Pauza za zenitem?

Rady, náměty a připomínky k tomuto fóru

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod vizitix 18. 10. 2008 22:23

Zdá se to jenom mně, nebo i někomu dalšímu, že už to není to co bývalo?? Chodím sem sice už jen občas, ale i tak si toho člověk všimne.
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 18. 10. 2008 22:48

tak, tak, je tu mrtvo. ale to samy se mi zda i treba na MM...
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 18. 10. 2008 22:51

Dobří lidé odešli...
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 18. 10. 2008 22:53

jannnn: Jo, taky.. ale MM je na tom furt líp než pauza, prtz se objevují nové a nové věci ohledně founů.. na pauze nic novýho není..
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq0 18. 10. 2008 22:58

Budeme držet basu a taky v tichosti odejdeme :potichu
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cumel30 19. 10. 2008 05:24

A ja sa tu snažím a ešte sa ma snažia umlčať,asi im je prednejšie keď tu je mŕtvo,ale keby chceli mohol by som povedať o pauze kolegovi z práce,on je také niečo ako ja(ale bez tých vulgarín),hneď by to tu ožilo a možno by sa k nám pridali ďalší a postupne by sme predbehli MM.
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 19. 10. 2008 08:15

Ono je to těžké. Jednak tu chybí uživatelská komunita, jednak témata k diskuzi - ta se sice vyčerpala už před delším časem, ale zatím se z toho nějak dalo fungovat. No a třetí věc je pak i posílení významu Smetišť na ostatních fórech, která jsou teď liberálnější a může se na nich řešit prakticky cokoliv nezávisle na tematice daného fóra. Tím pádem už to málokoho táhne ještě sem.


@ Cumel>
Než záplava tvých vulgarit, které ty nepochopitelně považuješ za humor, tak to ať je tu opravdu radši mrtvo.
Deleted user

Odeslat příspěvekod eRiper 19. 10. 2008 09:04

Není to tu jako třeba před rokem no... Ale přijde zima a trochu se to třeba zlepší :-)

p.s. bombul, madelaine, Pade... kde jsou? :hm
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Breaker 19. 10. 2008 10:59

eRiper píše:p.s. bombul... kde jsou? :hm
Už doma. ;-]
#ledžendery
Breaker
DJ Nočního klubu
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 19. 10. 2008 22:22

je vidět že to tady skoro umřelo za ty 3 tydny co sem nastoupil na školu, a bydlím tam ale ještě nemám počítač.. Ale brzo bude, tak se těště, zase to tu ožije :D

Né, sranda.. :nenapadne Samozřejmě že já to tady nevytrhnu, beztak ste si mé absence ani nevšimli.. Jo a jak píše eRiper, je škoda že staří dobří už sem nechodí, dalo by se jich jmenovat hodně, nevim proč skončili... (Ed Wood, madelaine, pade, ally, Koudák, Tuhýk, wracker......) :hm :-l
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 19. 10. 2008 22:26

vizitix píše:Zdá se to jenom mně, nebo i někomu dalšímu, že už to není to co bývalo?? Chodím sem sice už jen občas, ale i tak si toho člověk všimne.

to bude asi tím, když tady každý chodí už jenom občas... pak se nedivme :-)

takovéhle "odlivy srandy" bývají, já za svou kariéru jsem si všiml že se opakují tak 2x až 3x za rok.. :potichu
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 19. 10. 2008 22:31

Za sebe musím říct, že jsem měl v záložkách původně Pauza.cz, před časem jsem to ovšem změnil na Superforum.cz. Za odliv uživatelů určitě (alespoň částečně) může nedávná integrace.
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 20. 10. 2008 09:41

taky mám ten pocit od doby sloučení...možná je to nefér vůči těm, co na tom dělali, ale od začátku se mi to nelíbilo :(
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 20. 10. 2008 10:08

uz sem to tu kdysi psal, ale napisu to zas, meli vnejsi strukturu nechat vicemene nedotcenou, jen tu vnitrni spravu si upgradem zjednodusit(coz byl udajne hlavni duvod)

jiank pauza obecne umira uz delsi dobu, to souvisi s privalem "jinych" lidi a velkym mnozstvim hloupouckych temat
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 26. 10. 2008 21:15

MarkFX píše:je vidět že to tady skoro umřelo za ty 3 tydny co sem nastoupil na školu, a bydlím tam ale ještě nemám počítač.. Ale brzo bude, tak se těště, zase to tu ožije :D

Né, sranda.. :nenapadne Samozřejmě že já to tady nevytrhnu, beztak ste si mé absence ani nevšimli.. Jo a jak píše eRiper, je škoda že staří dobří už sem nechodí, dalo by se jich jmenovat hodně, nevim proč skončili... (Ed Wood, madelaine, pade, ally, Koudák, Tuhýk, wracker......) :hm :-l


děkuji za vyjmenování :mrgreen:
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků