Mám změnit zdravotní pojišťovnu?

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 10. 2018 16:08

Chci se zeptat, aktuálně jsem u Vojenské zdravotní pojišťovny - 201 a poměrně často navštěvuji lékaře a jedna lékařky mi doporučial změnu, jelikož ji prý Vozp-201 platí pozdě a je s ní horší domluva. ( dríve prý bala bez problémů)

Říkala, že je aspoň domluva ohledně plateb či mimoř. úhrady s 111-VZP, 211-ZPMV ČR. Pojišťovnu 207-OZP také nedoporučovala.

Tak nevím, akm přejít.
Nejde mi o žádné výhody v podobě benefitů ( plavání, očkování), ale mít takovou pojišťovnu, která v případě vážných zdravotních problémů pomůže v nesnázích a zaplatí drahou léčbu ( př: biologickou léčbu) - Viz. případ matky, kde jí ČPZP-205 nezaplatila bilogickou léčbu a ona pak zemřela.

U jaké jste zdrav. pojišťovny a proč?
Měnili jste někdy pojišťovny?

Mám odejít od Vozp-201, napadla mě rovnou největší 111 - VZP?
Nebo zkusit 211 - ZP MVČR?

Uvítám co nejvíce názorů , klidně i řad zdravotnických pracovníků, kteří s tím mají přímo praktické zkušenosti.
anonymni

Odeslat příspěvekod Alžbětina 20. 12. 2018 14:10

Jsem u ozp už několik let a nikdy problém nebyl. Jen když jsem pak vyhledávala odborníky co budou na pojišťovnu abych nemusela platit tak to bylo horší. Jinak vše ok
Alžbětina
Čtenář

Odeslat příspěvekod Thunderdome 21. 11. 2019 21:48

Neviem ako tomáte v čechách nepoznám poisťovne u vás ale všeobecne platí že si pozri na ich stránke čo ponúkajú, za jaké úkony najviac platia a hlavne lekári ktorých navštevuješ aby mali s nimi zmluvu... Na slovensku sú momentálne iba 3 zdravotné poisťovne takže väčšina lekárov má zmluvu se všema. Ale ja hlavne k zubárovi a k alergológovi chodím tak mi vyšla najlepšie tá v ktorej som.
Thunderdome
Čtenář
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků