Herbalife?

Podmínky pro práci, vztahy se zaměstnavateli, platy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod scorpionka 20. 5. 2014 14:35

Zdravím, měla bych dotaz: našla jsem nabídku práce jako welness poradce (Svět zdraví a krásy) - hlavní pracovní poměr. Na pohovoru mi řekli, že bych si ale musela udělat licenci, která stojí 3 000 Kč. Práce spočívá v komunikaci se zákazníky (výživové poradenství) a pak zřejmě nabízení výrobků firmy Herbalife. Pokud ale dělám na licenci, tak to není HPP ne? Z čeho by mě asi tak platili tu dobu než bych se zaškolila? Máte někdo zkušenost s takovým typem práce. Jak to probíhá, musíte chodit "otravovat" lidi?

Díky za odpovědi
scorpionka
Čtenář

Odeslat příspěvekod Stoura 1 20. 5. 2014 15:32

Zkuste si dát do google

herbalife zkušenosti
Stoura 1
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod scorpionka 20. 5. 2014 16:42

Díky mockrát, jsem trubka, chtělo to víc hledat :nenapadne Asi jsem našla, co jsem potřebovala :-)
scorpionka
Čtenář

Odeslat příspěvekod spicnik 15. 7. 2016 13:37

Bohužel u nás má Herbalife dost špatnou pověst takže to bude těžké se s těmito produkty prosadit.
spicnik
Čtenář

Odeslat příspěvekod janbrus 29. 10. 2018 12:56

Je to práce při které se musíte umět přetvařovat a lhát abyste měla dobré výdělky. A také musíte být schopna spát s pocitem že jste prodala produkt za několik tisíc někomu kdo jej třeba vůbec nepotřebuje a vy jste to věděla.

Je to práce pro lidi kteří mají obchodního ducha, tedy umí přemlouvat, komunikovat, argumentovat, odhadovat jiné lidi.

Nakonec odpověď zni: ano musíte potom otravovat lidi.
janbrus
Čtenář

Odeslat příspěvekod Tomínek 30. 10. 2018 07:51

Především je to z mého pohledu krajně nemorální z důvodu toho, že člověk, který z ničeho nic takhle začne dělat poradce o problematice nic neví :).
Výživový poradce je v podstatě skoro doktor. Bez patřičného vzdělání nemůže přece nikomu radit :).
Tomínek
Čtenář


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků