Velké potíže v práci

Podmínky pro práci, vztahy se zaměstnavateli, platy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod leet_zde 7. 10. 2017 12:51

Ahoj, můj problém je značně specifický, a může to působit jako výmysl, ale píši zcela vážně. Paulův keypad...

Mám od puberty příšerné úzkosti při spolupráci s lidmi, po chvíli se začnu hrozně vztekat, a ačkoliv to umím ukrýt, projeví se to na mém úsudku.

Proto jsem měl třeba příšerné potíže na SŠ - po chvíli jsem tam začal každému nadávat a skoro vždy to skončilo rvačkou, takže jsem se ve třídě, kde mi to věčně někdo předhazoval, cítil hrozně moc špatně, což se projevovalo na mých studijních výsledcích.

Tak jsem to s fotrem řešil tak, že jsme učitelům značně dali najevo, že kdo mi dá na vízo horší známku jak tři, dostane po čuni.

Vyřešeno, před třemi lety jsem odmaturoval. No co, svět je krutej, a peníze z práce potřebuji.

Po matuře jsem pracoval v jisté instituci jako IT technik, jednoduché, stačilo brutálně (v noci, po práci, jako správce sítě jsem věděl, kde kdo bydlí, tudíž žádnej problém) zmátit tři lidi, co po mě něco chtěli, a všem došlo, ať je už ani nenapadne po mě něco chtít.. v práci jsem spal, či hrál hry a podobně.

Teď ale přišel novej šéf, co se po tom fungování tam u nás začíná hrozně pídit... a já mám obavu, abych nebyl propuštěn.

S tou mojí sociální úzkostí těžko najdu podobně placenej džob, a žít v invalidním důchodu nechci...

Rady? Léčit se nehodlám, a ani se jakkoliv v peněžních příjmech vzhledem k mé nemoci omezovat...
leet_zde
Čtenář

Odeslat příspěvekod Abox 8. 10. 2017 07:42

Jako spravce site si zase najdes kde bydli a opet mu rozbijes hubu...nejaky dalsi problem..?
Abox
Nadšenec
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků