Dříve super smetiště... Dnes? :/

Rady, náměty a připomínky k tomuto fóru

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod M8kl 6. 9. 2007 20:00

Ahoj, tímto vás zdravím jsem tu vůbec poprvé po cca. 2 letech, dřívě jsem navštěvoval hodně živě.cz, když tam ještě byl starý design a byla tam sekce "poradna", byl tam sice děsnej bordel ale denně opravdu desítky nových threadů a stovky příspěvku... Právě mi něco takového celkem schází, jelikož se tam neřešily jenom kraviny, ale i hodně hustý věci z oblasti fyziky, matiky, hardwaru nebo i všedních životních zážitků, ale přizpívali tam evidentě chytří lidé, kteří věděli oč jde a fakt musím říct, že mi to dost dalo. jenže teď, ať už tady na pauze, nebo na novým živě to už je jen pár příspěvků za den ve smetištích a už to tak nějak nemá tu "atmosféru" co to mělo dřív... Pamatujete někdo ty časy? Abych nekřičel do tmy ... :D Nebylo to tenkrát super? :tleskani


// mbing : ■ Téma přesunuto.
M8kl
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 6. 9. 2007 20:02

to pamatuju ty časy... některý kvalitní lidi holt už nepřispívaj, nahradila je druhá generace pauzáků a není to už ono (neuražte se)...

dlouho sem neviděl S-Tonyho, djloopera, mývalici, cacheho, a... prostě best lidi...
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 6. 9. 2007 20:04

... adams, Howard, ...
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 6. 9. 2007 20:07

no co nekteri nemaji cas :D
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 6. 9. 2007 20:08

Grammator píše:to pamatuju ty časy... některý kvalitní lidi holt už nepřispívaj, nahradila je druhá generace pauzáků a není to už ono (neuražte se)...

dlouho sem neviděl S-Tonyho, djloopera, mývalici, cacheho, a... prostě best lidi...t/quote]

a tys tady chodíval předtím?? já sem myslel žes tu docela nový... :hm
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 6. 9. 2007 20:08

M8kl píše:jenže teď, ať už tady na pauze, nebo na novým živě to už je jen pár příspěvků za den ve smetištíchv/quote]
Protože pravidla během 2 roků prošla několika úpravami a jedno z nich je, že Smetiště na fórech kromě Pauzy není jen tak obyčejné smetiště, je to smetiště pro témata, která tématicky patří do daného fóra a přitom se nehodí do jiné sekce v daném fóru.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 6. 9. 2007 20:08

Tak ono to je všude ;) Pamatuju časy, kdy sem přišel na garáž a byla tam naprostá pohoda, super lidi a mám na to výborné vzpomínky... Teďka už to tam není ono a raděj sem se přemístil sem na pauzu. Každopádně, to tak je všude a každé forum se vyvíjí. Lidé přicházejí a odcházejí a tak jde čas. ;)
anonymni

Odeslat příspěvekod mbing 6. 9. 2007 20:12

Grammator píše:některý kvalitní lidi holt už nepřispívaj, nahradila je druhá generace pauzáků a není to už ono (neuražte se)...

dlouho sem neviděl S-Tonyho, djloopera, mývalici, cacheho, a... prostě best lidi...
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M8kl 6. 9. 2007 20:13

Já vím, ale tím jak je to setříděný tak to strácí na atmosféře, no a pak ta nutnost registrace taky dělá svoje viď...
Naposledy upravil M8kl dne 6. 9. 2007 20:14, celkově upraveno 1
M8kl
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 6. 9. 2007 20:13

M8kl píše:Ahoj, tímto vás zdravím jsem tu vůbec poprvé po cca. 2 leteche/quote]
Mě si pamatuješ? Mě by jenom zajímalo jaké to je spatřit známý nick, který je tu jako doma. :)
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 6. 9. 2007 20:14

tak co?? obvoláme je (ty pauzácké veterány) at se přindou mrknout a rozjet to tu... :-P
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pade 6. 9. 2007 20:15

M8kl: odpoved je tu

mbing píše:
M8kl píše:jenže teď, ať už tady na pauze, nebo na novým živě to už je jen pár příspěvků za den ve smetištíchv/quote]Protože pravidla během 2 roků prošla několika úpravami a jedno z nich je, že Smetiště na fórech kromě Pauzy není jen tak obyčejné smetiště, je to smetiště pro témata, která tématicky patří do daného fóra a přitom se nehodí do jiné sekce v daném fóru.d/quote]


na všetko je samostatná sekcia
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod M8kl 6. 9. 2007 20:16

Fakt ne :( Já jsem totiž hledal náhradu za to starý živě, ale na Pauze se mi tolik nelíbilo...
M8kl
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 6. 9. 2007 20:16

myslis ten bordel co si rikala poradna?
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M8kl 6. 9. 2007 20:21

Jojo smetiště v poradně. Největší sranda, pamatuje se na ty záchvaty smíchu :DDD Ale hlavně jsme rozebírali různý teorie a úlohy z praxe, různý věci, kam až je vidět na obzoru, výpočty a tak, prostě supr. Hlavně tam přišel vždycky nějakej profík, kterej tam hodil obrázky a výpočty, tak složitý, že to snad na Matfyzu nedělaj, já člověk z gymplu, jsem teda čuměl...
M8kl
Čtenář
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků