla důsledně eliminována.v/quote]


Mám pocit, že přesně tato záležitost fórum zabíjí...
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 26. 1. 2008 21:05

Taky bych to nehnal až tak do extrému. Je dobré oddělit vychýlení z tématu ve větším rozsahu a nebo hádky, flamewar, ale zase nic není zdravé přehánět. 8-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod branda 26. 1. 2008 21:49

Majkl.vP: smazané si nepřečteme, ale jako slušný člověk garantuji, že tam nikdo z přizpěvatelů nenapsal nic co by se příčilo dobrým mravům, byly to pouze odpovědi dotazovateli.
branda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mbing 26. 1. 2008 22:07

Můj pobuřující příspěvek byl odstraněn, protože vzbuzoval rozruch a výsměch. Dále jsem odstranil příspěvky OT a příspěvky s ním související, aby se zachovala souvislost všech příspěvků v tématu po odstraňování. Pravda, že tvůj příspěvek OT nebyl, ale jak by výsledné téma vypadalo; psal jsi tam o Osobě 3, která vycházela z odstraněného příspěvku; téma by nedávalo smysl.
Naposledy upravil mbing dne 26. 1. 2008 22:13, celkově upraveno 1
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod branda 26. 1. 2008 22:11

Já se omlouvám tobě. Neměl jsem to tady řešit. Ještě jednou sorry.b
branda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mbing 26. 1. 2008 22:19

Nic se neděje. A jako jedinému Ti z autorů smazaných odpovědí děkuji za odpověď, která byla jediná inteligentní.

Stejně autor příspěvku může požádat moderátora o jeho odstranění s odůvodněním. Požádal jsem tedy sám sebe.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 27. 1. 2008 15:57

nechci shazovat mbingovo myšlení nebo tak nějak ale celé to jeho téma je uplně o ničem, podle mě je ten jeho dotaz jasný každému člověku hned bez přemýšlení, a navíc tou metodou kterou to podal to akurát zkomplikoval a beztak se tohle probíralo už v několika vedlejších threadech... Nemělo se to mazat, aspon byla sranda

A naopak, ted přiznávám že s partnerkou řešíme antikoncepci a tak sem jí poslal tip at si přečte tohle téma http://pauza.zive.cz/viewtopic.php?t=181, že se tam určitě dozví zajímavé informace a prostě zkušenosti a názory od "běžných" lidí.. Pak sem si ale cely thread přečetl i já a musel sem se za pauzu stydět, takové docela důležité téma a bylo tam z 6 stránek všehovšudy možná 5 normálních příspěvků, zbytek prostě trapas... :(

Takže jaký mám závěr? Je mi jasný že prostě v každém tématu se bude dělat pr*el, sranda musí být, ale v důležitém tématu je převaha srandy a ve sprominutím blbém tématu o ničem je sranda mazána... :|

Sorry mbingu, nic proti tobě a soráč že sem tahám antikoncepci..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 29. 1. 2008 13:05

žádná reakce na moje blbé kecy?
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 30. 1. 2008 20:56

MarkFX

Napsal jsi to správně - zřejmě dospíváš :) ;-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků