Zkušenosti s elektrickým zubním kartáčkem

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Nerros 5. 10. 2018 13:03

Dobrý den, přemýšlím, že bych můj klasický zubní kartáček vyměnit za elektrický. Rád bych se proto zeptal někoho kdo ho používá jak je s ním spokojený? Jaké jsou hlavní výhody a jestli je to opravdu znát oproti klasickému? Děkuji za případné odpovědi.
Nerros
Čtenář

Odeslat příspěvekod MgX 5. 10. 2018 17:00

Tak schválně, kdo poradí? Nebude se jednat o nového uživatele, který vytvoří příspěvek a hned do něho strčí link?

-- 5. 10. 2018 18:01 --

K tématu... doporučuji návštěvu odborníka - na dentální hygienu. Ten určí co a jak - přesně, dle zubů, problémů atp.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nerros 8. 10. 2018 13:19

Takže myslíš, že mám jít za zubařem například? Já zase nechci dávat 10 tisíc za kartáček.
Nerros
Čtenář

Odeslat příspěvekod zdenekj18 9. 10. 2018 13:26

Buď bych zašel za tím zubařem, ale ta je možné, že ti bude nabízet něco trochu za víc peněz. Ani jsi nenapsal cenu jakou za to jsi ochotný dát. Nebo bych prostě pročetl pár recenzí. Bude jich dost.
zdenekj18
Čtenář

Odeslat příspěvekod Nerros 10. 10. 2018 12:51

No já právě chtěl spíš osobní zkušenost někoho než recenze. Ale tak asi rozhodnu podle nich. Děkuji.
Nerros
Čtenář

Odeslat příspěvekod Stoura 1 12. 10. 2018 08:46

Já mám doma, ale vrátil jsem se jke klasice a prakticky ho nepoužívám.

Elektrický kartáček vivruje, takže odstraňuje lépe plak. Na druhou stranu je potřeba mnohem víc trpělivosti a jemně pomalu trpělivě objíždět všechny zuby. Mně víc vyhovuje normální kartáček a střídání stylů čištění.

Je to ale asi dost individuální.

Pokud by se dal kartáček od někoho půjčit (samozřejmě s tím, že si od majitele odkoupíte za přibližně stokorunu i jednu nepoužitou hlavici), je vyzkoušení asi nejlepším způsobem, jak se rozhodnout.
Stoura 1
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nerros 26. 10. 2018 13:35

Je mi jasný, že každej to má jinak. Obávám se, že nikoho v okolí kdo používá elektrický kartáček nemám. Mě se líbilo, že některé mají ty různé módy čištění a říká ti to časově kdy se máš posunout.
Nerros
Čtenář

Odeslat příspěvekod Tomínek 1. 11. 2018 13:24

Protože se věnuji pózování na pódiu, potřebuji mít dokonale bílé zuby. Každé ráno opakuji proces čištení elektrickým, mezizubním a ústní vodu a funguje to skvěle. Když si ale čistím jen elektrickým, nepovažuji to za dostatečné.
Asi to je opravdu značně individuální :). Sám si v podstatě odpovídáš a tím je nemožné ti tak úplně poradit :D.
Tomínek
Čtenář

Odeslat příspěvekod petison 15. 11. 2018 09:06

Já používám el. kartáček již několik let a už bych se nevrátil k obyč.Používám Braun asi za 3000 Kč a max spokojenost.
petison
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nerros 22. 11. 2018 14:39

Tak jasně, že jenom elektrický kartáček stačit nebude. Když pořádně, tak potřebuješ i ty mezizubní. Nemáte třeba problém s citlivostí zubů? Prý se to občas u elektrických stává.
Nerros
Čtenář

Odeslat příspěvekod Alžbětina 5. 12. 2018 13:29

Já používám sonický na doporučení od zubařky kvůli citlivým dásním a mám po něm teda mnohem lepší pocit, než po klasickém.
Alžbětina
Čtenář

Odeslat příspěvekod Nerros 6. 12. 2018 14:16

Můžu se zeptat jak dlouho už ho používáte? A kolik Vás stál?
Nerros
Čtenář

Odeslat příspěvekod Alžbětina 7. 12. 2018 13:55

No pravda, že nijak dlouho :) zhruba tak dva měsíce. Brala jsem takovou střední cestu ani levný ani drahý a vyšel na bezmála dva tisíce, nevím už přesnou částku.
Alžbětina
Čtenář

Odeslat příspěvekod petison 10. 12. 2018 07:05

Kupoval jsem ted tento:
https://zubni-kartacky.heureka.cz/phili ... hx6511-50/
Dle recenzí vypadá solidně.
petison
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nerros 10. 12. 2018 13:38

Tak dva tisíce je dobrá cena. Můžete mi napsat o jaký přesně se jedná? Ten philips se nabijí jenom přes ten malý stojánek? K tomu není žádné pouzdro nebo něco podobného?
Nerros
Čtenář

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků