Vypadávání vlasů

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Lamborghini 1. 1. 2008 13:38

to Kosťa: zas tak zoufalej ještě nejsem

jinak pořád padají, sem si koupil Biosil Plus, B-komplex a nějákou kůru proti vypadávání vlasů od Yves Rocher ale pořád padají tak 70 deně. doktor říkal že to zatím nevidí tak bledě ať si koupim křemík od valmarku a ještě to chvílu nechám. ještě doužívám tu kůru a počkám a když to nepomůže tak si zajedu udělat nějáký vyšetření
Lamborghini
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 1. 1. 2008 13:52

Lamborghini

každému člověku při ,,vlasové údržbě" vypadne několik vlasů. Samozřejmě jde o to, jaké množství je ještě ,,běžné". Do hry vstupují zcela určitě (kromě běžných faktorů, jako je stres, kvalita stravy, zdravotní problémy, životní prostředí ve kterém se pohybujeme ....) i dědičné dispozice.

Odborník by měl vzít všechny informace a vyvodit nějaký závěr, a pokud možno i řešení.

BTW: hlavně se tím nestresuj a když se to nezlepší, nechej si poradit od lékaře - ať Ti někoho doporučí, jenž se Tvoji ,,hlavou" bude zaobírat.

EDIT: na vypadávání vlasů může IMHO mít vliv i velmi vysoká kvalita stravy s přemírou některých vitamínů, či minerálů - ANEB všeho moc škodí :!:
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lamborghini 13. 1. 2008 17:43

a myslíte že by to mohlo bejt taky zpusobený žaludečními potížemi?? mi bylo tak před 3 měsíci špatně.... zvracení, průjmy, nevlonost... a za 14 dní zase ale už jenom průjmy... teď mi tak ty 2-3 měsíce nic nebylo. možná by tohle mohl být příčina
Lamborghini
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 13. 1. 2008 21:11

Lamborghini

může v tom být cokoliv. Při tom onemocnění jsi byl u lékařky, brali Ti krev apod. ?

Neměl jsi loni klíště? Těch věcí je milion, já bych se opravdu poradil s doktorkou, naznačil bych jí, že mě pěkně štve a poprosil o pomoc.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 13. 1. 2008 21:32

ber to z té druhé stránky.. víš jak ted žensky letí na plešaté chlapy v košulích s kravatou??? :wink:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 13. 1. 2008 21:54

No a navíc jsou prý ,,kucí" s míň vlasama, sexuálně aktivnější a výkonnější ;-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 13. 1. 2008 21:58

a nebudes sa musiet cesat ;)
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 13. 1. 2008 22:00

a umyvat hlavu a prostě...

ja taky nechcu vlasýýýý :lol:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 13. 1. 2008 22:05

akurat si ju musis kazde rano trosku navoskovat a vylestit aby si oslnil slecny :mrgreen:
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 13. 1. 2008 22:14

no jasny, jako ocucaný bombón :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lamborghini 21. 1. 2008 19:55

U doktorky sem nebyl... jako to navoskování není špatný ale je určitě lepši oslnit slečny bujnou kšticí než bujnou pleší...
Lamborghini
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 21. 1. 2008 20:01

ake dlhe mas teraz vlasy?
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lamborghini 21. 1. 2008 20:04

ofinu tak 8 cm a zbytek 2-3 cm
Lamborghini
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 21. 1. 2008 20:06

hehe to je styl :lol:
no kazdopadne ak ti vypadavaju vlasy, tak sa nechaj ostrihat na milimeter alebo tak... lebo ti vazne vsetky vypadaju... mozno je to len prechodne
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lamborghini 21. 1. 2008 20:16

teď budu běhat po doktorech esy se to nedá udělat přes ne ze by mi rekli co mi chybí nebo co mi přebejvá za minerály...
Lamborghini
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků