Elektrické křeslo

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod afi07 19. 1. 2019 23:59

Jak se díváte na metodu trestu smrti elektrickým křeslem a trest smrti obecně? Příjde vám ta metoda humánní?

[url]https://cs.wikipedia.org/wiki/Elektrické_křeslo[/url]
afi07
Čtenář

Odeslat příspěvekod crussaider 20. 1. 2019 00:41

Pokud na tom maj skončit těžký zločinci, proč ne... Někdy by si zasloužili mnohem krutější tresty, tak jen ať se smažej... Naopak mně občas příjde, že se se zločincema zachází až moc laskavě, viz. elektrický křeslo co posíláš... Poslední jídlo a zajistit aby poprava proběhla co nejrychlejc - to si řada z nich ani nezaslouží...

Na druhou stranu si vem, že tam skončí někdo nevinnej. To se pak asi horko těžko vrací. Takže za mě toho úplnej příznivec nejsem, ale chápu, že si to řada lidí zasloužilo.

Radši budu hodnej a poslušnej, i když mimo Ameriku asi nic takovýho nehrozí... Preferuju smrt stářím. Jenom trochu představa na tom skončit mě děsí. Si vem těch posledních pár minut, než to zapnou... Neuděláš nic. A to na tebe ještě civí celá skupina lidí.

Docela by mě ale zajímalo, jak to ve skutečnosti je. Protože jsem viděl nějaký filmy, kde šli lidi na křeslo a žádnou plínu jim nedávali. Ani jim neholili hlavu... Asi jim to ještě chtěli nějak znepříjemnit. I ty boty jim asi nechávali i když to nebylo úplně do detailu, jen jednoho chlápka zouvali a byl bos. Ale chápu, že se to ve skutečnosti kvůli tý elektřině musí dělat.
crussaider
Čtenář


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků