Ohodnotte pauzu...

Rady, náměty a připomínky k tomuto fóru

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Ako by ste oznamkovali pauzu?
1 10 %  16%  [ 10 ]
2 23 %  38%  [ 23 ]
3 14 %  23%  [ 14 ]
4 4 %  6%  [ 4 ]
5 9 %  15%  [ 9 ]
Celkem hlasů : 60

Odeslat příspěvekod bombul 1. 11. 2007 00:15

Napadlo ma urobit taky maly prieskum ...

Kedysi tu nieco podobne prebehlo, anketa vyvolana jednym uzivatelom a jeho chutkami zmenit pauzu.cz ...
To je vas uz davna historia, onedlho pride nove super forum,
tak sa vas pytam ako by ste ohodnotili pauzu teraz?


btw: Hlasovanie je anonymne, nik nevidi za co hlasujete.


Edit : Samozrejme 1. znamena najlepsie a 5. najhorsie ako v skole :wink:
Naposledy upravil bombul dne 1. 11. 2007 00:19, celkově upraveno 2
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 1. 11. 2007 00:17

Možná by nebylo špatné napsat třeba, že se to hodnotí jak ve škole, tj. 1 = nejlepší.

Dle mého názoru pauza upadá. Kdysi tady byla fakt sranda. Byl jsem tady každý den a dobře jsem pokecal a zabil čas. Ale teď už hádám jen sem tam nějaký ten film a jinak nic. Prostě už to není ono.
Lidé sice zůstávají, ale pauza se mění.
Můj názor.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 1. 11. 2007 02:43

vsechno se meni, ne jen pauza...
Anonymni

Odeslat příspěvekod Deleted user 1. 11. 2007 08:18

Myslím, že Pauza bývala v dobách vlády Iva M. taková všeobecně dospělejší, což mi oproti současnosti vyhovovalo určitě víc. Ta změna charakteru fóra mi tu přijde asi nejvýraznější.
Deleted user

Odeslat příspěvekod jezek 1. 11. 2007 08:43

Pro mne za 3.Prostě dobrá.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 1. 11. 2007 08:53

Majkl vP. píše:Myslím, že Pauza bývala v dobách vlády Iva M. taková všeobecně dospělejší, což mi oproti současnosti vyhovovalo určitě víc. /quote]


Příšla jsem na Pauzu asi zrovna v době, kdy Ivo M. skončil, ale i pak byla taková dospělejší. Dávám za 3.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zero_Cool 1. 11. 2007 09:59

Přesně tak, dnes je oproti dřívějšku Pauza taková více "pubertální", tudíž jsem dal též za 3. Dřív mi vyhovovala víc, ale dokázal bych si ji představit i horší.
Zymysli se nad sebou..
Zero_Cool
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 1. 11. 2007 11:03

Jaký admin, takové fórum. :idea:
Anonymous

Odeslat příspěvekod iwigirl 1. 11. 2007 11:21

je pravda, že na pauze klesla věková hranice, to je zřejmě nejmarkantnější rozdíl a neovlivní ho nikdo, i když si to mnozí nemyslí :-)

Nicméně údaje hovoří jasně, pauza jde nahoru a já jsem tomu ráda.. Na Vánoce vám připravíme zase nějaké to hlasování, hodnocení a možná budou i ranky :mrgreen:
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 1. 11. 2007 11:38

Takže podle Tebe je směrodatný počet příspěvků, ale míra spokojenosti uživatelů je Ti volná? To je poněkud smutné zjištění. Jakožto admin AVfóra vím, že nejdůležitější je, aby se lidé cítili na fóru dobře, počet příspěvků je až ta druhotná stránka věci. Někomu jde holt o prestiž a pocit nadřazenosti, jinému zase o samotné uživatele.
Anonymous

Odeslat příspěvekod iwigirl 1. 11. 2007 11:43

:mrgreen: nevkládej mi do úst něco, co jsem neřekla, děkuji. Stejně tak bych tě ráda požádala, abys mi nedával přednášky, na to tu jsou povolanější osoby ;-) ..

Počkej, nejsi ty ten Jersey, co už 2x oznámil, že sem nebude chodit a pokaždé se vrátil? Vítej, spasiteli pauzy, vítej! :tleskani

PS: chápete někdo, proč sem ten Jersey vůbec píše, když ho to tu tak strašně nebaví?
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 1. 11. 2007 11:45

Mně se hlavně nelíbí, kolik se tady objevuje spamerských topiců - jako třeba Slovní fotbaly atd. Nemám přesný přehled o tom, kolik jich tady je, nebo jaké, protože jak jsem psal dříve, už sem moc nechodím, ale nemám to rád. Dřív se tady řešili fatk dobré věci, spíš byla sranda, teď už ani ne.

2 IWI: Pamatuji si na Jerseyho začátky, kdy psal jen do smetiště, protože chtěl mít 0 započítaných příspěvků...
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 1. 11. 2007 11:51

iwigirl píše::mrgreen: nevkládej mi do úst něco, co jsem neřekla, děkuji. Stejně tak bych tě ráda požádala, abys mi nedával přednášky, na to tu jsou povolanější osoby ;-) .. Já Ti do úst nic nevkládám, kdybys pozorněji četla, zjistila bys, že jsem se Tě na to ptal.

pquote="iwigirl"]Počkej, nejsi ty ten Jersey, co už 2x oznámil, že sem nebude chodit a pokaždé se vrátil? Vítej, spasiteli pauzy, vítej! :tleskanil/quote]

:roll: Veřejně jsem to oznámil jen jednou. Nejsem žádný spasitel a je mi líto, že to tak bereš. Kdybys ses raději na místo věčného napadání zamyslela nad tím, jak to tu vedeš. Stále hledáš chybu v jiných, škoda. :wink:

BTW: Nemusíš mít strach, do běžné diskuze se nezapojím. Buď by mě někdo řekl, že je podobné téma založené nebo mi to zamkl. A do fotbalu či Co právě dělám nemá smysl psát. Ale ano, tam možná příspěvky stoupají, gratulace!
Anonymous

Odeslat příspěvekod chemistry 1. 11. 2007 11:54

hlasoval som "2" a ked sa neprestane hádať tak tam drisnem päťku

peace
chemistry between us
chemistry
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bombul 1. 11. 2007 11:57

Ak mozem poprosit Jersey a iwi nehadajte sa...

Ide o nazxor uzivatelov :wink:
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků