Práce v zahraničí

Podmínky pro práci, vztahy se zaměstnavateli, platy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Ledni_Medved 6. 12. 2006 18:28

na USA je lepsi zapomenout .. pokud nejsi student ...

je to neskutecnej stat z vetsi casti plnej pologramotnejch nacisticky xenofobnich blbcu ...

radsi zkus tu australii :-))) ...
i just done´did´dat! Yo Momma sed dat things ya all da´day´a´loooong! Thingies like "dont stop youngstah" ´n "Ya da best .. naaaaaah ... da best younstah" ....

and God stands by me when im saying dat "Ya love ya all" :-D
Ledni_Medved
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dorka 2. 4. 2007 07:48

Ahoj, ja sem se malem taky nechala nachytat. Psal mi nejaky kluk jestli nechci od neho okoupit registracku od teto firmy, jeste ze jsem si precetla tvuj prispevek. tak sem mu psala at mi to neposila tak doufam, ze je to za mnou.
dorka
Čtenář

Odeslat příspěvekod chemistry 5. 5. 2007 19:42

včera sa vrátila kamoška z práce v Nemecku, bola tam mesiac u neakej slepejstarejnemeckejmilionárky. obdivujem ju jak tam mohla vydržať, bo správala sa ku nej ehm ehm. ale má proste neaký ciel a ide tvrdo za ním. bohužial tu na slovensku si holka nezarobí adekvátne tomu čo vie.

ja osobne by som už nešiel pracovať do zahraničia. dôvody: vek, priatelka, vlastné skúsenosti a odbornosť a dokazovať v zahraničí že už nepasieme ovce a vieme čo je internet ma nebaví
chemistry between us
chemistry
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 7. 5. 2007 17:19

ted uz bych taky nesla, v 19 jsem odjela do Nemecka a nelituju toho vubec, i kdyz to tam bylo no...uz v te dobe jsem vedela, ze nemam verit inzeratum tipu:" mlady nemecky par rad zamestna ceskou divku jako au-pair" atd. odjela jsem od solidni agentury, ktera je v CR znama, i kdyz to nebylo 100%, alespon jsem vedela, ze se vratim v poradku, bez toho abych byla znasilnena, okradena nebo jeste hur...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chemistry 11. 5. 2007 17:32

Noovo , presne je to tak ked je mladý vek dá sa ísť vyskúšať jak je to von, získaš skúsenosť ale myslim si že využiť svoje znalosti by sa mali najprv v "rodnej hrudi" :D
chemistry between us
chemistry
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blino 11. 5. 2007 17:39

chemistry: ja som uz v zahranici niekolko krat pracovat bol a ak mam byt uprimny tak kaslem na "rodnu hrudu" ked sa tu neda slusne zit (ak nekradnem)...

najblizsie 2 roky tu este vydrzim kym si nedokoncim skolu a potom alou zase prec...

mozno sa sem vratim ked si zarobim/nasetrim na slusne zivobytie, ale inak budem domov chodit max tak na dovolenky a natrvalo sa planujem vratit az ked budem dochodca...alebo sa zmeni situacia v krajine
R.I.P. Baky *16.3.1984 - +25.12.2007

i5 2500K, Noctua NH-U9B SE2, Asus Maximus IV GENE-Z, Asus HD5770 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance 1600MHz, Crucial M4 128GB, 850W Enermax Revolution 87+ , Fractal Core 1000
blino
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chemistry 11. 5. 2007 17:47

blino

a študuješ kde "žeby na slovensku ?:wink: inač beriem všetko čo vravíš je to bohužial tak ale ked každý sa bude utiekať len k zahraničiu tak potom slovensko dopadne vážne nádherne :hm
chemistry between us
chemistry
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blino 11. 5. 2007 17:53

studujem externe na VS...a popri tom robim co sa da...

ja som sa tak rozhodol pretoze ak si chcem zalozit rodinu a nesplacat polku zivota iba dlhy, hypoteky a pozicky musim ist von...

ked by sa tu "nahodou" zmenila situacia tak by som tu kludne zostal ale pri tomto stave aky tu vladne nemam velmi na vyber...
R.I.P. Baky *16.3.1984 - +25.12.2007

i5 2500K, Noctua NH-U9B SE2, Asus Maximus IV GENE-Z, Asus HD5770 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance 1600MHz, Crucial M4 128GB, 850W Enermax Revolution 87+ , Fractal Core 1000
blino
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bombul 11. 5. 2007 21:25

absolutne s tebou suhlasim preto doma je sice fajn ale co z toho?
ja som sice este na strednej ale pokusam sa o stipko na vysku do Francuzska cim skor vypadnem tym lepsie pre moju buducnost
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chemistry 12. 5. 2007 10:34

ok , tak podme všetci von a vyserme sa na celé slovensko šak načo nie?
chemistry between us
chemistry
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 12. 5. 2007 17:47

http://forum.londyn.sk/viewforum.php?f= ... 397d27d3b3

blacklist agentur :)

pro vsechny kdo se chystaji do zahranici je povinnost si to tam cele precist :!:

jinak k debate, taky uvazuji o variante zebych si tady zmenil z prezencniho na dalkovy VS a byl v anglii a sem jen dojizdel na zkousky, tady me to hrozna nudi, ale nevim jestli Londyn , uvazoval jsem o Manchestru
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blino 12. 5. 2007 19:09

ee Anglicko som si uz raz odskusal a stacilo...

podla mna sa tam neda slusne zarobit - prilis velke pracovne naroky a nizsia mzda...

to uz radsej Irsko (tam uz ale zacina byt doost plno hlavne koli poliakom) alebo niektory zo severskych statov:

nedavno sa odtial vratil kamarat (Norsko - Oslo) a bol velmi spokojny, sice nezarobil tolko ako mohol v UK alebo USA ale velmi sa mu tam pacila "zivotna situacia" obyvatelov a tiez priroda :-P
R.I.P. Baky *16.3.1984 - +25.12.2007

i5 2500K, Noctua NH-U9B SE2, Asus Maximus IV GENE-Z, Asus HD5770 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance 1600MHz, Crucial M4 128GB, 850W Enermax Revolution 87+ , Fractal Core 1000
blino
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 12. 5. 2007 19:58

kaslu na prirodu, to me fakt zajima jako posledni :)

ale to co rikas ty mi uz jeden znamy co je v UK asi 5 let rikal taky, ze radsi Irsko, ale kdyz jsem si tak cetl neco o nem tak uz je tam taky docela prepolakovano, a prave mi doporucil to Norsko, jenze nejak nemuzu najit stranky v anglictine o nabidkach prace tam, a norsky fakt neumim, to si jsem teda jisty :)
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MichaelJackie.S 25. 5. 2007 23:44

Ledni_Medved: tak s tím teda moc nesouhlasím. Dá se tam najít o mnoho lepší práce než např. v Anglii práce typu (jmenuju jen nejčastější) mič nádobí, pokojská, sběr ovoce atd.
MichaelJackie.S
Návštěvník

Odeslat příspěvekod droopy 26. 5. 2007 01:12

robit gastarbeitra niekde? ee, to ma ani trocha nelaka. ak by to ale bolo miesto, kde by som vyuzil svoj vysokoskolsky titul za slusny plat, tak ano. ale nie na rok dva a spat domov, ale tak, aby som tam aj mohol zit.
droopy
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků