Ohodnotte pauzu...

Rady, náměty a připomínky k tomuto fóru

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Ako by ste oznamkovali pauzu?
1 10 %  16%  [ 10 ]
2 23 %  38%  [ 23 ]
3 14 %  23%  [ 14 ]
4 4 %  6%  [ 4 ]
5 9 %  15%  [ 9 ]
Celkem hlasů : 60

Odeslat příspěvekod Zero_Cool 2. 11. 2007 07:02

Koukám, že se zde někdo stále snaží srovnávat Pauzu s jinými odbornými fóry CPressu, ale to není možné, protože odborná fóra jsou zaměřena jednostranně a tamní návštěvníci mají stejný zálem a přejí v podstatě to stejné. (z toho také dozajista plyne ta větší spokojenost s fórem, věřím, že kdyby se podobná anketa udělala například na mobilforu, dopadla by s víceméně pozitivním výsledkem) Oproti tomu je Pauza fórum všestranné, její návštěvníci mají zájmy velmi rozličné a svým způsobem zde každý hledá / chce něco jiného. Z toho plyne, že zde to se spokojeností nikdy nemůže být nijak růžové, protože co se začne líbit jedněm, tak se nelíbí druhým. Je třeba najít nějaký kompromis, který by alespoň trochu vyhovoval všem.
Zymysli se nad sebou..
Zero_Cool
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod scater 2. 11. 2007 07:45

Good old days už sou pryč a to je blbý :( Slovní fotbaly to nezachrání.
Ale i tak sem dal za 2
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bombul 2. 11. 2007 07:46

V jednom s Jerseym suhlasim pauza nie je odborne forum a preto by tomu ani moderovanie nemalo zodpovadet.

Ako to u uz napr. Mark spominal su temy, ktore naozaj nie je nutne zamykat, forum predsa neriesi otazku zivota a smrti tak co? To, ze sa tu obcas objavi daka chobotina no a?
Podobne je to aj s duplicitnymi temami, toto forum uz daku dobu exituje nemozeme cakat, ze ludia obcas nepridu s napadmi , ktore tu uz raz boli... Ale preco im to zamykat? Po vacsine su stare temy rok aj viac neaktivne, a pritom nik nemoze zarucit, ze by sa novootvorena diskusia neodvijala uplne inym smerom ako ta povodna....
Ako tu uz bolo spominane OT je velmi osemetna tema, je tazke urcit spravnu hranicu, co este ano a co uz nie... Po prve si treba uvedomit, ze pauza ma ludi pobavit, rozptylit a ked im budeme mazat kazde odbocenie od pevne vyznacanej temy nikdy k tomu rozptyleniu nepride... Zivot nie je ako z prirucky, kazdi ma iny nazor a tak dochadza k diskusii lenze prave o to tu ide nie? Ked im to vsak zatrhneme hned nazaciatku nebude to trochu jednotvarne, suche? Nie je lepsie nechat rozvijat sa temu a popripade potom odclenit to co sa da do noveho vlakna?

Je vela veci, co tu Jersey popisal a nesuhlasim s nimi, ale v tomto ma pravdu moderovat by sa dalo volnejsie a mozno by to nebolo az tak na skodu veci....
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 2. 11. 2007 08:18

bombul píše:...
Podobne je to aj s duplicitnymi temami, toto forum uz daku dobu exituje nemozeme cakat, ze ludia obcas nepridu s napadmi , ktore tu uz raz boli... Ale preco im to zamykat? Po vacsine su stare temy rok aj viac neaktivne, a pritom nik nemoze zarucit, ze by sa novootvorena diskusia neodvijala uplne inym smerom ako ta povodna....


Někdy jsou ale obě témata kousek od sebe a to původní je neaktivní třeba jen pár dní. A nemá smysl mluvit o tom samém naráz ve dvou tématech. Pokud je původní téma hodně staré, tak proč ne. Ale člověk se kolikrát pobaví i když si přečte stará témata, jsou tam často perly :D
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 2. 11. 2007 08:26

Hm, jako bych tu nepsal, že se nedaj srovnávat odborná fóra s tímhle, a nebyl vzápětí lehce setřen :lol:
Co se týče mě, nechápu smysl těch dvousetstránkových témat typu "slovní fotbal". Ať se na mě nikdo nezlobí, ale k čemu jsou zrovna tyhle, to nechápu. Mám rád diskuze, které jsou o něčem konkrétním, kde člověk může nějakým způsobem konfrontovat svůj názor s ostatními. Řešení je pro mě jednoduché - z pauzy čtu jen kategorie Hudba, Sport, Sex a Vztahy, Móda a Styl, Drogy a Smetiště. Stejně tak třeba navštěvuji na AVmanii jen kategorii Sluchátka, na garáži taky jen pár z mnoha...Protože tam se dá najít něco, o čem něco vím. Kdyby mi bombul neposlala odkaz na tohle vlákno, nezjistil bych to. Nad "ímo" tématy a jim podobnými jsem taky jen kroutil hlavou. Zbytek projdu jen velmi zřídka a spíše skutečně ve cvhílích, kdy se hodně nudím. Beru to tu prostě takové, jaké to je. Pokud se mi něco nelíbí, radši se přizpůsobím já sám, než abych řval, jak je to tady hrozné. V tom, co tu je, jsem si dokázal najít svoje pohodlí. Takže asi tak.
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 2. 11. 2007 08:58

Na škodu by, jak vidím, rozhodně nebylo široké tematické pole, aby si tu co největší množství lidí dokázalo najít to svoje pohodlí, tak jako Bíbrněnko. Aby tu vyšlapovaly jak vážné diskuze (kolem politiky, náboženství, hudby, vztahů a sexu apod.), tak i blbinky typu Poradna u hranatého stolu - tak si bude moci každý vybrat. Pokud na všechny ty diskuze budou lidi, tak bude mít Pauza dost co nabídnout.
Deleted user

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 2. 11. 2007 09:03

já myslím, že to souvisí i s tím, že se pauza hodně omladila. teenageři ti o politice kecat nebudou. a když se povdívám do topicu "kdy a kde ste se narodili" tak začínám chytat depku z toho, že sem tu jeden z nejstarších, ač na jiných fórech patřím mezi nejmladší.
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 2. 11. 2007 09:19

To je přesně to, co jsem předeslal hned v úvodu. Chybí mi tu poměrné zastoupení starších dospělých lidí, aby se síly vyvážily, vyrovnaly. Na to, jaký jsem jinak mlaďoch, už si tu taky chvílema připadám trochu staře (např. pro EMO sektu nebo anketu o největšího tragéda už jsem nenašel pochopení).
Deleted user

Odeslat příspěvekod bombul 2. 11. 2007 09:57

ally

Ano samozrejme dve rovnake temy priblizne v tom istom case nemaju ziadny zmysel...ja som skor narazal na tie starsie topicy.
To, ze stoja za precitanie nepopieram, lenze nie kazdy to ma chut citat :wink: stacilo by novozalozenej temy hodit link na tu byvalu pre tych co maju zaujem s tym, ze nech kludne pokracuju v diskusii.

Co sa tyka novej generacie s tym moji mili tazko niekto nieco spravi...
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 2. 11. 2007 10:19

Souhlasím, že porovnání s odbornými fóry je malinko nešťastné. Jenže vy argumentujete s tím, že je to především díky jednomu zaměření fóra. Ten člověk tam přijde buď proto, že má problém nebo proto, že ho tato problematika zajímá a chce třeba i poradit. Zde je ale funkce podobná, sem by měl přijít člověk, který se chce pobavit, má tedy jasný záměr. Zabít čas, když se nudí, zpestřit si odpoledne, na místo toho začne diskutovat, odchýlí se od diskuze a smaže se mu OT. Je rozptýlen? Spíše bych použil poněkud ostřejší slovo.

Generace je možná pořád stále mladší, ale pátrejme po tom, proč tomu tak je? Na jiná fóra chodí i starší lidé, proč ne sem? Že by se jim to tu zdálo příliš infantilní? Možná, tak proč nedat prostor pro vážnou diskuzi, ale zároveň i prostor pro tu nevážnou skupinu. Je potřeba citlivě odlišit přístup k oběma typům. Já třeba také nikdy nenalez pochopení pro témata typu: Slovní fotbal, Co zrovna dělám, Co jsem zrovna dělal a co budu dělat. Na co je ksakru tohle říkám si, že by to drželo jen hladinu jistých příspěvků? Ne, zřejmě to někoho baví, tak proč jim to nenechat, když tam chodí. Ale proč rušit témata, tím spíš proč kárat člověka za téma, ve kterém je z názvu jasné (neboť je použito nicku), že v něm půjde o legraci. Nelíbí se to těm, co nemají týž smysl pro humor? No tak ať to prostě ignorují stejně jako já Slovní fotbal a nestěžují si, co si to jako dovoluju. Vždyť právě pro ně bylo můj nick v názvu zmíněn, chtěl jsem ušetřit toho zděšení po otevření tématu. :wink: Uznávám, že by to mohl začít dělat každý a pak by byl zmatek. Podal mi to ale takto někdo? Nikoli, Jersey, nedávej si do názvu svůj nick, nelíbí se nám to. Pamatujete, jak měl skodo každý nějaký speciální rank se smajlíkem? Viděl jste v tom někdo nějaký problém? Já tedy ne, jenže admince asi přelétlo něco přes nos a všem to v jeden moment odebrala. Že by zase nějaký záchvěv? Opět se do fóra jasně promítá vliv admina. Když už se to tu začalo moc uvolňovat následuj sankce - tedy odebrání specialních ranků a založení tématu STOP SPAMU měl zřejmě vše zachránit. Ale BUBUBU cesta není to pravé.

Je potřeba dát lidem volnost. Já nepřijdu na diskuzní fórum pro volnou chvilku, abych zde byl seřván za to, že se tu neumím chovat nebo něco podobného. To byl důvod, proč jsem po druhé přestal přispívat. Když jsem ale viděl tuto anketu, nedalo mi to začít opět křičet. Takový prostě asi jsem, jestli mě tu nechcete, řekněte to rovnou. :wink:
Anonymous

Odeslat příspěvekod Anonymous 2. 11. 2007 11:26

Po zjištění několika okolností, do kterých jsem neviděl, se veřejně omlouvám admince iwigirl. Bral jsem vliv admina ze svého pohledu, jelikož mám na AVfóru de facto volné ruce v tom, jak si fórum představuji a kam ho budu směřovat a formovat. Nenapadlo mě, že to třeba na pauze nemusí být stejné. Představa provozovatele fóra je zde asi klíčová, admin si zde zřejmě nemůže dělat to, co by mohl, resp. co já mohu na AV.
Anonymous

Odeslat příspěvekod iwigirl 2. 11. 2007 12:14

co dodat...z této diskuze vzešlo pár zajímavých a podnětných nápadů, kterými se určitě budem zabývat...
Jersey dík
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 2. 11. 2007 13:25

Fuck8r píše:
jezek píše:
Fuck8r píše:Pauza mně připomíná spíš dětský CHAT než fórum a proto jsem hlasoval za 5.
Zivě - 1
AV - 1
Doupě - 3
Auta - 4
Pauza - 5 /quote]
Fuck8re!!!!!!!!! :x :x :x

no jo no za 3 ... kdyby tam nebyl v MOD týmu zloděj bylo by to za 2 :mrgreen:-/quote]

Beru,ale on je modem i jinde než na doupěti a jnde známku nesnižuješ :wink:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Najja 2. 11. 2007 14:32

Majkl vP. píše:Myslím, že Pauza bývala v dobách vlády Iva M. taková všeobecně dospělejší, což mi oproti současnosti vyhovovalo určitě víc. Ta změna charakteru fóra mi tu přijde asi nejvýraznější. /quote]
iwigirl píše:je pravda, že na pauze klesla věková hranice, to je zřejmě nejmarkantnější rozdíl a neovlivní ho nikdo, i když si to mnozí nemyslí :-)


Njn, mladší generace stále víc a víc nachází cestičku k internetu... A sama se omlouvám, že jakožto 14-ti letý fracek zasahuju do diskuzí, který jsou spíš pro dospělé. (Třeba politika :lol:)... Chápu, že někdy ty moje nainvní názory jsou trošku... Naivní. :lol: Ale zase Pauza je takové fórum, díky kerýmu lze sledovat události obecně ze světa... Politika, ekonomie, věda,... To všechno se i mě hodí, proto sem chodím moc ráda... Prostě je to takový kukátko do světa... Ostatně jako internet obecně...

• Já hlasuju za 2... ;)
„Copywriter je prodavač za psacím strojem.“ – Judith Charles
Najja
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 2. 11. 2007 14:42

@ Najja>
Aby tomu nebylo špatně rozuměno - nám tu samozřejmě osazení mladší generace nevadí. Spíš bychom byli rádi, kdyby bylo zastoupení jednotlivých věkových kategoriích vyváženější.
Deleted user

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků