Jakou mate pracovni dobu?

Podmínky pro práci, vztahy se zaměstnavateli, platy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Jack111 8. 2. 2012 16:49

MgX, MarkFX: Nemyslím si, že by Slonik byl přisátý na bradavce. Viz.: vedlejší vlákno
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod trent 8. 2. 2012 17:27

Sloník jen ucucává... :-)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod roxor 3. 8. 2013 06:04

Anik píše:Ja mam tak napul pruznou :-) muzu prijit mezi 8-10h a od doby,kdy jsem prisla se mi pocita 8hodin,jak je to u Vas?

Pred rokmi som mal na výber, či pružnú alebo pevnú. Zobral som pevnú, nakoľko v prevádzke začíname skoro ráno a to mi vyhovuje. Jednak sa ráno lepšie cestuje a poobede som skôr doma.
Pri pružnej je ešte jedna nevýhoda (možný príchod 7°°- 9°°), že pri návšteve napr. lekára, nemôže pracovník uplatniť priepustku do 9°°, ale až po tomto čase.
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec

Odeslat příspěvekod spicnik 15. 7. 2016 13:35

Tvl. tak to bych se zblznil vstávat takhle brzo. 3 měsíce jsem vstával ve 4 a musel jsem toho nechat, to nebylo lidský :)
Momentálně nemám pracovní dobu žádnou, reps. jakou si udělam, ale pružná pracovní doba je asi ideál :)
spicnik
Čtenář

Odeslat příspěvekod Slonik 9. 8. 2016 10:12

Jo, pružná pracovní doba je ideál, pokud si to někdo nevykládá, že budeš pružně k dispozici mezi 0:00 - 24:00 365 (366) dní v roce ...
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod Alžbětina 12. 9. 2017 09:18

Asi není nic příjemnějšího než pružná, hlavně pro nás pro rodiče. Mělo by to zavést více zaměstanavatelů (samozřejmě tam kde je to možné).
Alžbětina
Čtenář

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor