Jsem idiot, naletěl jsem

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Anahaqua 22. 2. 2017 13:44

Naletěl jsem v Auto Esa.
Naprosto otřesné jednání se zákazníkem. Za auto zaplacena záloha a domluvený termín prohlídky odborníkem a převzetí vozu. Za den telefonát, že auto se prodalo ať si přijdu pro zálohu jestli chci. Tam si nekoupím ani koloběžku. Hrozné fronty, takže na první prohlídku, složení zálohy a masáž od prodejců jak výhodné je vzít si auto na jejich zlodejsky úvěr byl celý pracovní den v pr.... a auto žádné.
Anahaqua
Čtenář

Odeslat příspěvekod trent 23. 2. 2017 13:37

Prodejci hrají jen takovou hru, na jakou zákazníci přistoupí.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlazy 24. 2. 2017 12:40

Také by mne zajímalo jak to dopadlo, ale to se už asi nedozvíme. Vypadá to ale, že ondra123456789 se pouze chtěl pochválit jaky je z něho idiot a příběh který tu popsal si možná vymyslel. Usuzují tak proto, že prosí o radu a ani se zde neobtěžoval zapojit do diskuze kterou tu sám založil. Také se zde ve Fóru registroval pouze za účelem napsání toho jednoho příspěvku a více se zde už neukázal.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hruza 2. 3. 2017 14:59

Obcas tady fakt padaji dotazy na ktere s asi ani necekaji odpovedi :-D
hruza
Čtenář

Odeslat příspěvekod 21698 7. 3. 2017 17:43

Jak by to jako melo dopadnout? Ty penize uz nikdy neuvidi tak jako tak.
21698
Čtenář

Odeslat příspěvekod powlcz 11. 3. 2017 10:03

Happy end?
powlcz
Čtenář

Odeslat příspěvekod 856428 16. 3. 2017 19:24

Jestli se dokazal poucit z vlastni hlouposti, tak muze byt klidne happy.
856428
Čtenář

Odeslat příspěvekod cigan 123 5. 11. 2017 23:37

každý človek niekomu naletel,lenže to nieje ani tak naša chyba ale nečinnostou alebo neschopnostou polície a zbytočnej byrokracie a zakonmi ktore využívaju takyto podvodníci!!!ako sa hovorí príležitost robí zlodeja.to nie su americke filmy kde dokažu všetko kriminalka vyriešit.ked s tou vecou pojde na políciu aj keby usvedčily pachatela . sud sa moze natahovat par rokov a aj tak peniaze neuvidi navyše ešte zaplatí kopu penazi za advokata,.a toto podvodnici vedia!!!!!!uvediem maly priklad ;za trestny čin v štadiu pokusu dostanete vyšší trest ako za vykonanie trestneho činu je to na hlavu ale je to tak.
cigan 123
Čtenář

Odeslat příspěvekod Katikakus 25. 3. 2018 21:09

Tak uz samotny fakt, ze si chce pujcit penize a musi predtim nekomu penize posilat, primo krici tim, ze jde o podvod a naleti na to jenom naprosty idi0t. Je to stejne, jako bych prijel na pumpu natankovat, ale na to, aby mi zapli stojan, musel bych z nadrze nejdriv odevzdat 10 litru benzinu...
Katikakus
Čtenář
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků