Nejaktivnější diskutující na Pauze (duben 2007)

Rady, náměty a připomínky k tomuto fóru

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Lexx 3. 5. 2007 19:05

blino píše:na Zive je ale ta kritika zamerana trosku inym smerom :pozor2

Taky jde spíš trochu o to, že to fórum je zaměřeno malinko jiným směrem - co budeš psát na fórum o počítačích? A co budeš psát na fórum o životě? Jaký obor má více prvků? "Počítače" nebo "život"? :-)
Živě je odborné fórum (tam se definuje OT mnohem snadněji), zatímco zde se může psát téměř o čemkoliv.
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 3. 5. 2007 19:17

Já nechodím prakticky vůbec do Smetiště a do O nás, takže je to vidět :)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bungo 3. 5. 2007 20:28

Tak to jsem zvedavy jak to dopadne v kvetnu... ;-)
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod MgX 3. 5. 2007 23:06

Ahoj,

díky za gratulace, ale všichni dobře víme, že vlastně není k čemu gratulovat. Navíc k mému prvenství také přispělo ,,mega" příspěvků ve hrách, které sem samozřejmě patří, ale ....
Jinak doufám, že Vám tuto jednu část ,,váhy", dorovnávám některými dlouhými příspěvky a že když už to napíšu, že to taky čtete ;-) :lol: :)

Na rozdíl od jiných, odborně laděných fór, si myslím, že na pauza.cz statistika patří. Dokonce bych řekl, že by bylo super vytvářet různorodé a něčím zajímavé a samozřejmě i humorné statistiky.

Ohodnocení uživatelé by pak mohli za odměnu na jeden měsíc, používat titul ,,Největší povaleč Smeťáku", ,,Sexuální maniak", ,,Politik amatér" apod. Prosím, nechytejte mě hned za slovo, jsou to jen momentální (skoro) noční výplody, mé bujné fantazie ;-)

Stejně jako Bungo jsem zvědav, jak to dopadne v květnu. Doufám, že se do čela statistik dostanou i zcela noví a prozatím anonymní uživatelé a rozšíří tak naše ,,řady" :D
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 3. 5. 2007 23:20

Michal P píše:Podle těch čísel bych řekl že se započítávají všechny sekce daného fóraa/quote]
jo nooo, když sem se díval MgX do profilu tak tam má jenom něco přes 200 příspěvků... tak by mě zajímalo jestli se i normální uživatelé mohou dozvědět kolik mají celkově... by mě zajímalo kolik sem jich tu už celkem napsal (včetně O nás, takže o vás) :|

"quote="MgX"]Na rozdíl od jiných, odborně laděných fór, si myslím, že na pauza.cz statistika patří. Dokonce bych řekl, že by bylo super vytvářet různorodé a něčím zajímavé a samozřejmě i humorné statistiky.
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blino 3. 5. 2007 23:22

MarkFX: vsetky prispevky zobrazis jednoducho (zo vsetkych sekcii)
    klik -> profil
    klik -> (Hľadať všetky príspevky od užívateľa MarkFX)M/list:u]
R.I.P. Baky *16.3.1984 - +25.12.2007

i5 2500K, Noctua NH-U9B SE2, Asus Maximus IV GENE-Z, Asus HD5770 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance 1600MHz, Crucial M4 128GB, 850W Enermax Revolution 87+ , Fractal Core 1000
blino
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 3. 5. 2007 23:45

jo ahááá... pak tam nahoře nad těmi všemi najitými příspěvky?? :shock:
jak nenápadné ač prosté :-P takže já už mám 3189 :lol:

díks
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 7. 6. 2007 20:22

A co květen?
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blino 7. 6. 2007 20:40

s tou otazkou je najlepsie obratit sa na Marka L. :roll:

len maju teraz kopu prace s novym Zive.cz :hm
R.I.P. Baky *16.3.1984 - +25.12.2007

i5 2500K, Noctua NH-U9B SE2, Asus Maximus IV GENE-Z, Asus HD5770 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance 1600MHz, Crucial M4 128GB, 850W Enermax Revolution 87+ , Fractal Core 1000
blino
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod droopy 7. 6. 2007 20:40

ked spravite kveten, tak skuste aj maj :)
droopy
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 8. 6. 2007 12:20

Hele, mluv tady česky. :mrgreen:
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 16. 2. 2012 22:51

kde jsou ty časy.. :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 2. 3. 2012 20:05

:shock:
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rattus rattus 2. 3. 2012 21:08

to je nuda co :love:
Rattus rattus
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 3. 3. 2012 07:32

To teda,tady se človk dočká dřív orgazmu než odpovědi ^^
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků