Práce v zahraničí

Podmínky pro práci, vztahy se zaměstnavateli, platy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod P.A.B.L.O 22. 5. 2005 08:46

Zdravím, chtěl bych znát vaše zkušenosti a názory s hledáním práce v zahraničí, spíše v Evropě. Byl jsem loni v Itálii na farmě a vše proběhlo bez problému. Práci jsem sehnal přes kamaráda ale vyřizováni formalit proběhlo přes agenturu Perega která si účtovala provizi. Tento rok se tam nedostanu a tak se pokusím využít nějakou jinou agenturu, máte někdo dobré zkušenosti s některou?
P.A.B.L.O
Čtenář

Odeslat příspěvekod adamek.jan 22. 5. 2005 09:25

Ja myslim ze na hledani prace v zahranici je uz relativne pozde. Co jsem cetl, praci v jinem state by jsi mel zacit hledat jiz zacatkem kalendarniho roku aby se vsechno stihlo osefovat.
adamek.jan
Nadšenec

Odeslat příspěvekod P.A.B.L.O 22. 5. 2005 09:28

Nemyslel jsem sezoní práci, ale celoroční.
P.A.B.L.O
Čtenář

Odeslat příspěvekod Goci 30. 6. 2005 11:38

Taky bych nejradši odjel z týhle republiky pracovat někam do zahraničí. Je mi jedno kam, ale nejradši bych se chtěl podívat na Floridu nebo do Austrálie, trochu poznat zemi. Je mi jedno jaká by byla náplň mojí práce, hlavně že by byla celkem slušně placená, což ve většině v zahraničí bývá. Nyní pracuji na ÚP v ÚL, ale v záři mi končí smlouva bez prodloužení, takže se rozhoduji kdy a kam, určitě ale ne v ČR. 8)

Kdybyste někdo měl zajímavou nabídku nebo zkušenost, doporučení určitě napište. Uvítám cokoliv. Díky a zatim.....
Goci

Odeslat příspěvekod kolem 5. 10. 2005 09:12

Pozor na Agenturu Au-pair ze Zlína. Velmi špatné zkušenosti - já + 3 mí kámoši. Naslibují, skasírují a neseženou nic. Ještě jsou nevycválaní
kolem

Odeslat příspěvekod k-o-l-m-i 5. 10. 2005 18:27

Myslíš aupair.cz?
Život je plný nejasností...
k-o-l-m-i
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ANFI 19. 1. 2006 23:53

Hm.
Tady se docela chluběj:
http://www.aupair.cz/reference.htm
EDIT: namouduši, vyhozený peníze, pozor na to...!
Naposledy upravil ANFI dne 21. 9. 2006 17:13, celkově upraveno 1
ANFI
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 12. 3. 2006 17:22

Duplicitní téma s názvem Práce v zahraničí.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nikees 5. 5. 2006 08:48

Aupair ze Zlína!!!!!!!Tato firma je banda arogantních lidí. Vypadá to že se s nima budu soudit.Pošlou vam katalog, CD za 1300,- Kč. Katalog je vlastně ofocené CD. Teď mi poslali další "aktualizovany" katalog. Je to uplně ten samy. Když jsem se podival na datum vytvoření bylo to v prosinci 2005. Změněný byl taky v prosinci 2005. Čili vlastně byl pul roku stary a neaktualizovany. Prostě hnus.
nikees
Čtenář

Odeslat příspěvekod PachezZ 31. 8. 2006 23:33

no tak sem se uz temer definitivne rozhod ze bych nejradsi na cas vypad tak se tak divam po netu - zajimaly by me zkusenosti - nechce se mi moc pres nejakou agenturu protoze ty anbizej vetsinou samy blby prace a hlavne se musite prihlasit treba 3 mesice pred odjezdem...
Umim anglicky , a docela bych bral bud neco z oboru - treba IT , pripadne neco na farme (zkusit si taky neco jinyho) nebo tak...
Ma tu nekdo zkusenosti s praci na islandu / v norsku apod ?
Zrovna UK me totiz moc nelaka...
Ford Probe 2.0 16v rv.95 85kW
Ford Probe 2.5 24v rv.95 120kW
PachezZ
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Goci 17. 10. 2006 10:44

http://www.pracevzahranici.cz, http://www.aupair.cz je stejná agentura, bylo mi divné že za takový poplatek 1290,-/os, poskytují takové služby, Neznám nikoho kdo s touto agenturou má zkušenosti, proto se toho bojím.
Největší chyba na Internet Exploreru je ta, že jde spustit
Goci
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 5. 11. 2006 13:43

Nejlepší je zbalit se a jet jen tak, udělal jsem to tak před pár měsícema a bylo to OK, ale musel jsem domu. Jak to pude udělám to zas, ale s tim rozdílem, že tam práci už mám (resturace/kuchyň) a i byt tam mám
Moucha
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod james11 5. 11. 2006 21:28

kolem píše:Pozor na Agenturu Au-pair ze Zlína. Velmi špatné zkušenosti - já + 3 mí kámoši. Naslibují, skasírují a neseženou nic. Ještě jsou nevycválanío/quote]


takových bude víc
Nikdy neříkej to nejde... :-)
james11
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ostravaak 4. 12. 2006 15:43

Ahoj lidi, nemate nejake zkusenosti s praci v USA? Hlavne s nejakymi agenturami, uvazoval jsem o te vyse zminene, ale jak vidim, tak tady asi ne. Diky moc
Ostravaak
Čtenář

Odeslat příspěvekod crashpc 5. 12. 2006 18:20

doporučuju udělat praxi několik málo let a pak na cizokrajnejch stránkách přímo kontaktovat nějakýho benevolentního zaměstnavatele. po vánocích to tak udělám... Agentury sou předražený šmejdi nebo uplný okrádači....
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků