Plastova okna - uchyceni

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Veolw 20. 11. 2016 17:14

Ahoj,

nevite prosim vas jakym zpusobem jsou vlastne uchycena plastova okna do ramu? Je tam nejaky horni cep ale neni mi jasne proc nevypadne. Ptam se proto protoze ted jsme se nastehovali do noveho bytu a tam horni cep je nejak podezrele vysunut (viz prolozeny obrazek). Nevim jestli to resit nebo tam nekdo proste dal nejaky delsi cep. Mam trochu obavy aby mi to jednou pri otevreni dveri nevypadlo z pantu. Resili byste to nejak?

Dekuji
Přílohy
WP_001870.jpg
Člověk, který nic neví, nevidí problém, člověk, který hodně zná, vidí moře problémů.
<-- Leonardo Da Vinci -->
Veolw
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 20. 11. 2016 17:24

Ten čep tam jen zasuň(ťukni kladívkem), aby takhle nevyčuhoval. Když sundáš plastový kryt, tak po zasunutí čepu by měl být shora vidět jeho druhý konec. A plastový kryt by měl jít normálně nasadit.
Takto by ti okno ještě vypadnout z horního pantu nemělo. To by musel být čet vysunutý ještě víc.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Veolw 20. 11. 2016 18:14

Sundal jsem plastovy kryt a nahore vidim tak cca 3mm druheho konce cepu. Zkousel jsem nekolikrat jemne klepnout kladivkem ale neposunulo se to ani o 1mm. Tak nevim jestli mam klepat vetsi silou abych neponicil neco jineho :hm
Člověk, který nic neví, nevidí problém, člověk, který hodně zná, vidí moře problémů.
<-- Leonardo Da Vinci -->
Veolw
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lxgivl 28. 3. 2017 09:16

Ahoj, jak to dopadlo? Podařilo se ti tam čep vrátit, nebo si to tak nechal?
Stalo se mi před lety něco podobného a šlo mi to jednoduše vrátit právě klepnutím kladívka...ale nepotřeboval jsem k tomu velkou sílu.
lxgivl
Čtenář


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků