Zábava = vydělečná činnost

Podmínky pro práci, vztahy se zaměstnavateli, platy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Mám Svou Hlavu 27. 6. 2018 14:29

Už od dětství nám vštěpovali, že peníze se vydělávají prací. Nikdo ani nepomyslel, že by mohl dělat to, co ho baví a živit se tím. Já pilně pracuji na tom, abych znal svoje hodnoty a živil se tím co mě baví. Taky mě baví pomáhat lidem. Zejména mě baví ti, kteří jsou ambiciózní, cílevědomí a pozitivní. Ti, kteří si plní svoje sny a žijí naplňující život. K takovému životu se teď snažím pomoct leckomu. Založil jsem proto i FB stránku Mám Svou Hlavu, která si klade za cíl váš úspěch a štěstí. Nehledejte za tím snahu něco na vás vydělat. Je to čistě dobročinný projekt který má lidem pomáhat ke štěstí. Jestli chcete zlepšit život svůj i těch ostatních, stačí dát To se mi líbí na https://www.facebook.com/mamsvouhlavu/.

Je-li propagace dobré a současně neziskové věci špatná, nechť tento příspěvek admin smaže.
Mám Svou Hlavu
Čtenář

Odeslat příspěvekod suk 16. 8. 2018 17:07

Poctivej bullshit. Kecy jak z nejakyho generatoru motivacnich textu, troska manipulace ("je-li propagace dobre veci spatna") a nakonec odkaz na facebookovou strankou plnou s̶m̶r̶a̶d̶l̶a̶v̶y̶c̶h̶ ̶h̶o̶v̶e̶n motivacnich citatu. Co k tomu rict vic? Fakt veris, ze cteni takovych sracek nekomu pomaha?
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stoura 1 17. 8. 2018 07:15

Je fakt, že to vypadá jako reklama na herbadeath, scifientologii nebo jinou podobnou společnost na tahání peněz z naivů.
Stoura 1
Nadšenec
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků