Co mi vadí na tomto fóru

Rady, náměty a připomínky k tomuto fóru

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Aneta17 3. 6. 2008 19:48

Nejsem tu dlouho, možná mi ani nepřísluší mít výhrady. Přesto poukáži na věci, které mi vadí a které mi přijdou zbytečné.
Co mi vadí:
1. otázka výběru skupin a podskupin. Uvítala bych větší možnost volby a skupinu o životě bych jednoznačně rozšířila. Jako by ji tvořil sám muž. Nic pro ženy tu není. Ženy, které zajímají ruční práce tu nemají šanci.
Zajímám se o grafologii. Tu nevím, kde se zařadit. Stavíme dům, nevím kde se tu ptát. Těch otázek je mnohem víc.
2. by mě zajímalo, jestli ta fóra někdo promazává. Otázka vyslovená v roce 2005 se mi zdá neaktuální. Zbytečně se tu člověk špatně orientuje.
Všem oznamuji, že mi není 17. Jen je 17 moje šťastné číslo.

Jsem cholerička, obdivuji sangviniky. Dobře se mi žije s flegmatikem a melancholika bych jistě tloukla…
Aneta17
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aneta17 3. 6. 2008 19:56

A mám i další dotaz. Mohu si dát do sledování téma, které jsem nezaložila já?
Všem oznamuji, že mi není 17. Jen je 17 moje šťastné číslo.

Jsem cholerička, obdivuji sangviniky. Dobře se mi žije s flegmatikem a melancholika bych jistě tloukla…
Aneta17
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 3. 6. 2008 20:03

Ad druhý dotaz. Ano, jde to. Uplně naspod stránky jsou volby

Obsah fóra
Sledovat toto téma
Přidat do záložek

tak to prostřední je to pravé :-)
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 3. 6. 2008 20:31

1. Chceš vytvořit skupinu Grafologie? :D Myslím, že grafologie je moc specializovaná, chtělo by to zobecňující nadskupinu, která mě momentálně nenapadá, aby neobsahovala příliš málo témat a zároveň příliš mnoho témat. Sekce o bydlení by se hodila. Ruční práce se spíš hodí do kategorie Volný čas, koníčky, záliby než do Život a vůbec. Jak se na to tak koukám, tak rozdělení Pauzy je moc obecné. Zachycení všech oborů na světě však není zároveň možné. Zatím se ptej v sekci Ostatní diskuse.
2. Chceš říct, že máme promazávat stará témata? Jestli máš nastavené zobrazování témat vzestupně, tak stará témata neuvidíš. Stará témata ponecháváme, protože se hodí.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aneta17 4. 6. 2008 04:46

mbing píše:1. Chceš vytvořit skupinu Grafologie? :D Myslím, že grafologie je moc specializovaná, chtělo by to zobecňující nadskupinu, která mě momentálně nenapadá, aby neobsahovala příliš málo témat a zároveň příliš mnoho témat. Sekce o bydlení by se hodila. Ruční práce se spíš hodí do kategorie Volný čas, koníčky, záliby než do Život a vůbec. Jak se na to tak koukám, tak rozdělení Pauzy je moc obecné. Zachycení všech oborů na světě však není zároveň možné. Zatím se ptej v sekci Ostatní diskuse.
2. Chceš říct, že máme promazávat stará témata? Jestli máš nastavené zobrazování témat vzestupně, tak stará témata neuvidíš. Stará témata ponecháváme, protože se hodí.


Jsem si vědomá toho, že grafologie jako samostatná skupina nemá šanci, nicméně psychologie by snad tu šanci dostat mohla. A nebo splečenské vědy?
A sekci o bydlení tu opravdu není. Myslím, že jí je třeba.
Všem oznamuji, že mi není 17. Jen je 17 moje šťastné číslo.

Jsem cholerička, obdivuji sangviniky. Dobře se mi žije s flegmatikem a melancholika bych jistě tloukla…
Aneta17
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 4. 6. 2008 06:07

Je fakt,že do sekce Volný čas, koníčky, záliby by mohla přibýt jedna skupina,kde by byly ostatní koníčky.Něco,jako se uvažovalo o hobyfóru.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 4. 6. 2008 08:00

Však co se nehodí nikde, patří do kategorie "o životě". O životě je všechno ne?
Grafologie to jasná podskupina "Smetiště" :D

Mně se tady nelíbí jen to, že vás dokážou urážet lidi, kteří vás vůbec neznají. Něco si na vás vymyslí a vydávají to za pravdu. Ale to je všude na netu. Na tomto foru jako takovém neshledávám nic shnilého.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cumel30 4. 6. 2008 14:54

Nemám výhrady,je skvelé,čo skvelé je priam úžasné,zaslúži si stending ovejšn. :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 4. 6. 2008 17:32

S-Tony píše:Mně se tady nelíbí jen to, že vás dokážou urážet lidi, kteří vás vůbec neznají. Něco si na vás vymyslí a vydávají to za pravdu. Ale to je všude na netu.


Pakliže má uživatel přispívající na toto fórum pocit, že jej kdokoliv uráží a není schopen se sám bránit, má možnost ,,urážející příspěvek" nahlásit pomocí příslušného tlačítka ... trojúhelník s vykřičníkem.
Nebo může přímo kontaktovat kohokoliv z moderátorů, či administrátorů.

Pravdou je, že je třeba se nad některé věci povznést - někdy se může jednat pouze o nevhodný žert, který nesedne ;-)

Aneta17 + ostatní nevím jaký názor mají ostatní moderátoři a admini, ale to co jinde nenajdete, můžete založit v ,,Ostatní diskuze". Myslím, že není nutno zakládat nějaké specifické sektory pro určité diskuze. To by se dělo v případě, pokud by takovéto téma zaujalo spoustu lidí, na delší dobu. Pak by se možná o nové ,,Sekci" uvažovalo.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aneta17 4. 6. 2008 20:08

Po pravdě, je to tu spíš pro muže a sekce o životě, sex a vztahy atd....však to je jen zbytečné tlachání. no, nebudu už tedy nic navrhovat. vy se tu cítíte dobře....
Všem oznamuji, že mi není 17. Jen je 17 moje šťastné číslo.

Jsem cholerička, obdivuji sangviniky. Dobře se mi žije s flegmatikem a melancholika bych jistě tloukla…
Aneta17
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 4. 6. 2008 20:14

Aneta17 my bychom rádi, aby se tu cítil dobře každý - tudíž klidně navrhuj ;-)
My je lehce vysvětlujeme a naznačujeme, že i při současném stavu věcí, se leccos dá ,,vytvořit", a to i přímo uživatelem.

A holky tu mají dveře otevřené ...dokořán ;-) však několik jich tu je ... dokonce i administrátorka je devčica :tleskani

Tak se pořád nečil.

.... a to zbytečné tlachání ... no, o tom fóra jsou, že se i tlachá :D

BTW: Ty děláš v Práglu policejní školu a tam jedeš i takové věci jako grafologie ? Téééda :mrgreen:
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aneta17 4. 6. 2008 20:19

MgX píše:Aneta17 my bychom rádi, aby se tu cítil dobře každý - tudíž klidně navrhuj ;-)
My je lehce vysvětlujeme a naznačujeme, že i při současném stavu věcí, se leccos dá ,,vytvořit", a to i přímo uživatelem.

A holky tu mají dveře otevřené ...dokořán ;-) však několik jich tu je ... dokonce i administrátorka je devčica :tleskani

Tak se pořád nečil.

.... a to zbytečné tlachání ... no, o tom fóra jsou, že se i tlachá :D

BTW: Ty děláš v Práglu policejní školu a tam jedeš i takové věci jako grafologie ? Téééda :mrgreen:


čau, víš, že už nejsem holka a nedělám v práglu policejní školu. Kdybych dělala, tak bych nepotřebovala o grafologii mluvit tu.
těch sekcí je tu podle mne opravdu málo. pěkný večer...



jersey, klidně si kopni....
Naposledy upravil MgX dne 4. 6. 2008 20:26, celkově upraveno 1
Důvod: Používej, prosím, tlačítko UPRAVIT ;-)
Všem oznamuji, že mi není 17. Jen je 17 moje šťastné číslo.

Jsem cholerička, obdivuji sangviniky. Dobře se mi žije s flegmatikem a melancholika bych jistě tloukla…
Aneta17
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 4. 6. 2008 21:58

Taky jsme zprvu nemohl přijít pauze na chuť a teď se mi to tu dá fajn.
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jezek 5. 6. 2008 06:23

MgX píše:
S-Tony píše:Mně se tady nelíbí jen to, že vás dokážou urážet lidi, kteří vás vůbec neznají. Něco si na vás vymyslí a vydávají to za pravdu. Ale to je všude na netu.

Pakliže má uživatel přispívající na toto fórum pocit, že jej kdokoliv uráží a není schopen se sám bránit, má možnost ,,urážející příspěvek" nahlásit pomocí příslušného tlačítka ... trojúhelník s vykřičníkem.
Nebo může přímo kontaktovat kohokoliv z moderátorů, či administrátorů.

Navíc není problém napsat do profilu uživatele poznámku o takovémto chování.
eRiper píše:Taky jsme zprvu nemohl přijít pauze na chuť a teď se mi to tu dá fajn.

Stejně můj případ.Pauzu jsem vyloženě neměl rád,ale za nějakou dobu jsem přišel chuti ke hrám tady a pak už to byla jenom otázka času.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 5. 6. 2008 06:34

Jak jsem prvně viděl "O životě" - jsem si řekl: "Kteří ******* můžou diskutovat o životě? Co je to za blbost?" No a už jsem tu a pod avatarem mám Nadšenec
eRiper
Nadšenec

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků